Jump to content
BulForum.com

Nokia E51


LaN

Recommended Posts

тази нокиа си струва единствено ако ще използваш много WI-Fi to,хваща по добре и от Н95,но др екстри не струват,а и цената му без програма е висока за екстрите които предлага,сиреч само wi-fi-тo я дига

 

На точно на тази Нокиа WI-Fi-то хваща по-добре от повечето телефони на пазара ;) Срaвнявал съм я с няколко модела от N-series,покети и др.Телефона е много бърз за смартфон,има добра батерия(за мен всичко с живот на батерията над две денонощия е супер :D ) Дизайна е страхотен,варианта без камера е за предпочитане за мен,това е бизнес телефон и подобна "екстра" не му е особено нужна...Единственият сериозен недостатък за мен е високото SAR ниво на модела...Определено иначе си струва парите ;)

 

 

 

The radiation levels on this phone are also among the very highest. SAR-Value1.4 W/kg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
тази нокиа си струва единствено ако ще използваш много WI-Fi to,хваща по добре и от Н95,но др екстри не струват,а и цената му без програма е висока за екстрите които предлага,сиреч само wi-fi-тo я дига

 

Н95 и Е51....Ми освен ако не си решил да ми подариш Н95 и после да ме черпиш в кръчма, че си се оттървал от тая тухла....Е51 е със супер елегантен външен вид. Аз лично нямам намерение да го сменям поне няколко години още.

 

Опера или Скайфайър ;). Аз съм и с двете.

Link to comment
Share on other sites

Н95 и Е51....Ми освен ако не си решил да ми подариш Н95 и после да ме черпиш в кръчма, че си се оттървал от тая тухла....Е51 е със супер елегантен външен вид. Аз лично нямам намерение да го сменям поне няколко години още.

 

Опера или Скайфайър ;). Аз съм и с двете.

 

 

Ква е разликата? Явно щом си с двете има нещо :)

 

А иначе приказки за тоя тухлофон Н95 не ми се слушат... Вярно има някоя и друга екстра отгоре, но пък е точно кат тухла. Е51 с кожения калъф, дето му взех, пак е по-тънък отколкото Н95. Колкото до камерата - не ми трябва. Ако имаше на примоция е51 без камера - него щях да си взема :)

 

 

И още един въпрос да отперя - ква е далаверата с хакването? Има ли проблем ако стане нещо и го занеса в сервиза хакнат?

Link to comment
Share on other sites

На точно на тази Нокиа WI-Fi-то хваща по-добре от повечето телефони на пазара ;) Срaвнявал съм я с няколко модела от N-series,покети и др.Телефона е много бърз за смартфон,има добра батерия(за мен всичко с живот на батерията над две денонощия е супер :D ) Дизайна е страхотен,варианта без камера е за предпочитане за мен,това е бизнес телефон и подобна "екстра" не му е особено нужна...Единственият сериозен недостатък за мен е високото SAR ниво на модела...Определено иначе си струва парите ;)

 

Н95 и Е51....Ми освен ако не си решил да ми подариш Н95 и после да ме черпиш в кръчма, че си се оттървал от тая тухла....Е51 е със супер елегантен външен вид. Аз лично нямам намерение да го сменям поне няколко години още.

преди имах Е51 държеше 2 дена с много говорене. Сега имам N95-8GB и батерията държи 3 дена със същото говорене. Качеството на камерата, звука, разговори и екрана на N95 са много по-добри

Link to comment
Share on other sites

Изключи го, освен ако няма да водиш видео разговори и да ползваш интернета предлаган от оператора (който се заплаща). Само ти бута батерията.

Може ли да ми кажеш къде е тази настройка,за да го изключа това 3G?

Link to comment
Share on other sites

преди имах Е51 държеше 2 дена с много говорене. Сега имам N95-8GB и батерията държи 3 дена със същото говорене. Качеството на камерата, звука, разговори и екрана на N95 са много по-добри

 

Екрана е един и същи.

Link to comment
Share on other sites

Ква е разликата? Явно щом си с двете има нещо :)

 

А иначе приказки за тоя тухлофон Н95 не ми се слушат... Вярно има някоя и друга екстра отгоре, но пък е точно кат тухла. Е51 с кожения калъф, дето му взех, пак е по-тънък отколкото Н95. Колкото до камерата - не ми трябва. Ако имаше на примоция е51 без камера - него щях да си взема :)

И още един въпрос да отперя - ква е далаверата с хакването? Има ли проблем ако стане нещо и го занеса в сервиза хакнат?

 

на скайфайъра мога да гледам клипове.... Опитват се да го направят все дно браузваш от компа ;)...Много сече обаче. Не знам как ще е с приложението от предната страница

 

преди имах Е51 държеше 2 дена с много говорене. Сега имам N95-8GB и батерията държи 3 дена със същото говорене. Качеството на камерата, звука, разговори и екрана на N95 са много по-добри

 

всички предимства не Н95 си заминават в моите очи заради размерите му. За това не харесвам и ПДА ли как ги наричат. Просто въпрос на вкус. Освен това като излезна струваше колкото един лап топ. Ай сиктир викам аз

Link to comment
Share on other sites

Сече, защото емулира флаша, а не го пуска директно. Аз го сложих, държах го 10 минути и го изтрих. Прекалено тромав и недомислен.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Абе новия firmware не мога да си го кача. Постоянно ми дава retry на инстала, защото бил разкачен телефона, а не е. Да не би защото съм на Win7?

Link to comment
Share on other sites

Може би,аз съм с XP и го инсталнах без проблем.Доста по-бързо бачка,но хавата с кракнатите програми не бачка на повечето... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Навити за поръчка на панели за е51 ? (то всъщност каквито на вас ви трябват де, сайта има всякакви)

http://covershop.ecrater.com/category.php?...9&view=list

 

10-на долара е на бройка. Доставката до БГ и тя е толкова. Предлагам да се организираме няколко човека и да поръчаме общо (няма смисъл всеки да плаща за доставка).

 

Лично аз ако има навити веднага плащам

1бр златен за е51

1бр розов за е51

1бр златен за 6300

 

______________________

 

Ако някой има съмнения - едно приятелче си достави (не знам дали от тоя сайт ама пак златен) и панела е 1:1 с оригинала.

 

http://www.flickr.com/photos/aresjoberg/3046074854/sizes/l/ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Имам ужасен проблем. Тъпия firmware 400.34.011 ме побърква! Постоянно забива при входящи обаждания. Давайте акъл как да downgrade-на. Не се трае. Само днес 3 пъти стана.

Link to comment
Share on other sites

Имам ужасен проблем. Тъпия firmware 400.34.011 ме побърква! Постоянно забива при входящи обаждания. Давайте акъл как да downgrade-на. Не се трае. Само днес 3 пъти стана.

 

A сигурен ли си,че е от firmware ?Аз съм с този и нямам проблеми дали не е от някое приложение?

Link to comment
Share on other sites

Еми ще пробвам да изтрия всичко, но има качено само

Full Screen Caller (който изключих като мислех, че той бъгва - ефект "0")

NFS - Underground (игра)

Fring - също не стартира автоматично и не е пуснат постоянно

cClock - скрийнсейвър, него не съм го тествал да видя дали не прави той проблема - но много ме съмнява (и с предишния firmware си го ползвах)

Link to comment
Share on other sites

Имам ужасен проблем. Тъпия firmware 400.34.011 ме побърква! Постоянно забива при входящи обаждания. Давайте акъл как да downgrade-на. Не се трае. Само днес 3 пъти стана.

Ха. И аз имам същия проблем, но нямам идея с кой фърмуеър съм. Последно ъпдейтвах миналата година есента.

 

Еми ще пробвам да изтрия всичко, но има качено само

Full Screen Caller (който изключих като мислех, че той бъгва - ефект "0")

NFS - Underground (игра)

Fring - също не стартира автоматично и не е пуснат постоянно

cClock - скрийнсейвър, него не съм го тествал да видя дали не прави той проблема - но много ме съмнява (и с предишния firmware си го ползвах)

На мен на всеки рестарт на телефона и ми се включва фринга. Няква опция ли има да се изключи тая хава?

Link to comment
Share on other sites

Няма да има. Тоя телефон даже мисля, че вече не се поддържа офиц. от Нокия. Все пак е 1 поколение назад (поне).

Link to comment
Share on other sites

Няма да има. Тоя телефон даже мисля, че вече не се поддържа офиц. от Нокия. Все пак е 1 поколение назад (поне).

Да сме живи и здрави. Майната му на другото. Аз така или иначе в близката петилетка не смятам да има смяна освен ако не стане някой гранде фал. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен на всеки рестарт на телефона и ми се включва фринга. Няква опция ли има да се изключи тая хава?

 

При стартиран Фринг=>Options=>Settings=>Personalize=>Automatic start=>Disable :))

 

 

@Host,вероятно Full Screen Caller-a прави мизерии,имах ядове с него преди време...Сега съм с 3.0 и се държи що годе стабилно,пробвай да го деинсталираш на цяло...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...