Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Именно, такъв бой е ял след това, че сега няма да си признае за нищо на света.Ама колкото и да е изял малко му е било.А пък аз да съм в колата въпреки, че не ми е никъв врата ще му стане червен.

 

Иначе не виждъм смисъл да карам след магистралата 120 140.Тва, че караш с висока скорост никога незначи, че стигаш по-бързо!!!Тва мога да го гарантирам.Хей ся с Пазу най-спокойно мога се хвана на бас, че аз Пловдив - Бургас между Ст.Загора и Карнобат ще карам с не по-вече от 100 и той няма да стигне по-бързо от 5 минути преди мен.Щото фатката е да подържаш една скорост, а не да се правиш на състезател.Ама тука тва шоферчетата от 1 година и малко не го знаят.И за тея 5 минути кво печелиш?Зориш колата, предприемат се рискови маневри, застрашаваш околните и кво?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не ви е нападнал голф със спойлер , не ви е наредил ... :rolleyes:

 

Иначе към морето редовната скорост е 160-180 по магистралите и 120-140 извънградско (освен когато не са гъз в гъз колите и редицата се движи с 80-90) ... аз не обичам много да се офлянквам и при най-малката възможност за изпреварване чукам газта и да го духат ...

 

Иначе редовният изнервящ номер по тоя маршрут е някой като довтаса от някъде , пътя чист като бял ден , в насрещното няма абсюлютно никой и тва говедо вместо да продължи да изпреварва до краен предел , взима че се мушка със спирачка във колоната и верижната реакция на стоповете почва , както и на псувните и изнервянето . Като ще изпреварваш и ще се правиш на пилот , поне го прави кат хората ... и освен комплекса че не могат да те стигнат останалите , не им създавай и дискомфорт .

 

Проблемни са и мотористите каращи по маркировката и лавиращи между колите , ама темата за донорите ще я обсъждаме другаде ..

 

ПП. Иначе изнервящите ме фактори биват предупреждавани 2 пъти и на 3тия път вече няма компромис . Живият пример който може да го потвърди е майка ми , свалих я на 68мия км и си отпраших сам към Пловдив заради това че прояви професионалното си изкривяване на учител , след това се връщах след 2 часа да я взимам , ама не си отвори устата повече ...

 

Aйде утре да палим към морето. И искам да караш СЛЕД колелото на магистралата със 100(само с толкова). В Нова Загора искам да караш със 75. На петолъчката със 120. След и в Бургас с превишена скорост. Навит ли си? Да видим после какъв албум ще си направиш от снимки.

 

Уж през седмица си в Бургас, а камерките.... или ти си над тия неща.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Aйде утре да палим към морето. И искам да караш СЛЕД колелото на магистралата със 100(само с толкова). В Нова Загора искам да караш със 75. На петолъчката със 120. След и в Бургас с превишена скорост. Навит ли си? Да видим после какъв албум ще си направиш от снимки.

 

Уж през седмица си в Бургас, а камерките.... или ти си над тия неща.

 

А бе Стефчо кво се палиш.Виж, че момчетата се хвалят с на тате колата, че им дава да направят 1 кръгче в махалата през седмицата и сме вече майстори шофиори.Всичко знаят, най-голям опит имат и виждат в бъдещото и могат да предвидят всяка ситуация.

Link to comment
Share on other sites

А всъщност на живо Жорко е много добро момче и силно ме съмнява да кара ЧАК толкова джигитски колкото пише тука :) Нищо де от друга страна аз пък не карам чак толкова примерно колкото някой може и да е останал с впечатление, нищо че съм го казвал 50 пъти последното... и пак има някои хора си мислят че над 45 не вдигам в града пък това не е така...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А всъщност на живо Жорко е много добро момче и силно ме съмнява да кара ЧАК толкова джигитски колкото пише тука :) Нищо де от друга страна аз пък не карам чак толкова примерно колкото някой може и да е останал с впечатление, нищо че съм го казвал 50 пъти последното... и пак има някои хора си мислят че над 45 не вдигам в града пък това не е така...

 

Знам, че се ебава, ама писва....180(поддържани) с точно тоя голф. Да беше КР поне или АБФ.......Ще прегрее та пушек се вдига. Нали аз като си ударих прекъсвача на 5-та и карах няколко секунди така...температурата се покачваше по-бързо скоростта на урагана Катрина :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Знам, че се ебава, ама писва....180(поддържани) с точно тоя голф. Да беше КР поне или АБФ.......Ще прегрее та пушек се вдига. Нали аз като си ударих прекъсвача на 5-та и карах няколко секунди така...температурата се покачваше по-бързо скоростта на урагана Катрина :laughing:

 

A 8те минути от х.Здравец до Пловдив? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знам, че се ебава, ама писва....180(поддържани) с точно тоя голф. Да беше КР поне или АБФ.......Ще прегрее та пушек се вдига. Нали аз като си ударих прекъсвача на 5-та и карах няколко секунди така...температурата се покачваше по-бързо скоростта на урагана Катрина :laughing:

Все пак караш фиат ...

 

A 8те минути от х.Здравец до Пловдив? :lol:

Аз тогава предложих да се хванем на бас ? Като бяхте толкова отворени , що не се навихте ???

 

А за магистралата , нашите са разведени и всеки го е малко еня за другия ( по стечения на обстоятелствата) просто ме обвзе непознато до тогава чувство .... съвест ли му викаха

 

jozo ако нарича едно "кръгче в седмицата" - ~72 000 км .за една година .. и идея си нямам за него какво ще са "eжедневни обиколки" :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

jozo ако нарича едно "кръгче в седмицата" - ~72 000 км .за една година .. и идея си нямам за него какво ще са "eжедневни обиколки" :)

При 72к километра излиза следното:

при средна скорост от 50 км/ч (а тя е дооооста по - малко) : 1440 часа.

за 365 дни в годината: 3,96 часа или 3 часа и 58 минути на ден шофиране със средна скорост от 50 км/ч.

Че си тъп - тъп си. Че си боклук - такъв си и вече ти го казах. Но сега ти казвам и че си лъжец. Имаш късмет, че не бях във форума, когато написа тъпотията за х. Здравец - Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

При 72к километра излиза следното:

при средна скорост от 50 км/ч (а тя е дооооста по - малко) : 1440 часа.

за 365 дни в годината: 3,96 часа или 3 часа и 58 минути на ден шофиране със средна скорост от 50 км/ч.

Че си тъп - тъп си. Че си боклук - такъв си и вече ти го казах. Но сега ти казвам и че си лъжец. Имаш късмет, че не бях във форума, когато написа тъпотията за х. Здравец - Пловдив...

Браво , нали няма да ме изкажеш сега на госпожата ? :)

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ -е защо му отговаряш въобще?И аз щях одеве да му пиша за баса.Не, че няма кой - просто той е прекалено жалък за да се занимава който и да е с него.Ама му прави кеф като му коментираме тъпизмите и изцепките, та реших да не поставам.Само това е избавлението от такива.

Link to comment
Share on other sites

Все пак караш фиат ...

 

 

Аз тогава предложих да се хванем на бас ? Като бяхте толкова отворени , що не се навихте ???

 

А за магистралата , нашите са разведени и всеки го е малко еня за другия ( по стечения на обстоятелствата) просто ме обвзе непознато до тогава чувство .... съвест ли му викаха

 

jozo ако нарича едно "кръгче в седмицата" - ~72 000 км .за една година .. и идея си нямам за него какво ще са "eжедневни обиколки" :)

 

скоростта беше 190 и не е като при теб. всеки километър над 140 да е бонус и опит за преобръщане на законите на физиката...

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ -е защо му отговаряш въобще?И аз щях одеве да му пиша за баса.Не, че няма кой - просто той е прекалено жалък за да се занимава който и да е с него.Ама му прави кеф като му коментираме тъпизмите и изцепките, та реших да не поставам.Само това е избавлението от такива.

И как точно прецени, че е "жалък", велики моралисте???Че чак и даваш насоки кой на кого да отговаря и на кого не...ай сиктир от такива нравоучения а :excl:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Не сте съвсем прави. Имам приятел, който си взе като моя Авенсис (само че 2.2 дизел) и за 3-4 месеца е навъртял над 20,000 км... само че почти всяка седмица по няколко пъти се движи София-Пловдив... Докато аз ако не ходех редовно до вилата за 1 година можеше да не подмина 10,000км...

 

А имам познат който всеки ден се движи Пловдив-Пазарджик и същите тези км ги навърта за няма и месец...

 

... мда, пълни глупости са това по-горе, но ще ги оставя да се радват и останалите... нещо съм объркал сметките и кой какво ми е казвал но утре ще ги питам и 2мата и ще споделя :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Именно, такъв бой е ял след това, че сега няма да си признае за нищо на света.Ама колкото и да е изял малко му е било.А пък аз да съм в колата въпреки, че не ми е никъв врата ще му стане червен.

 

Иначе не виждъм смисъл да карам след магистралата 120 140.Тва, че караш с висока скорост никога незначи, че стигаш по-бързо!!!Тва мога да го гарантирам.Хей ся с Пазу най-спокойно мога се хвана на бас, че аз Пловдив - Бургас между Ст.Загора и Карнобат ще карам с не по-вече от 100 и той няма да стигне по-бързо от 5 минути преди мен.Щото фатката е да подържаш една скорост, а не да се правиш на състезател.Ама тука тва шоферчетата от 1 година и малко не го знаят.И за тея 5 минути кво печелиш?Зориш колата, предприемат се рискови маневри, застрашаваш околните и кво?

 

Можеш ти да гарантираш дрън дрън, я кажи за колко време стигаш Пловдив - Бургас?

 

Psihara не го знам пазу по колко кара и дали тва е вярно но тва са си напълно реално постижими километри на година...

Link to comment
Share on other sites

Айде, почна се.

Говорете си, няма да ви преча. Лека и спокойна вечер. Ако аз съм ти роднина, то явно Пазу ти е син!

 

Ванката е будната съвест на форума... пък аз май не мога да смятам... Как сметнах Пловдив-Пазарджик не знам но сега след забележката като сметнах наново и май не ми излизат същите сметки... утре ще ги питам и 2мата и ще напиша кой какво ми е казал..

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Нео, 72000 км са 197 км на ден.

Хм, ще ви обясня ТОЧНО и с ЦИФРИ колко са тези километри.

...

Но ако Wi-Fi в хотела. Отиам у Варна! Лека и успешна седмица на всички!

Link to comment
Share on other sites

Без да звучи като заяждане, обаче ако Голф 2 минава по 197км. всеки ден едва ли щеше да е жив все още. Все пак си говорим за кола на минимум 15 години. И да, противно на схващанията, голфа е кола.

 

П.П. Една разносна баничарка минава по по-малко от 72 000км. на година. Един таксиджия в повечето случаи минава по по-малко от 72 000км. на година - за да направи 200км. всеки божи ден в града трябва да снове като обезумял от пожарната в тракия до "Метро" на околовръстното без да си почива цел ден.

Edited by PlayMate
Link to comment
Share on other sites

пацо да си смени жилото на километража че отчита два-три пъти повече, само това е обяснението за 72000 км пробег за година и поддържането на 180км/ч :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажеш за "редовна скорост 160-180" :blink:

Не вярвам обкновен голф да издържи повече от 30-40км със 180 преди да прегрее, друг въпрос е че ще гори 20 бензин (за газ не може да става въпрос).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...