Jump to content
BulForum.com

Nokia E51


LaN

Recommended Posts

При мен пък (Е52) някой път се шашка и не мога да влезна в контактите. Рестарт го оправя но средно един път на седмица става. И за други модели чувам че symbian-a напоследък нещо е бъгав...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Аз повече тел с тая кирлива OS няма да си взема. Да не мога тука една седмица да си downgrade-на към стабилната система, ай сиктир!

 

Що за глупост е това?! До сега толкова бях доволен от този телефон, а сега такива парчета. Даже сериозно си мисля, дали да не си взема някакъв от друга марка за следващ...безкрайно съм разочарован от софтуерната поддръжка на Нокия. Те никакво внимание не обръщат на проблемите със различните модели - 5 пари не давам кое поколение ми е телефона, а дали работи или не заради техния софтуер.

Link to comment
Share on other sites

И аз в началото бях възхитен колко ми е удобен, напоследък нещо се разхавих а съм с нокии откакто се помня... Последно на жена ми взех един евтин Sony S60 и сега не иска да си го сменя изобщо. Тъпото е че не виждам нищо друго което да ме "грабне"

Link to comment
Share on other sites

Аз повече тел с тая кирлива OS няма да си взема. Да не мога тука една седмица да си downgrade-на към стабилната система, ай сиктир!

 

Що за глупост е това?! До сега толкова бях доволен от този телефон, а сега такива парчета. Даже сериозно си мисля, дали да не си взема някакъв от друга марка за следващ...безкрайно съм разочарован от софтуерната поддръжка на Нокия. Те никакво внимание не обръщат на проблемите със различните модели - 5 пари не давам кое поколение ми е телефона, а дали работи или не заради техния софтуер.

абсолютно съм съгласен, и аз харесвах нокия, но напоследък са пълна скръб. Едва ли някога ще си взема нокия отново

Link to comment
Share on other sites

И аз в началото бях възхитен колко ми е удобен, напоследък нещо се разхавих а съм с нокии откакто се помня... Последно на жена ми взех един евтин Sony S60 и сега не иска да си го сменя изобщо. Тъпото е че не виждам нищо друго което да ме "грабне"

Аз виждам. И понеже съм фен на дизайна ме грабна едно Сони...ама 599 лева + две години договор. Не е оферта. Ще почакаме още малко :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

взех едина Нокиа е51 2ра ръка и се чудя дали да го задържам,ще бъгва ли много с тези ъпдеити аз не разбирам нищо до ся съм ползвал все най-обикновени телефони.И днес като за 1ви ден не мога да направя нищо,заставам си до рутера опитвам се да се свържа с Wi-fi намира ми го пише че е налично обаче не иска да ме свърже,отделно картата памет не мога да я намеря никъде в менюто на телефона,на Меморито показва колко памет заема колко е свободна ,но самата Мемори карта като опция в менюто не мога да я намеря никъде,отделно като качвах от компютъра някои неща ги показва някои не,и 1-2 теми въобще не ми ги показа и 2 нормални .avi файла не тръгват само компресираните,а и отделно се чува доста тихичко според мен.Дайте съвети,благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е да си прочетеш упътването. Ако не ти е дал продавача - в интернет има дори и на Български език.

 

Колкото до рутера, ако си направил рутера да работи на N стандарт, телефона ти няма да може да се върже, защото поддържа само B/G. Трябва или да направиш рутера на G, или да го направиш на B/G, или да го направиш на B/G/N режим. Тогава ще се вържеш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...