Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

EA не им пука за фифата ?

От кога така от тази година ли ? Щото до сега такива гафове до ся поне не бяха правили ..

Кът излезе RELOADED-да ше си покаже сам......

Пич,ти не разбра ли че fifa 2008 има версия за xbox360 която няма нищо общо с тази за пц.Явно им пука за фифа,но тази ,която ще продават за x360,а не тази която даунлоудърите ще дръпнат за пц

 

В цялата работа КОНАМИ имат 100% пръст нали занете за конкуренцията между японите и ЕА !!!

Ще видите като излезе около 29 Септември версия RELOADED , че ще е по-различно Това е мое мнение !!!

А от тва не съм виждал по-голям бисер в никой форум.Нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

имам 1 въпросче към големите критици на игри:

Какво точно искате да видите във Фифа?на си ми харесва така както си е нямам никакви забележки а вие изписвате 13 страници с глупости как фифата е боклук и т.н.

Link to comment
Share on other sites

нека тогава големите умове ми обяснят как не е fake като няма унинстал файл и като я изтрих ръчно ми каза че това е програма

:ghost

 

Сега погледнах и наистина колкото и да не вярвах.. започна да ми изглежда правдоподобна тази версия. Ама всичко ще стане ясно скоро де.

 

ЕДИТ:

 

Сега погледнах ДЕМОТО и там е същото... така че наистина всичко си е точно и пак се върнах на старото - няма как някой да се занимава с тая идея да прави фалшива Фифа - несериозно е.

Link to comment
Share on other sites

деинсталира се от контрол панел add/remove programs...

 

Дейнсталира се така просто защото на теб ти е по-удобно така , пък и специално за тая фифа не виждам от другаде от къде като няма Uninstall ...

Link to comment
Share on other sites

Дейнсталира се така просто защото на теб ти е по-удобно така , пък и специално за тая фифа не виждам от другаде от къде като няма Uninstall ...

спри да се излагаш. Фейк била. Играх демото и цялата за PC, играх и демото за Xbox 360. Разликата е от тук до небето. Второ някой писа, че играта била американската версия. Няма как да е американската, защото тя излиза на 9 октомври, тоест 2 седмици след европейската и разлика в gameplay нямат

Link to comment
Share on other sites

ШШшшшшшш продължавайте да се излагате... Била фейк... Демото е също толкова зле... Единственото нещо ,което е хубаво в тази "нова" фифа е Be A Pro режимът.. Всичко друго просто е преписано от старата фифа..

 

Оффтопик: От малък съм фен на поредицата фифа ,ама точно тая година преебаха всичко.. Реших да пробвам демото на ПЕС 2008... Просто хвърлете един поглед срещу какъв next gen се изправя тази година EA.. Както и да е .. Това не е тема за сравнение.. Извинявам се за оффтопика :)

Link to comment
Share on other sites

имам 1 въпросче към големите критици на игри:

Какво точно искате да видите във Фифа?на си ми харесва така както си е нямам никакви забележки а вие изписвате 13 страници с глупости как фифата е боклук и т.н.

 

Нещо различно бе човек, ормъзна ми да играя едно и също с различна опаковка.

 

 

нека тогава големите умове ми обяснят как не е fake като няма унинстал файл и като я изтрих ръчно ми каза че това е програма

:ghost

И кво ти вика? -"Аз съм програма"

Link to comment
Share on other sites

не вика фифа 08 is a program and if you delete it you will not be able to use it

не съм някъв дето съм се заяждал с някой ама май ти искаш да се заядеш айде пробвай и ще видиш като толкова не вярваш :P :P :P :P :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

имам 1 въпросче към големите критици на игри:

Какво точно искате да видите във Фифа?на си ми харесва така както си е нямам никакви забележки а вие изписвате 13 страници с глупости как фифата е боклук и т.н.

Ще видиш какво искаме да видим на 29.09 когато излиза истинската фифа и няма да има нищо общо за сравнение с тая.

Link to comment
Share on other sites

стига сте се излагали :laughing1:

 

Ти в последните 15поста имаш ли нещо по-различно от тва "стига се излагай,стига сте се излагали" ?

Ти ли си най-големия професор и разбирач тука ?

Link to comment
Share on other sites

не вика фифа 08 is a program and if you delete it you will not be able to use it

не съм някъв дето съм се заяждал с някой ама май ти искаш да се заядеш айде пробвай и ще видиш като толкова не вярваш :P :P :P :P :) :) :) :)

Голям смях настава тук. Особено тоя пост е за подпис

Link to comment
Share on other sites

Голям смях настава тук. Особено тоя пост е за подпис

be mani... az v edna druga tema bqh pisal 4e zaradi tiq sta4ki lapetata poludqvat i zapo4vat da pravq i govorqt gluposti, ama tva ve4e naistina e prekaleno :). Abe kvo da govorq i az kyt bqh na 17 i az pitah kvo e MS-DOS, apyk znaeh kvo e DOS :D. Prosteno mu e zaradi nabora...

I vse pak da go pitam dali kato probva da trie ISTINSKA igra ry4no dali mu kazva "imeto_na_igrata is a game] and if you delete it you will not be able to use it"?

Link to comment
Share on other sites

Ти в последните 15поста имаш ли нещо по-различно от тва "стига се излагай,стига сте се излагали" ?

Ти ли си най-големия професор и разбирач тука ?

айде намери ми още един пост със стига сте се излагали, вие буферите пръщите от мозък....

Link to comment
Share on other sites

айде намери ми още един пост със стига сте се излагали, вие буферите пръщите от мозък....

 

Ахааа,ето къде бил проблемааа... В темата Фифа 2008 почнахме да се делим на папагали и буфери ...

Момче ясен си ми ...

Link to comment
Share on other sites

добре, сега чакам да ми намериш друг пост, в който съм казал, че се излагате... или не става нещо, ама така е, като първо говориш, а после мислиш, даже хората са се постарали за такива като теб да има бутон ЕДИТ, но явно и той не върши работа

Link to comment
Share on other sites

Писна ми се занимаам с теб и да се пълни темата с постове който не са по нея..

Сам си погледни постовете,особено последните 5-6 след като аз постнах онова

което видях от един форум и от доло ясно си пише ОТ КОЙ Е.

 

И спри да ми ги говориш тея раоти в темата.. ко имаш ми казваш нещо пиши ми един ПМ и да се разбираме там.

Link to comment
Share on other sites

Що на ПМ? Само не разбрах къде съм го казал тва. ама ти явно си от "умните" все пак кой би се написал кроасанчо...

Link to comment
Share on other sites

Що на ПМ? Само не разбрах къде съм го казал тва. ама ти явно си от "умните" все пак кой би се написал кроасанчо...

 

Продължаваш да си правиш квот си искаш .. земи не пълни темата с твойте простотий.Писъл съм и ше се пиша както си искам... та на теб ли тряа дааам обяснения , но айде нали искаш да разбереш .. тоя ник е по стар от теб сигорно .. скоро несъм се писал така никъде.. няам регистараций така никъде.Тва ли те интересуваше или тряа да ти обяснявам още?

Link to comment
Share on other sites

Това е най реалистичния футбол който съм играл просто не е истина колко добре са го направи ли

графиката гейм плея финтове всичко е на 6

такива работи не съм очаквал определено си заслужава Х360 версията !!!

GameTrailers REVIEW

Link to comment
Share on other sites

Това е най реалистичния футбол който съм играл просто не е истина колко добре са го направи ли

графиката гейм плея финтове всичко е на 6

такива работи не съм очаквал определено си заслужава Х360 версията !!!

GameTrailers REVIEW

 

най доброто нещо което съм виждал!!!

 

жалко за PC версията :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...