Jump to content
BulForum.com

Nokia E51


LaN

Recommended Posts

Виж колко таксува оператора ти на MB. После пусни скайпа и си го ползвай известно време. Изключи го и виж колко си изхабил. Oт там сам можеш да си направиш сметките.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Да попитам - при вас как стои въпросът с рестартирането? Защото моя Е65 явно трябва да го рестартирам всеки ден.. Ползвате ли няква програмка за чистене на РАМ-а или само от "голямото червено копче" ?

Link to comment
Share on other sites

Аз моя E60 го рестартирам само като ми го забие някоя програма. Има програми дето чистят рам, но не съм сигурен до колко са ефективни.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Пичове, имам един въпрос.Начи имам е51 и горе в ляво ми седеше един надпис 3g и се чудих кво е,щото телефона няма 2ра камера нали.Поразрових се и открих,че това са бързи скорости при сърфиране там през интернета(не Wi-fi).Та може ли някой да ми разясни какви са тия скорости,имат ли нещо общо с Wi-fi и също забелязах,че като го изключих батерията държи повече.Като не използвам друг нет освен wi-fi трябва ли ми изобщо тази функция или да я оставя изключена?

edit:Мерси много, w00x. ;)

Link to comment
Share on other sites

Изключи го, освен ако няма да водиш видео разговори и да ползваш интернета предлаган от оператора (който се заплаща). Само ти бута батерията.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Въпрос -

 

Защо когато в указателя като въведа на някой от конт. си рождената дата после не ми я прави директно в календара и не ми дава напомняне преди самата нея да си задам?Всички РД трябва през календарчето ли да си ги цъкна та да са активни?Защото през указателя дори да се въведат тел-чето въобще не ебава да ви подскаже( не помня дати въобще :) за това си взех такъв телефон :) ).

Link to comment
Share on other sites

Едит: Излъгал съм те. Нищо не запаметява. Глупава история. А сигурен ли си че не напомня? Нищо, че не е в календара отбелязано?

Link to comment
Share on other sites

Ами да.Когато цъкнеш в календара Anniversary ти дава датата да му зададеш и дата на която искаш да ти напомни.За за анивърсъри при контактите е пак така даже не го изкарва на деня в който има рожден ден някой.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Кажете ми как гледате клипове от youtube на телефона. Изтрепах се тука цял ден да ровя из нета и нищо, което да работи не можах да намеря. Най-читаво ми се видя няквква програма, която се сваля от самото youtube, но при зареждането на самия клип мисли известно време и дава, че не може да го пусне.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хора. Един приятел си взе Е51 ония ден. И мене ме кефи от известно време и искам да си закупя и аз един такъв, та въпросът ми е следния:

неговият телефон прави някакъв бъг, като натисни менюто и не му отваря менюто, а му дава горе в дисплея една лента и това е. Трябва да се натисне ХОум бутона за да се върни на работния плот и след това като пробва пак я се появи този проблем я не. Телефона е на буквално по малко от седмица(закупи го на 8 този месец). Та искам да попитам това често срещан бъг ли е? Понеже не искам като си взема нов телефон и да ми се получават такива щуротии.

Мерси.

А Ако знаете как да се махне ще съм ви благодарен за да мога да му го оправя. Телефона е взет от ФонБокс на руски(казвам го за да си имате едно на ум вече).

Link to comment
Share on other sites

При мен (Symbian 9.1) става така, когато ми зацикли темата или ми зарежда нещо. Ако седи повече време, ми се оправя с рестарт на телефона. Ако се получава често, да смени фирмуера, да пробва твърд рестарт или да го връща. Най-вероятно е сложил някоя програма дето не и е там мястото.

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа той си няма и идея от такива работи. Всичко аз му казвам ама програми не са слагани. Така е от третия ден на закупуването

Може ли да се замени телефона, понеже се разрових в интернет и видях, че има още хора който се оплакват от този проблем...

Link to comment
Share on other sites

Еми естествено че не е нормално да прави така телефона!И вместо да го бъзика да ходи в магазина и да го връща!Тя затфа е гаранцията.Пък и твоя приятел не е ли видял като го е купувал кфо му става на телефона като се влезне в менюто?!Както и да е-моя съвет е още утре да ходи в сервиза

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някои успял ли е да подкара новата версия на симбиан-а( от express модела новия на нокия примерно ) на е51?Защото ми разправяше някой, че можело ама съм техн. инвалид :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пичове втасАх я. Исках да си ъпдейтна Nokia PC Suite-a, но стана фал и си ъпдейтнах софтуера на телефона от 1.00 на 2.00 еди какво си. Стана така, че си загубих опера-та скайп програмата, контактите и.............менюто на БГ. Айде първите 3 са лесни за възвръщане, ама последното. Светнете ме какво мога да направя. Има ли пиниз за даунгрейд. Изобщо нещо може ли да ми погмогне или да ходя да слагам БГ меню.

 

Баси не питайте как стана така, че ъпдейтнах грешното нещо. Хем съм против ъпдейтовете.

Link to comment
Share on other sites

Пичове втасАх я. Исках да си ъпдейтна Nokia PC Suite-a, но стана фал и си ъпдейтнах софтуера на телефона от 1.00 на 2.00 еди какво си. Стана така, че си загубих опера-та скайп програмата, контактите и.............менюто на БГ. Айде първите 3 са лесни за възвръщане, ама последното. Светнете ме какво мога да направя. Има ли пиниз за даунгрейд. Изобщо нещо може ли да ми погмогне или да ходя да слагам БГ меню.

 

Баси не питайте как стана така, че ъпдейтнах грешното нещо. Хем съм против ъпдейтовете.

 

Всичко е ток.........оправих се благодарение на помоща на един потребител от сайта

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пичове, имам един проблем с картата с памет.Начи взех си 4гб кингстън и слагам я всичко си бачка,качих файлове и си вървят както трябва,ама по някое време като се сетя да си пусна някоя песен или филм и гледам файловете ги няма... :wacko: Телефона показва,че картата е вътре и колко МБ са заети ама файловете никви ги няма.Мога да качвам нови файлове,а старите просто изчезват.Оправях проблема като форматирам картата и кача всичко наново,но е доста досадно...Някой има ли представа от кво може да се получава тоя ташак? :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дефектирала бройка е това за мен.Отиваш в магазина заедно с касовата си бележка.Кингстън имат доживотна ;) успех.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да предложи свестен браузър за тоз телефон?

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам Опера Мини,ама и вградения върши горе-долу добра работа.

Link to comment
Share on other sites

тази нокиа си струва единствено ако ще използваш много WI-Fi to,хваща по добре и от Н95,но др екстри не струват,а и цената му без програма е висока за екстрите които предлага,сиреч само wi-fi-тo я дига

Link to comment
Share on other sites

Сиреч и процесира е доста добър, сиреч и дизайна е един път - толкова тънко друго трудно.Ама все пак всеки си има приоритети какво му трябва в телефона.На този камерата примерно за НИЩО не става.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...