Jump to content
BulForum.com

Как ви започва 2008 година?


Recommended Posts

Мисля че ще е добра тема....

 

Та заглавието си го казва как ви започна новата 2008 година?

 

 

След като отварям темата мисля да започна първи:

 

Много зле-разболях се много брутално скарах се с майка ми и днеска с приятелката ми...вече гледам напред към 2009 защото както съм я подкарал 2008 май няма да е добра година!

Link to comment
Share on other sites

повече от добра , след дълги месеци осилена работа , най-накрая си отворих клубчето и сега просто се наслаждавам като знам че всичко аз съм го правил и ми става едно такова драго на сърцето...... абе екстра си ми почна дано и занапред да остане такава :D

Link to comment
Share on other sites

С финансова загуба и здравословен проблем и много, много предстояща работа :) Или с други думи... всичко е нормално, всичко е супер! :D

Link to comment
Share on other sites

с погребение на 1-ви :cry (ужасно е да се обадиш след втория час на новата година да честитиш на някой и той да ти отвърне с ................ )

след това се случи нещо хубаво на 2-ри , и сега пак с нещо малко тъжно , и аз незнам положително или кофти ми тръгна вече :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Както се казва:"Положението е нормално, всичко е осрано".Иначе годината ми започна със свирка.И други хубави работи.

Link to comment
Share on other sites

1-ви вечерта( респективно 2-ри сутринта ) не ги помня.Някой пак ми сви фитилите в "Рондо"-то, стари муцуни стари истории.Година кат година, как да почне?!

Link to comment
Share on other sites

Още на 1ви сутринта като се прибирах към нас намерих на улицата 2 монети по 2 стотинки това е ,нещото което най-силно ми направи впечетление и го приемам като добър знак.Иначе сичко си върви както обикновенно или иначе казано нормално.

Link to comment
Share on other sites

Първите 2 дена добре , оттам нататък..

Link to comment
Share on other sites

На 1-ви сутринта мина със скандал. Иначе оттам нататък е много добе- нова работа, хармония в къщи, спокойствие... докато сесията не се обади и не напомни за себе си...

Link to comment
Share on other sites

За мен 2008-ма почна много добре защото ми се случиха 2 от нещата които най-много исках да ми се случат и освен това върви на по-добре работата ;)

Link to comment
Share on other sites

Аа ми мен ме заряза гаджето, хич не ми върви напоследък не вога си намеря едно свястно момиче :wacko:

Дано тязи година и ад срещна малко щастие :woot :wub: Иначе годината почна нормално, ще видим как ще продължи.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
при мен започна отлично.

събуждане към 14:00 и без главоболие или гадене с много усмивки от хората около мен. :beerchug

 

 

В началото така си мислех но после. Отврат ви казвам.

Женами тежка операция, аз катастрофирах, вчера оперираха бащами направо УЖАС като изключим хубавото.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...