Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Абе више този проблем с мишока...вие сигурно сте с logitech там в драйверите има едно acceleration for games или нещо такова проверете да не е от него много е вероятно!

Link to comment
Share on other sites

:cry Аз съм от Стамболийски и съм в мрежа с Евроком, но когато се опитам да влезна в някой сървър ми изписва "LAN server restricted to (Class C) " изчетох много теми, но каквото и да пробвах нищо не става! Сега ще ви опиша какво пробвах:

 

1.Да едит liblist.gam и да променя svonly от 0 към 1

2.Да едит listenserver.cfg и да променя sv_lan към 1 или ако го няма да го добавя най-отдолу

3.Да направя шорт кът на CS със параметри -nomaster -insecure +sv_lan 1

 

Hищо не се получава наясно съм защо не става, но това не ми помага.Не искам dedicated server. Също чух, че имало някакъв крак за това краквал някакви библиотеки. Ако някой знае нещо по въпроса моля да помогне!!!

Link to comment
Share on other sites

kajete ot kyde da si izteglia aktualna i raboteshta versia na CS i Half-Life za da moga da igraia multiplayer v lokalnite sercer-i . Zashtoto vse neshto kuca na tezi koito imam ... :unsure:

Тази от Уарез.ру си е наи добра.Имам предвид версия1.5А ot vsi4ki nikove v CS-a nai ma kefi tozi na O_BOKLUKA.Kak li go e izmislil,neveroiaten e.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде мога да си дръпна Retail Version на CS? Гледам, че има update тук, но самата игра я няма.

Link to comment
Share on other sites

Добре смятам да дойда пък да видя и там какво могат да ми кажат

 

Black Hacker prochetoh vsichko po taq tema v foruma na play.evrocom.net

 

Ama siguren li si che shte stane ako se napishe tva +sv_lan 0 ??? :excl:

Link to comment
Share on other sites

Проблем :

CS 1.5 имам с ботове ( ннбот и реал бот ) та като си кача CS WarCraft и се заменят някои фаилове на ботовете и не могат да се пуснат , а ако след това кача ботовете се заменят някви фаилове на уаркрафта и няма уаркрафт ....

Та значи => уаркрафт и ботовете ми използват едни и съши фаилове и или едното или другото

аз искам и двете - някои да хелпне плс

Link to comment
Share on other sites

Проблем :

CS 1.5 имам с ботове ( ннбот и реал бот ) та като си кача CS WarCraft и се заменят някои фаилове на ботовете и не могат да се пуснат , а ако след това кача ботовете се заменят някви фаилове на уаркрафта и няма уаркрафт ....

Та значи => уаркрафт и ботовете ми използват едни и съши фаилове и или едното или другото

аз искам и двете - някои да хелпне плс

Начин да се играе Warcraft 3 мод + PodBot. Използва се този начин:

1. Инсталирате War3 СЛЕД PodBot.

2. Правите шорткът на играта със следните настройки в Target на Properties:

"<gamedir>\hl.exe" -console +localinfo mm_gamedll podbot/podbot.dll -game cstrike

Link to comment
Share on other sites

Aве хора трьгнах да си свалям Half-life,CS 1.6 и Condition Zero и по едно време спря всичко :blink: изтрити ли са,преместени ли са, а и с тая бьгава тьрсачка нищо не мога да намеря :confused :sick някои има ли идея за кво иде реч тук?

Бахти за втори пьт да реша да свалям нещо от варез.ру и се сбьгяса от всякьде,пьрвия пьт на един филм до половината го свалих и изчезна сега пак.

Link to comment
Share on other sites

Takyv ti e bil kasmeta, lada :) I az tochno smqtah da tegla Condition Zero(2CD's).

Preporachvam, koito ima Condition Zero da si istegli i Condition Zero 1.1 With MP Banana Assault

Vse oshte nqma da mojete da go isteglite(v gamez1 e).

imam problem s cs-a. Edno mom4e, koeto e kam evrokom, pravi sarvar online i az (kam ggbit net sam) ne moga da vlezna. Pi6a my IP-to i mi add-va sarvar koito e 0/0.

 

nqkoi znae li kak moga da vlezna  :confused  :confused  :confused

Nenzam, no az mislq, che ne moje da se pravi server na Play Online(ako e na 1.5).Kaji mu da pravi na Play on Lan.

Link to comment
Share on other sites

Znachi problema e che nemoga da igraq online cs , kato se opitam da se connekt-na mi izliza edno prozorche i pishe

"Disconnected

Lan servers are restricted to local clients (Class C) ?

kvo trqbva da pravq ? pach li nqkaf trqbva da svalqm ? helpp me :(

 

---mod note:

Правилата са за да се спазват, прочети ги!

5.  Преди да започнете нова тема проверете дали такава или подобна не е била дискутирана до момента (вж. 7.). В случай, че намерите вече съществуваща тема по въпроса, който ви вълнува — пишете в нея!
Link to comment
Share on other sites

Znachi problema e che nemoga da igraq online cs , kato se opitam da se connekt-na mi izliza edno prozorche i pishe

"Disconnected

Lan servers are restricted to local clients (Class C) ?

kvo trqbva da pravq ? pach li nqkaf trqbva da svalqm ? helpp me  :(

 

 

Znachi ti parvo ne se opitvash da igraesh v Internet(online) a se opitvash da igraesh v LAN serveri. povecheto ot koito sa pusnati taka che da obslujvat da dena Lan mreja ot class C problema ne e v teb a v servire ako probvash sas server na evrocom bi triabvalo da niama takav problem

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема ще пиша тук. От днес излезе финалната версия на CS:Source която позволява да играете във ВСЯКАКВИ сървъри било то и легални! За повече информация http://www.cssbg.com/! Ако някои направи mirror в warezru да ми прати едно PM да го добавя ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...