Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Още не съм го свалил :angry1

Тръгнах да го свалям от другаде, пък там ми заби на 65 % и вече откачам :angry1

Link to comment
Share on other sites

Прочетох на няколко места, че не тръгвало на МХ440. След около час ще разбера ако най-после успея да я сваля докрай от 4-тия опит :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

http://bt.wrzru.com/details.php?id=10491

 

Ето ви играта!

 

П.П Истрих старият торент , защото нещо се беше бъгнал и сийдвах на друг тракер.

 

Мерси започнах да я дърпам. Дано се окаже зарибена ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре че пак не са копирали малко от конами :). Това където с Q се сменя играча май го нямаше преди във фифа... движенията са доста по реалистични наистина, доближава се до ПЕС-а. Изглежда ми доста по-добра тази фифа, но да видим пълната версия...

Link to comment
Share on other sites

Добре че пак не са копирали малко от конами :). Това където с Q се сменя играча май го нямаше преди във фифа... движенията са доста по реалистични наистина, доближава се до ПЕС-а. Изглежда ми доста по-добра тази фифа, но да видим пълната версия...

в момента я свалям но ме притесни това с q-to ! щом така се сменят играчите тогава как се правят пасове по ваздуха , двоини подавания , прехварляне на вратаря и т.н. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Я ме светни, как се сменя играч докато владееш топката и как се прави пас по въздуха, когато съперникът ти я владее ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...