Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Пф как може това да се нарича футболен симулатор?! Толкова е дървено и нереално, че бих го определил като несполучлив опит за джага-симулатор ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Довечера ще я пусна да се сваля и утре ще си кажа мнението. :)

Демото играх 2-3 мача и кой знае каква разлика с 07 не видях. Дано в пълната версия да е по-различно. Приятна игра на тези, които са си я свалили и смятат да играят на нея. :)

Link to comment
Share on other sites

Та ето го и шибания проблем ...

 

Зареждам го през Даимън тулса,избирам си езика - Английски,вкарвам си cd-key.. и ми са появяват два прозореца next,next ... цъкам си ги ... почва да ми зарежда уж инсталация на директ Х9 ли ко там ... и след тва забива до там ... някви идей ?

Link to comment
Share on other sites

ееее, да им е** м***** тъпа на тея от EA :angry1 то така за мен се променя половината gameplay. от фифа 2002 (която ми беше първата фифа) винаги са били с едно и също копче. ако не мога да свикна със сегашната, е*** съм я и фифата скапана. :devil

много лесно се свиква това и е доста по-удобно от предишната смяна на играча

Link to comment
Share on other sites

много лесно се свиква това и е доста по-удобно от предишната смяна на играча

за такива като теб, дето са играли pes-a - може би, но не и за мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Здр получи ми се един странен проблем след като инсталирах играта всичко си протича ОК слагам си крака но след като стартирам играта изважда ми черния екран и до там,някой има ли същия проблем плс ако някой знае как се оправя да каже :( !!!

Link to comment
Share on other sites

Здр получи ми се един странен проблем след като инсталирах играта всичко си протича ОК слагам си крака но след като стартирам играта изважда ми черния екран и до там,някой има ли същия проблем плс ако някой знае как се оправя да каже :( !!!

(доколкото виждам от подписа ти) май е от картата. MX серията на nVidia не се поддържала ...

Link to comment
Share on other sites

(доколкото виждам от подписа ти) май е от картата. MX серията на nVidia не се поддържала ...

Ами да такава ми е GeForce4 MX440 with AGP8x,100% сигурно ли е че заради това не тръгва?

Link to comment
Share on other sites

Аве дейба и плеър суичинга..много ме дразни ще го направя ауто на макс. СУПЕР ТЪПО Е ТАКА С Q! Много са прости от ЕА..почти нищо ново. Обаче най-странното е че фифа 2008 ми върви перфектно за разлика от 2007 !? :blink:

Link to comment
Share on other sites

"пичка им матерна" на тея от EA, само това мога да кажа. вчера изиграх 3 мача, като в първите 2 бях на нормален режим, а в последния управлявах само полузащитата и нападението (защитата се движи от cpu-то) .... и резултатът е:

1-ви мач - 1:7

2-и мач - 1:6

3-и мач - 0:1

 

... и всичко това заради тъпия бутон за смяна на играчите :angry1

после ми говорете, че се свиквало, след като разликата от моето управление на защитата и това на cpu-то (на sem-pro трудност) е огромна.

Link to comment
Share on other sites

FIFA за PC умря :( Тази игра е пълна подигравка с феновете на играта. Мяса на FIFA 2004. Много по-зле е от FIFA 07. Играх демото на 08 за Xbox 360 и приликата е само в името на играта

Link to comment
Share on other sites

Първата игра беше Фифа '94 и от тогава насам не съм пропускал нито една, но май Фифа 2008 беше последната която инсталирах и в последствие деинсталирах от компютъра си. Жалко... 2008 е пълен боклук.

Link to comment
Share on other sites

FIFA за PC умря :( Тази игра е пълна подигравка с феновете на играта. Мяса на FIFA 2004. Много по-зле е от FIFA 07. Играх демото на 08 за Xbox 360 и приликата е само в името на играта

Кви фенове на играта....незнаеш ли че почти всички мултиплатформени игри в пц версиите винаги са НАЙ-ЗЛЕ .

Link to comment
Share on other sites

Кви фенове на играта....незнаеш ли че почти всички мултиплатформени игри в пц версиите винаги са НАЙ-ЗЛЕ .

новия пес е уникален, порт е от 360, което означава че са 1:1

Link to comment
Share on other sites

не са 1 към 1 ,защото на пц даже и на най добра конфигурация ще има някав фрейм дроп,а на конзоли няма,а тва е в жизнено значение за супер кансъла примерно.

Link to comment
Share on other sites

В един сайт пишеше, че това е файк(надявам се). Това не е играта.

Забелжете само едно (а има още 1000 неща) : При инсталацията няма картинки, а трябва да има...

Link to comment
Share on other sites

В един сайт пишеше, че това е файк(надявам се). Това не е играта.

Забелжете само едно (а има още 1000 неща) : При инсталацията няма картинки, а трябва да има...

 

Не е фейк..Ако беше до сега да са го изтрили 100-пъти от arena , zamunde , toreentleech и други тракери..

Link to comment
Share on other sites

В един сайт пишеше, че това е файк(надявам се). Това не е играта.

Забелжете само едно (а има още 1000 неща) : При инсталацията няма картинки, а трябва да има...

То ако някой искаше да прави фейк щеше да сложи и картинки. Никой няма да тръгне да се занимава с фейкове на игри, тва за първи път го чувам. Просо ЕА са решили да не сложат картинки сигурно :).

Link to comment
Share on other sites

В един сайт пишеше, че това е файк(надявам се). Това не е играта.

Забелжете само едно (а има още 1000 неща) : При инсталацията няма картинки, а трябва да има...

не е никакъв фейк. Иначе нямаше да я има в torrentleech. Просто ЕА са решили да не слагат картинки на инсталацията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...