Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

...но ако аз давам 9 бона за кола - определно ще е нещо такова...

 

Ти си ми ясен...даже вече започнах да предупреждавам за тебе хората от форума. :lol:

 

Ще вземеш пунтото, щот' е 9 бона ; ако имаш 90 - пак знам какво ще вземеш...и за 900 бона пак ми е ясно какво ще избереш...:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To си е до човека, но ако аз давам 9 бона за кола - определно ще е нещо такова: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11271319090330549&f1=details

 

Моля те, недей, ще повърна... :sick ... ето, направих го!

 

Сериозно, за това ако дадеш 9 бона трябва да си ебаси лудия фен.

 

А относно перфектния Leon, коя година беше?

Link to comment
Share on other sites

Ти си ми ясен...даже вече започнах да предупреждавам за тебе хората от форума. :lol:

 

Ще вземеш пунтото, щот' е 9 бона ; ако имаш 90 - пак знам какво ще вземеш...и за 900 бона пак ми е ясно какво ще избереш...:P

 

HAHAHAHA. Тва в темичката е добро - признавам :D

 

Ами кво да ти кажа. Парите ми не са подарък, че да гледам коли за по 100 бона....а определно няма да карам 15 годишен кош бил той БМВ или Мерцедес. ;) Предпочитам малко, но НОВО от колкото старо на милЯрди км ;). Може и Голф да е или ония 300 и нещо си Пежо....само да е по-новичко. Тия А3-ки трябва да съм на наркотици, че да си купя такава.

 

Моля те, недей, ще повърна... :sick ... ето, направих го!

 

Сериозно, за това ако дадеш 9 бона трябва да си ебаси лудия фен.

 

А относно перфектния Leon, коя година беше?

 

Нямаш грижи. Ти карай 13 годишно Ауди и то А3....а аз 3 годишен ФИАТ. Пистолет на челото не съм опрял на никой, а и парите няма да ги давам. Пича ако иска може пурата да си пали с тях. Негова воля

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ами ако ми кажеш къде точно тоя Фиат е по-добре от Аудито, освен в набора?! Интериор ли, екстериор ли, коне ли, двигател ли, къде?!

А аз предпочитам 300 000 километра да е карано в Италия или Германия, отколкото 80 000 тук... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако ми кажеш къде точно тоя Фиат е по-добре от Аудито, освен в набора?! Интериор ли, екстериор ли, коне ли, двигател ли, къде?!

А аз предпочитам 300 000 километра да е карано в Италия или Германия, отколкото 80 000 тук... ;)

 

Разбрахме се. Край на спора :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха.... да, разбрахме се.

Карай си ти сапунерката, аз ще си карам Аудито и всеки е доволен. Факта, че за 3 години цената му е паднала толкова е повече от показателен. Смятай след още 3 на какво ще прилича тая кола... ;) А ако случайно стигне до 300 000 км, иска ми се да я видя... :lol:

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

To си е до човека, но ако аз давам 9 бона за кола - определно ще е нещо такова: http://nfs.mobile.bg...0549&f1=details

 

Ти сериозно ли ? Вярно 2007-ма е , но по добре ги дай за първоначална за лизинг....

Но всеки с неговия вкус...

 

А относно перфектния Leon, коя година беше?

 

2000 -май или 2001-ва беше.

 

Да обобщя моето мнение xmas.gif :

 

Ауди А3 или Сеат Леон , би бил правилния избор.

Но цената на А3 също не е много ниска....

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Значи по принцип и на мен А3 ми е фаворит,но аз наистина забравих да дам малко детайли :D .Това ми е първа кола и е важно да харчи малко(съответно да е малък мотор...не повече от 100-105 коня) и да е евтина поддръжката.Също така ми се иска да е поне 2000 година.Гледам тея Пежо 206 има много симпатични колици за по 4 хиляди лева,307 също са добри хем са и по-големи,те вървят по 7000 лева кажи-речи.Голф-а не ми е фаворит...прекалено съм предубеден към тая кола още от малък :D .Иначе LEON или пък Ibiza са хубави,но тея Сеат-и как са по отношение на здравина?Някой да има наблюдения

 

Edit:Да се поправя-новите Леони ми харесват...старите с тия странни стопове ми седят малко грозни

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Значи по принцип и на мен А3 ми е фаворит,но аз наистина забравих да дам малко детайли biggrin.gif .Това ми е първа кола и е важно да харчи малко(съответно да е малък мотор...не повече от 100-105 коня) и да е евтина поддръжката.Също така ми се иска да е поне 2000 година.Гледам тея Пежо 206 има много симпатични колици за по 4 хиляди лева,307 също са добри хем са и по-големи,те вървят по 7000 лева кажи-речи.Голф-а не ми е фаворит...прекалено съм предубеден към тая кола още от малък biggrin.gif .Иначе LEON или пък Ibiza са хубави,но тея Сеат-и как са по отношение на здравина?Някой да има наблюдения

 

Edit:Да се поправя-новите Леони ми харесват...старите с тия странни стопове ми седят малко грозни

 

 

Seat = Audi = VW = VAG , така че е все тая....

307 не е лощо ...

Link to comment
Share on other sites

Значи по принцип и на мен А3 ми е фаворит,но аз наистина забравих да дам малко детайли :D .Това ми е първа кола и е важно да харчи малко(съответно да е малък мотор...не повече от 100-105 коня) и да е евтина поддръжката.

 

Ами няма да ти е много евтинко А3, ама не е и толкова скъпо, колкото се говори.

Разхода обаче е друга работа. Харчи си...

1.6 ако си вземеш е по-икономично, но според мен ще се усеща колата доста куца. Нагоре моторите - 1.8 и 1.8Т вървят добре, особено турбото(който се води един от най-коравите агрегати), но и разхода си е висок, общо-взето еднакъв и за двата двигателя. За нисък разход, може да се ориентираш към 1.9TDI. Вървят прилично, харчат малко. Работата е там, че рядко се срещат читави, а са и по-скъпи. Всичко е въпрос на късмет, предполагам.

Leon ако намериш хубав, предполагам също е опция. Един приятел имаше, взе го чисто нов, за 3 години без малко нямаше грижи. Само за проскърцвания по купето се оплакваше много, но може и при него да е било единичен случай, а и колата беше здраво експлоатирана. За нашите пътища, предполагам е нормално. Двигателя му беше 1.9TDI, вървеше чудесно, в завоите колата беше много стабилна, със стегнато, леко твърдо окачване.

При всички положения, обаче си предвиди поне 1000 лв за след покупката! Каквото и да ти разправят, че са перфектни, качваш се караш, ти си ги отдели! Това важи не само за А3 или Leon, а въобще за каквато и да е кола! Сигурно ти е ясно, ама защото пишеш, че ще ти е първа, та го отбелязвам!

 

P.S. Psihar, аз комплекси не избивам. Коментираме си с Chefo. На теб кой ти бърка в гъза, та цвърчиш?!

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Не знам колко струва но до нас спира една страхотна алфа и колкото повече я гледам толкова повече и се кефя. Не съм сигурен дали е абсолютно същата но е нещо подобно: http://www.hosresim.com/data/media/498/Alfa-Romeo-Brera-J5.jpg

 

То май всичките им нови модели са с този фасон. Само нещо цени не мога да намеря в сайта им.

 

Интериора не ме кефи чак толкова много но отвън е страхотна

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Honda Vtec B16, с останалите пари маркови джанти и тн за каквото остане wink.gif

honda-civic-ek9-jdm.jpg

 

А3 според мен е по-голяма кола (1200кг) и не е в класа на Ibiza, Polo, Yaris и тн, освен това вървят много скъпо и са със скъпа поддръжка като за такава скучна кола.

Освен това е масова - само за това не бих си купил VW или Audi sick1.gif

 

Honda-та е малко кила и с 1,6 160 коня - това ще рече малък разход като се кара нормално и вървене като на 200+ коня заради малкото тегло.

 

edit: вида на алфата и на мен ми харесва.

Ако не ти трябват коне има същата Хонда 1,4 90коня - карал съм такава и пак е много бърза заради малкото кила.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

А и е масова - само за това не бих си купил VW или Audi sick1.gif

 

Може и да си въобразявам но останалите шофьори са много по-колегиални с мен откакто карам Авенсиса. Докато бях с полото (което ужасно прилича на голф) беше по-кофти.

Link to comment
Share on other sites

Honda Vtec B16, с останалите пари маркови джанти и тн за каквото остане wink.gif

 

 

А3 според мен е по-голяма кола и не е в тоя клас (1200кила), плюс това вървят доста скъпо и са със скъпа поддръжка като за такава скучна кола.

А и е масова - само за това не бих си купил VW или Audi sick1.gif

 

Honda-та е малко кила и с 1,6 160 коня - това ще рече малък разход като се кара нормално и вървене като на 200+ коня заради малкото тегло.

Да ама парите не са мои,а баща ми никога няма да ми купи кола със 160 конски сили,просто защото ще направя точно това,което той очаква-ще се пречукам :D .Аз Civic-a го бях пропуснал,a сякаш също е добър вариант.Само че това е цялата работа,че ще е с малък двигател и не ми се ще да е някой спънат кон.Аз в момента карам на една Ibiza 2001-2002 година и въпреки,че е 1.4 върви много прилично...отделен въпрос че на втора мина ли 35-40 км/час веднага отива на 3к оборота и почва да бучи като умиращо муле :D

Link to comment
Share on other sites

А3 според мен е по-голяма кола (1200кг) и не е в класа на Ibiza, Polo, Yaris и тн, освен това вървят много скъпо и са със скъпа поддръжка като за такава скучна кола.

Освен това е масова - само за това не бих си купил VW или Audi

 

Не знам кои са тея скучните, 1.8 върви добре, а 1.8Т 150 к.с. е всичко друго, но не и скучна. Срещу 300 лв става 185 к.с. и тогава става още по-забавно.

Иначе, спор няма, Хондата е яка!

Аз, ако можех да си го позволя, определено щях да карам Accord R-type. Ако имам умерено пари де, ако имам колкото си искам, минаваме в съвсем друг клас автомобили... :lol:

 

xXx, заблуди баща ти - вземи си 1.9TDI, после тайно му слагаш чип и става бегачка... :lol:

 

Дедо, на жената баща и има Avensis 2004. Като го карах си мислех, че ако това беше моята кола, щях да съм в неведение за много дупки. Возията и е страхотна, но не е моя тип кола...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Не знам колко струва но до нас спира една страхотна алфа и колкото повече я гледам толкова повече и се кефя. Не съм сигурен дали е абсолютно същата но е нещо подобно: http://www.hosresim....eo-Brera-J5.jpg

 

То май всичките им нови модели са с този фасон. Само нещо цени не мога да намеря в сайта им.

 

Интериора не ме кефи чак толкова много но отвън е страхотна

 

Това е Brera и не струва 7000лв biggrin.gif

 

http://nfs.mobile.bg...8341&f1=details

 

На А3 поддръжката му е евтина. Няма сложното и чупливо окачване на А4. Дървено е , но е много стегнато.

Дизел за тези пари според мен няма да намериш читав.

1.8Т на А3 също са скъпи , защото в BG им се вика бегачка с чип.

1.8 ADR мотор 125к.с. е перфектен за купето, а нямаш скъпи но желани ( поне от мен ) консумативи като турбо.

 

В никакъв случай не взимай нещо прекалено малко...

 

А относно хондата - спор няма , но не е 7000лв wink.gif , поне тези за които си струва.

 

 

Има много коли в този ценови диапазон. Но не взимай по - висок клас , за по - малко пари. Предполагам ти е ясно защо.

Вземи нещо дори по старо , но по поддържано.

 

А 1.9TDI на VW e всеизвестен, но държат цени.

 

Погледни като модел :

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11260950382797946&f1=details

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11264442695376855&f1=details

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Accord или Civic?

И двете, Дедо Попе, и двете.... :D

Accord, като си говорим сериозно. Имал съм близък контакт с нея и ми хареса страшно много! Civic-a ми идва малък.

 

А3 1.8Т се намира, ако имаш търпение. Мотора е най-добрия за купето, по мое мнение. Изключвам 1.8Т 180 к.с., такова аз не съм виждал да се продава, а и кой знае в какво състояние и цена ще е...

Link to comment
Share on other sites

И двете, Дедо Попе, и двете.... :D

Accord, като си говорим сериозно. Имал съм близък контакт с нея и ми хареса страшно много! Civic-a ми идва малък.

 

Да ама откога има Accord Type R?

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах на www.honda.bg и понеже помня че имаше Civic Type R се учудих как ли изглежда Accord Type R ама на... не намерих да се продава и реших че той се е объркал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...