Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Ми никой не ще да ти отговори щото никой не знае за т'ва не помисли ли? Аз ще ти кажа предполагам че имаш по-нова версия от тази не сървъра (тоав е само предположение)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Guest Phoenix

Къв сървър бре...тва ми го изписва като искам да влезна в "Internet games", а не когато влизам в сървър :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже нещо повече за 1.6, че сега е свалих.А пък съм малко гола вода.Не съм играл до сега и има някакви доста по сложни работи от 1.5 Та някой ако може да ми каже сървари.Някакви такива работи защото нещо не мога да се оправя.

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Така е, ама не е така...като го направя тва...без значение в кой сървър искам да влезна, точно като ми даде "Initializing and Downloading" ме дропи с някав тъп reason "Coud not complete connection attempt" :wacko: :angry1 :confused :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Ми оптиваш се да влезнеш в сървър с различна версия от твоята

лол версията ми е 1.5 а сърварите също и тва ми го дава на сички сървари

Link to comment
Share on other sites

ot kade znae6 4e sarvara e na 1.6

100% съм сигурен че сървара е 1.5

не е от тва ай кажете как да го опраа де плс

 

ОПРАВИХ ГО

тъи като тук никой не бе така добър да ми каже от какво се получава така

разпитах в другите форуми и ми казаха каде е проблема

начи не е вообще от ЦС както сички твърдяха и се праиха на разбирачи а е

от Халф-Лифе версията место 1.1.1.0 ми е била 1.1.0.9 и затова ми е правело проблем!

тва е :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам 1.5 сега свалям 1.6 от play.evrocom.net ще си пречат ли двете игри по някакъв начин ? И освен това което свалям (1.6 Full - темата на noshit за това как да се влезне в сървара ) ще има ли нужда от Half Life ?

Link to comment
Share on other sites

Имам 1.5 сега свалям 1.6 от play.evrocom.net ще си пречат ли двете игри по някакъв начин ? И освен това което свалям (1.6 Full - темата на noshit за това как да се влезне в сървара ) ще има ли нужда от Half Life ?

1.Не си пречат имам 1.5 , 1.6 и SOURCE няма никакъв проблем стига в различни директорий да ги инсталнеш!

2.Counter-Strike 1.6 си има Half-Life в нея :punk

Link to comment
Share on other sites

Имам 1.5 сега свалям 1.6 от play.evrocom.net ще си пречат ли двете игри по някакъв начин ? И освен това което свалям (1.6 Full - темата на noshit за това как да се влезне в сървара ) ще има ли нужда от Half Life ?

Само ги инстални в различни директорий както е казал Black_Hacker. Не half life не ти трябва за 1.6 :)

 

едит:Black_Hacker къде го тоя half life в 1.6 щото аз не го виждам. Само CS си имам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз си мислих ,че има малко сървъри на 1.5 ( имам около 25 ) ,а то 1.6 6-7 ... Някой знае ли как мога да намаля шрифта на играта , защото тия букви ще ми избодят очите ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...