Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

ахахаха AlekS ти на тва форум ли му викаш. като ми се скапе нещо настроението и влизам там да се посмея  :lol:

Преди го мислих за форум...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
ta zna4i imam edin counterstrike mai4e e v.1.0.0.0.0,koito e samo counterstrike bez half life

ta iskam da si si go upgreidna na v.1.5 no kato go instalnah kato go pusna mi iska Half Life(hl.exe)

kakvo da napravia,tribva da drapna Half Life li??????Moiat counterstrike si varve6e bez nego.

P.S. Kato go opravia mojem da napravim edin counter ako iskate mom4eta............... \;\;'\\\

 

Да и аз така я свалих от вареза и като на него и на мен не може да намери някакъв си фаил!Задавам същия въпрос отново :excl:

Link to comment
Share on other sites

Да и аз така я свалих от вареза и като на него и на мен не може да намери някакъв си фаил!Задавам същия въпрос отново :excl:

Може би просто трябва да прочетеш какво са му отговорили , а ?

Link to comment
Share on other sites

Afe da vi pitam ot kade moga da si svalia skinove za orajiata i kostuimitena na igrata.stava vapros za versia 1.6.i kato igraia multy dali shte me vijdat s moite skinove ili s normalnite?! :confused

 

Skinove nz otkade mojesh da svalish, pusni search v google.com. A v multi kato igraesh vseki shte te vijda sus skinovete koito ima na svoeto PC.

 

Имам windows XP и цъкам CS 1.5, та като излезна от някой сървър или не успея да влезна (поради ред причини  ) се проявява един доста досаден bug: повече не мога да получа картина от действията на бойното поле 

 

Някой ако знае как да го оправя или е виждал каде се обсъжда моля да ме упъти

 

Moito vuprosche ostava ^^^

Link to comment
Share on other sites

Търся 4-ри човека за отбор на цс.Ако има навити да ми оставят съобщение или

да пишат на demon_killer@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Значи направих сървър , но на един човек му показва към моя сървър Клас Ц , на 1.5 имаше някакъв файл който да се едитне (кракне ) за да не се получават такива неща , на 1.6 има ли такова нещо ?

Link to comment
Share on other sites

Значи направих сървър , но на един човек му показва към моя сървър Клас Ц , на 1.5 имаше някакъв файл който да се едитне (кракне ) за да не се получават такива неща , на 1.6 има ли такова нещо ?

Пробелама е че за да нямаш такъв проблем ти например трябва да си с IP 212.10.212.(1) и само потребители с IP 212.10.212.(2-254) могат да влизат.Има и друг начин но той е да си закупиш Оригинал CS и през интернет да го хостнеш :)

Link to comment
Share on other sites

Имам едно друго въпросче , гледах някакво предаване Здравей по Канал 1 и там някакъв показваше някакви тактики за пазене на малката бомба на Инферното . Та , забелязах ,че на този пич мерника му каквото и да прави не се уголемява . Винаги стой така все едно е клекнал и не се движи . Някой знае ли каква е командата за да се направи такова нещо ?

Link to comment
Share on other sites

Имам едно друго въпросче , гледах някакво предаване Здравей по Канал 1 и там някакъв показваше някакви тактики за пазене на малката бомба на Инферното . Та , забелязах ,че на този пич мерника му каквото и да прави не се уголемява . Винаги стой така все едно е клекнал и не се движи . Някой знае ли каква е командата за да се направи такова нещо ?

cl_dynamiccrosschair 0 :huh: или

cl_dynamiccrosshair 0 незнам точно как се пише

Link to comment
Share on other sites

Abe xora kajete kak moje ako e vazmojno da se napravi kakto si iska6 ti da izglejda6 v counter-strike.mersi :blink:

хах нарисувай се така както искаш да изглеждаш прати рисунките на valve и в следващата версия на Cs-a може да има такав скин :lol: :punk :punk

 

ПП: пич няма такова нещо скиновете са едни немогат да се променят на катива каквоти ТИ си искаш

Link to comment
Share on other sites

хах нарисувай се така както искаш да изглеждаш прати рисунките на valve и в следващата версия на Cs-a може да има такав скин 

 

Аз ще изглеждам така: :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за един проблем който CS1.5 прави на един от моя клас.Та значи инсталира играта както си му е реда всички настройки са му както трябва с най новия C-D 4.29.0.Пуска да влиза в някой от еврокомските сървъри и му излиза от играта и пише ERROR kod 37 и пише че бил модифициран и трябва да махне модификацията.Повтарям проблема не е при мен той дойде у нас инсталирахме я по същия начин и на мен ми върви така че проблема е само при него.Някакви идеи ако някой е имал този проблем да каже как се оправя

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за един проблем който CS1.5 прави на един от моя клас.Та значи инсталира играта както си му е реда всички настройки са му както трябва с най новия C-D 4.29.0.Пуска да влиза в някой от еврокомските сървъри и му излиза от играта и пише ERROR kod 37 и пише че бил модифициран и трябва да махне модификацията.Повтарям проблема не е при мен той дойде у нас инсталирахме я по същия начин и на мен ми върви така че проблема е само при него.Някакви идеи ако някой е имал този проблем да каже как се оправя

хм ами тва код 37 не го знам какво означава обаче за да ти напише че играта е била модифицирана означава че чеатинг деатх-а е осетил някав хак или нещо такова, по добре преинсталирайте пак играта може да се оправи

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам за един проблем който CS1.5 прави на един от моя клас.Та значи инсталира играта както си му е реда всички настройки са му както трябва с най новия C-D 4.29.0.Пуска да влиза в някой от еврокомските сървъри и му излиза от играта и пише ERROR kod 37 и пише че бил модифициран и трябва да махне модификацията.Повтарям проблема не е при мен той дойде у нас инсталирахме я по същия начин и на мен ми върви така че проблема е само при него.Някакви идеи ако някой е имал този проблем да каже как се оправя

При мен след като се рестартира (играта и ЦД-то ) всичко се оправя , и на мен от време на време ми го дава това , незнайно защо ? И Цд-то има дефекти :)

Link to comment
Share on other sites

Значи направих сървър , но на един човек му показва към моя сървър Клас Ц , на 1.5 имаше някакъв файл който да се едитне (кракне ) за да не се получават такива неща , на 1.6 има ли такова нещо ?

Да използвай абселютно същия файл и за 1.6 :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...