Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Tarsq plugin za AMX koito da pokazva /Rank /Top15 i tam drugite ako moje da e toq kato na EVROCOM-skite serveri

 

Сваляш си AMX MOD 0.9.9 за CS 1.5 или AMX MOD X 1.0.0 за CS 1.6

Настройваш всичко и като влезеш в CS-то пишеш в конзолата amx_statscfg on и след това изреждаш всички букви от А до Z след командата

Примери :

amx_statscfg on a

amx_statscfg on b

amx_statscfg on c

и така докат ги изредиш всичките.

После пишеш

amx_statscfg save

и си готов.

 

Линкове :

AMX MOD за CS 1.5

AMX MOD X за CS 1.6

Както знаеш трябва ти и Metamod за да стартираш всички тия глупости.

А за това как да ги инсталираш чети хелп файловете.

Бих могъл да ти обясня но има много за писане :) .

И все пак ако не успееш питай пак.

Очаквам едно благодаря :) .

Link to comment
Share on other sites

Сваляш си AMX MOD 0.9.9 за CS 1.5 или AMX MOD X 1.0.0 за CS 1.6

Настройваш всичко и като влезеш в CS-то пишеш в конзолата amx_statscfg on и след това изреждаш всички букви от А до Z след командата

Примери :

amx_statscfg on a

amx_statscfg on b

amx_statscfg on c

и така докат ги изредиш всичките.

После пишеш

amx_statscfg save

и си готов.

 

Линкове :

AMX MOD за CS 1.5

AMX MOD X за CS 1.6

Както знаеш трябва ти и Metamod за да стартираш всички тия глупости.

А за това как да ги инсталираш чети хелп файловете.

Бих могъл да ти обясня но има много за писане  :) .

И все пак ако не успееш питай пак.

Очаквам едно благодаря  :) .

 

Мерси стана!

 

БЛАГОДАРЯ

Link to comment
Share on other sites

imam problem4e s praveneto na sarveri na cs 1.5 pravia go ot play online nali ama vednaga me izhvarlia i izpisva your cd-key is invalid kvo da si izteglia

a moga li da igraia v mreja s priatel koito e na visio pi6a mu ip to ama ni6to ne izliza ne moje da si conectne triabva li da si izteglia ne6to 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

нз дали тука е мястото, но искам да попитам: значи свалих от варез ЦС Сорс разархивирах я но немога да вида каде е ехе файла за да стартирам играта. Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Zdraweite, pyrwo mnenie...po-tochno wypros. Ta znachi...moje bi otkakto e izleznala Half-Life i wsqkykwite tam modowe za neq q igraq (daje i nicka mi w IRC i syrwyrite e takyw :rolleyes: ), ne pretendiram da sym dobrqk ili neshto ot sorta, igraq q za udowolstwie...nqma znachenie twa, ta s CS-a mi stana neshto, koeto nikoga ne sym wijdal do sega...i po-tochno kato wlezna w "Internet Games" mi kazwa nqkwa prostotiq ot roda na "Your Counter-Strike executable (?!) is out of date" i iska nqkakyw update, koito w posledstwie mi kazwa, che ne syshtestwuwa. Wersiqta na Half-Life e 1.1.1.0, na CS-a ne znam, ot warez-a sym q swalil... :bgrin: Interesnoto e, che stana ei taka...ot samo sebe si :confused Pomagaite, che edna sedmica weche ne moga da wlezna w nikoi syrwyr :angry1:

 

P.S.: w sluchaq s Half-Life si wlizam wyw syrwyra (bez tiq prostotii) ama poluchawam nadpis sys sydyrjanie...neshto ot roda na "Your system has been modifyed..." :confused :confused Nqkyde iz foruma prochetoh, che e zaradi cheat ili neshto ot roda...no pri uslovie, che nqmam takiwa prostotii w PC-to :smile1: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Na parviq vapros - natiska6 cancel i si prodaljava6 :)

Na 2riq - re-install na Cheating-Death-a i ako tova ne stane re-install na igrata.Vazmojno e tova da ti go pi6e, za6toto si s hack(vazmojno e)

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Na parviq vapros - natiska6 cancel i si prodaljava6 :)

Na 2riq - re-install na Cheating-Death-a i ako tova ne stane re-install na igrata.Vazmojno e tova da ti go pi6e, za6toto si s hack(vazmojno e)

 

Добре де , след като натисна Cancel си влизам в менюто, влизам в сървър...но точно преди да влезна в играта ме "изплюва" с "coudn`t complete connection attempt", от всички сървъри (и еврокомските и Headoff) :blink: :wacko: Реинсталирах HL и CS 239024 пъти, опитвах с всевъзможни пачове... :angry1

Link to comment
Share on other sites

От известно време имам проблем с Counter Strike 1.5, но така и не стигнах до адекватно решение.Проблема е следния: След като се направи локален server в залата , на 5-6 мин. сървъра замръзва и след около 20 сек се оправя.Това нещо се получава на всеки един компютър, без значение от конфигурацията.Операционната система е Windows 98 SE.Преинсталирах целия HALF LIFE от оригиналните дискове,след което го ъпдейтнах,но уви проблема си остана.Пробвах с Dedicated Server но там дропва всеки, който се опитва да влезе.Да не би да е от Security модула , който сваля при стартиране?

 

[edit] PC-тата са без firewall

Link to comment
Share on other sites

От известно време имам проблем с Counter Strike 1.5, но така и не стигнах до адекватно решение.Проблема е следния: След като се направи локален server в залата , на 5-6 мин. сървъра замръзва и след около 20 сек се оправя.Това нещо се получава на всеки един компютър, без значение от конфигурацията.Операционната система е Windows 98 SE.Преинсталирах целия HALF LIFE от оригиналните дискове,след което го ъпдейтнах,но уви проблема си остана.Пробвах с Dedicated Server  но там дропва всеки, който се опитва да влезе.Да не би да е от Security модула , който сваля при стартиране?

 

[edit] PC-тата са без firewall

 

awe man ostai go toq 1.5 we se edno ste v kamennata era.Ve4e ima 1.6 , Coundition Zero i Source zemete slojete nqkoiq po nova kontra :D

a otnosno problema ti nqmam predstava ot kakvo moje da e

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...