Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Съжалявам ако въпроса ми е малко тъп, но ако може някой да ми каже дали се слагат ботове за CS 1.5 и как става

 

Ботове се слагат на всички ЦС до колкото знам. Просто си изтегляш от нета - подбот и си готов. Ето от тук, може да си ги изтеглиш ;)

 

И така по мойто въпросче - след като са ме кикнали от ЦС 1.6 сървара на евроком (незнайно защо) след колко време ще ми махнат кик-а :confused

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябват ботове за Counter-Strike: Source :allien

Ако ти трябват хубави ботове тегли ъпдейт 9 . Има една нова карта de_tides на която липсват някой текстурни но други основни проблеми няма ако се освободи мяст ще го кача ъпдейта иначе може да го изтеглиш от www.torrents-bg.com

Link to comment
Share on other sites

И така по мойто въпросче - след като са ме кикнали от ЦС 1.6 сървара на евроком (незнайно защо) след колко време ще ми махнат кик-а  :confused

Те не са те кик-нали просто незнам защо сарвара е направен за 21 човека а неможе да има повече от 20 и ти си мислиш, че има има свободно място обаче дефакто няма и те изхварля от сарвара като пише че си кик-нат. Когати се освободи свободно място ще можеш да влезнеш в сарвара

Link to comment
Share on other sites

Относно темата, която беше направена преди малко - за CS 1.5 и лаг... Lame_0ne каза да пише в play.evrocom.net, ама там изобщо няма смисъл.Админа изобщо не го гледа тоя форум... не вижда, че много хора се оплакват ог лаг... 6 сървъра... казват, че повечето са на 1 машина...

Link to comment
Share on other sites

Kajete mi kak gi praat teia ne6ta s 3d niakvi hackove i taka natatak.Ni6to ne razbiram,ne si mislete 4e gi iskam za da igraia s tiax prosto mi e 4udno kak stava tova!Sigurno kato go vidite tova i 6te po4nete da psuvate kato pobarkani no poviarvaite ne iskam da gi izpolzvam. :punk :( :P blagodaria

Link to comment
Share on other sites

Kajete mi kak gi praat teia ne6ta s 3d niakvi hackove i taka natatak.Ni6to ne razbiram,ne si mislete 4e  gi iskam za da igraia s tiax prosto mi e 4udno kak stava tova!Sigurno kato go vidite tova i 6te po4nete da psuvate kato pobarkani no poviarvaite ne iskam da gi izpolzvam. :punk  :(  :P blagodaria

a i zabravix da kaja za koia versia 1.5

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже кво да направя, за да играя повече от няколко секунди в сървъра на play.evrocom.net CS 1.6, защото като влезна и в началото ми пише, че ако свалям от този сайт с повече от 1 връзка ще ме банне и след малко ме изхвърля :huh: . Та ако някой може да помогне ще съм му благодарен :D .

Link to comment
Share on other sites

Kajete mi kak gi praat teia ne6ta s 3d niakvi hackove i taka natatak.Ni6to ne razbiram,ne si mislete 4e  gi iskam za da igraia s tiax prosto mi e 4udno kak stava tova!Sigurno kato go vidite tova i 6te po4nete da psuvate kato pobarkani no poviarvaite ne iskam da gi izpolzvam. :punk  :(  :P blagodaria

 

 

a i zabravix da kaja za koia versia 1.5

 

 

използваи ОПЦИЯТА ЕДИТ ве ;)

така ше е по лесно за тебе :)

Link to comment
Share on other sites

Доста четох и ми писна да търся как става , затова : значи имам HL2 VENGANCE 5CD ... вътре има CS:Source , както се подразбира тя не тръгва , рових и гуглето там пише , 4е трябва да има cssinstaller.exe , които оправял всичко , само че в папката VENGANCE няма такова , чудо има само за ХЛ2 .... някои , ако знае нещо по въпроса как се подкарва тази версия на VENGANCE да сподели :confused

Link to comment
Share on other sites

А я разгледайте форума Counter-Strike и вижте темите, коите е правил тоя мърльо...

ахахаха AlekS ти на тва форум ли му викаш. като ми се скапе нещо настроението и влизам там да се посмея :lol:

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ще получа отговор тук-а, но да попитам някой знае ли кога и евентуално каде ще се проведат квалификациите за WCG по Counter-Strike за град Пловдив :) Се пак световните игри налбижават и трябва да се готвим за турнирите :punk

Link to comment
Share on other sites

Едно върпосче, което 100% е обсъждано и другаде, ама не можах да намеря нищо:

 

Имам windows XP и цъкам CS 1.5, та като излезна от някой сървър или не успея да влезна (поради ред причини ;) ) се проявява един доста досаден bug: повече не мога да получа картина от действията на бойното поле :tongue

 

Някой ако знае как да го оправя или е виждал каде се обсъжда моля да ме упъти :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...