Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

аз ли съм единствения, на който му харесва новата фифа :wacko:

 

Не и на мен ми е айляк. За момента няма бъгове и ми върви по яко от 07 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

и за мен играта не е по-лоша от старата фифа, но с тея контроли :angry1 .... като цяло разликите до сега се едва забележими, като тази, че вратарите са някак си "една идея" по адекватни

 

дано направят някакъв патч, с който ще може паса и смяната на играча да се "върне" на един и същи бутон :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

дано направят някакъв патч, с който ще може паса и смяната на играча да се "върне" на един и същи бутон :bgrin:

99.9 % няма да направят, защото искат да уеднаквят контролите с тези в ПЕС. От няколко години променят малко по малко контролите и в момента са абсолютно еднакви

Link to comment
Share on other sites

на мен ми харесва тва че и вратаря може да получи червен картон

не мисля че играта е по-лоша от предишната, има си напредък макар и малък.

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо което ми хареса е, че в края на мача при резултат 1:0 или 0:1 противниковия вратар идва в наказателното поле при изпълнение на корнер и се получава доста ефектна контра-атака след това... нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо което ми хареса е, че в края на мача при резултат 1:0 или 0:1 противниковия вратар идва в наказателното поле при изпълнение на корнер и се получава доста ефектна контра-атака след това... нищо друго.

 

Тва чак сега ли са го сложили ? В winning eleven го има още от преди 3 години,дори имам сейв-ан гол с глава на Ван Дер Сар след центриране от корнер.

Link to comment
Share on other sites

Фалшива фифа !!!

 

 

Фифата , която излезе е фалшива !!!

 

1.Не е оповестена на офицялния сайт

2.Там снимките на графиката са съвсем различни

3.A нещо повече в "Rest of World" е включен и отбора на Левски,а това са останалите Lausanne-Sport,Lugano,La Chaux-de-Fonds,Orlando Pirates,Kaizer Chiefs,Mamelodi Sundowns,Arka Gdynia,Górnik Łęczna,Pogoń Szczecin,Wisła Płock,Polonia Warszawa,PFC Levski Sofia,Boca Juniors,River Plate,Esporte Clube Bahia,Atlético Mineiro,Ponte Preta,Santa Cruz,São Caeatano,Fortaleza,AEK Athens,PAOK,Panathinaikos,Olympiacos.Общо 23.

4.Докато се инсталира играта не се зареждат картинки а все едно се инсталира програма.

5.Екипите на Реал Мадрид без логото на bwin.com на фланелките.

6.Екипите на Ливърпул без логото на Carlsberg на фланелките.

7.Няма Сантияго Бернабеу.

8.2ра и 3та дивизии на Англия са Кока Кола

9.При режим Be a Pro няма таблици с класиране.

10.В чешката лига има отбор "Бохемианс".

11.Много отбори от Висшата Лига на Англия нямат логота или спонсори на екипите.

 

В цялата работа КОНАМИ имат 100% пръст нали занете за конкуренцията между японите и ЕА !!!

Ще видите като излезе около 29 Септември версия RELOADED , че ще е по-различно Това е мое мнение !!!

 

 

 

от TroY CrAzYsAsHo на Сря Сеп 26, 2007 12:16 am

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Незнам лично на мен демото ми се стори доста по различно от оригинала... и аз също се надявам когат излезе RELOADED да има разлика ... и въобще не се и съмнявам,че това ще стане...Та вище по-горе... вижте де.. за какви гафове става дума ...

ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА 1ва и 2ра ТОЧКА !

Link to comment
Share on other sites

Фалшива фифа !!!

Фифата , която излезе е фалшива !!!

 

1.Не е оповестена на офицялния сайт

2.Там снимките на графиката са съвсем различни

3.A нещо повече в "Rest of World" е включен и отбора на Левски,а това са останалите Lausanne-Sport,Lugano,La Chaux-de-Fonds,Orlando Pirates,Kaizer Chiefs,Mamelodi Sundowns,Arka Gdynia,Górnik Łęczna,Pogoń Szczecin,Wisła Płock,Polonia Warszawa,PFC Levski Sofia,Boca Juniors,River Plate,Esporte Clube Bahia,Atlético Mineiro,Ponte Preta,Santa Cruz,São Caeatano,Fortaleza,AEK Athens,PAOK,Panathinaikos,Olympiacos.Общо 23.

4.Докато се инсталира играта не се зареждат картинки а все едно се инсталира програма.

5.Екипите на Реал Мадрид без логото на bwin.com на фланелките.

6.Екипите на Ливърпул без логото на Carlsberg на фланелките.

7.Няма Сантияго Бернабеу.

8.2ра и 3та дивизии на Англия са Кока Кола

9.При режим Be a Pro няма таблици с класиране.

10.В чешката лига има отбор "Бохемианс".

11.Много отбори от Висшата Лига на Англия нямат логота или спонсори на екипите.

 

В цялата работа КОНАМИ имат 100% пръст нали занете за конкуренцията между японите и ЕА !!!

Ще видите като излезе около 29 Септември версия RELOADED , че ще е по-различно Това е мое мнение !!!

от TroY CrAzYsAsHo на Сря Сеп 26, 2007 12:16 am

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Незнам лично на мен демото ми се стори доста по различно от оригинала... и аз също се надявам когат излезе RELOADED да има разлика ... и въобще не се и съмнявам,че това ще стане...Та вище по-горе... вижте де.. за какви гафове става дума ...

ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА 1ва и 2ра ТОЧКА !

 

Пълни Глупости..Играта е истинска..

Link to comment
Share on other sites

Левски ги няма ,аз не ги намерих. Как се прави фалшива игра който се подарява по интернет. Кой я прави и ква е идеята групата който пуска релийза да си осира името с фейкове...

 

едит: играта излезе 3-4 дена по рано и всички зяпнаха че била фейк щото нямала картинки при инсталацията ... bullshit !

Link to comment
Share on other sites

99.9 % няма да направят, защото искат да уеднаквят контролите с тези в ПЕС. От няколко години променят малко по малко контролите и в момента са абсолютно еднакви

аз ще се помъча още малко с тея контроли и я зарязвам, ако не й свикна. то бива такава изгъзица, ама ... думи нямам просто.

Link to comment
Share on other sites

не вярвам да е фалшива.ако е фалшива тогава трябва да е копие на някоя от предишните, а тази не прилича на такава.или да е копие на демото, но да са вкарали другите отбори по някакъв начин-не вярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Фалшива фифа !!!

Фифата , която излезе е фалшива !!!

 

1.Не е оповестена на офицялния сайт

2.Там снимките на графиката са съвсем различни

3.A нещо повече в "Rest of World" е включен и отбора на Левски,а това са останалите Lausanne-Sport,Lugano,La Chaux-de-Fonds,Orlando Pirates,Kaizer Chiefs,Mamelodi Sundowns,Arka Gdynia,Gуrnik Łęczna,Pogoń Szczecin,Wisła Płock,Polonia Warszawa,PFC Levski Sofia,Boca Juniors,River Plate,Esporte Clube Bahia,Atlйtico Mineiro,Ponte Preta,Santa Cruz,Sгo Caeatano,Fortaleza,AEK Athens,PAOK,Panathinaikos,Olympiacos.Общо 23.

4.Докато се инсталира играта не се зареждат картинки а все едно се инсталира програма.

5.Екипите на Реал Мадрид без логото на bwin.com на фланелките.

6.Екипите на Ливърпул без логото на Carlsberg на фланелките.

7.Няма Сантияго Бернабеу.

8.2ра и 3та дивизии на Англия са Кока Кола

9.При режим Be a Pro няма таблици с класиране.

10.В чешката лига има отбор "Бохемианс".

11.Много отбори от Висшата Лига на Англия нямат логота или спонсори на екипите.

 

В цялата работа КОНАМИ имат 100% пръст нали занете за конкуренцията между японите и ЕА !!!

Ще видите като излезе около 29 Септември версия RELOADED , че ще е по-различно Това е мое мнение !!!

от TroY CrAzYsAsHo на Сря Сеп 26, 2007 12:16 am

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Незнам лично на мен демото ми се стори доста по различно от оригинала... и аз също се надявам когат излезе RELOADED да има разлика ... и въобще не се и съмнявам,че това ще стане...Та вище по-горе... вижте де.. за какви гафове става дума ...

ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА 1ва и 2ра ТОЧКА !

 

 

:D Аз мисля че наистина е фалшива. Всичко което е описано в поста на KrcH е вярно.

Аз даже и да не съм пускал фифата си мисля че е иснтинска, просто не виждам как може да бъде фалшива. Единственото обеснение за 11-те точки е че на ЕА много не им пука за фифата и не са обърнали голямо внимание, не е имало достатачно тестове. 5-6-11-та точка може би имат нещо общо с рекламата. А ако е фейк то те щяха да са там щото предишната фифа ги имаше. Едва ли някой си е играл да прави нова фифа за да заблуди геймърите по света които утре като разберат ще е делнат и ще е забравят. просто никой няма да хаби труд за това.

точка 2 Снимките винаги са по-хубави от реалността :). Да не говорим че снимките в повечето случай са от Х-Бокс. Другите точки си ги обеснявам с несъобразителността на ЕА и малкото отделено време върху поредната идентична фифа :).

 

EDIT: Сега четох някви глупости за краден код, което е найстина възможно но пък ква ще е разликата между крадения код и некрадения.... Еми да.. ще имате картинки на инсталацията, ще имате реклами по блузките, ще са оправени отборите и.. тва е :) геймплейя ще си е същатата шитня.

 

Както и да е ЕТО тема в която човека казва че си е купил за 80$ в Австралия. Може да спрем с глупостите с това :)

 

Ето още един цитат от него.

A glitch I found was that when O.Martins (Newcastle) had the ball, he'd call him another name (Forgot what it was, but the name was also a black persons name in the team)

It's like they got mixed up when naming the people.

Сигурно и неговата е фейк щото коментатора е объркал името. В магазина са е свалили, записали и продали за 80$. Бъговете във фифата са традиция. сами видяхме това в демото. Да не говорим че от 3 години (да не е и повече) тактиката която си наглася се размества от самосебеси. Слагам аз нападател и после го гледам че играе на мястото на халфа,, пък халфа е нападател и трябва да влезна да ги сменя и тогава се връща на мястото. Тва го имаше и на сегашното демо :)... Щото е фейк...

Link to comment
Share on other sites

Аз даже и да не съм пускал фифата си мисля че е иснтинска, просто не виждам как може да бъде фалшива. Единственото обеснение за 11-те точки е че на ЕА много не им пука за фифата и не са обърнали голямо внимание, не е имало достатачно тестове. 5-6-11-та точка може би имат нещо общо с рекламата. А ако е фейк то те щяха да са там щото предишната фифа ги имаше. Едва ли някой си е играл да прави нова фифа за да заблуди геймърите по света които утре като разберат ще е делнат и ще е забравят. просто никой няма да хаби труд за това.

точка 2 Снимките винаги са по-хубави от реалността :). Да не говорим че снимките в повечето случай са от Х-Бокс. Другите точки си ги обеснявам с несъобразителността на ЕА и малкото отделено време върху поредната идентична фифа :).

 

EA не им пука за фифата ?

От кога така от тази година ли ? Щото до сега такива гафове до ся поне не бяха правили ..

Кът излезе RELOADED-да ше си покаже сам......

 

АЗ НИКВА ПРИЛИКА НЕ НАМИРАМ МЕЖДУ ДЕМОТО И ОРИГИНАЛНАТА ВЕРСИЯ,ДРУГО

 

В ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ КЪДЕ Е СПОМЕНАТО ИЗЛИЗАНЕТО НА ФИФАТА ?!

 

Имаше си обявена дата 28-29ти ... ше видим след ден-два... кой е прав,кой е крив...

Link to comment
Share on other sites

EA не им пука за фифата ?

От кога така от тази година ли ? Щото до сега такива гафове до ся поне не бяха правили ..

Кът излезе RELOADED-да ше си покаже сам......

 

АЗ НИКВА ПРИЛИКА НЕ НАМИРАМ МЕЖДУ ДЕМОТО И ОРИГИНАЛНАТА ВЕРСИЯ,ДРУГО

 

В ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ КЪДЕ Е СПОМЕНАТО ИЗЛИЗАНЕТО НА ФИФАТА ?!

 

Имаше си обявена дата 28-29ти ... ше видим след ден-два... кой е прав,кой е крив...

Еми щом им пука значи са слаби програмисти и не могат да направят нещо ново и различно... Или просто не искат щото занят че и така тя ще се продава. от което следва че ще отделят малко време на нея. И в двата случая ако са пона на половина вярни гафовете не трябва да ни очудват.

А тва че е излезнала с няколко дни по-рано изобщо не ме очудва, даже не се сещам кога фифа е излзиала на обявената дата :). НФС-тата и те май излизат по-рано, не ги следя много...

 

И все пак ако човека в Автралия наистина си е купил и ИНСТАЛИРАЛ играта за кви фейкове ми говориш?

Link to comment
Share on other sites

Еми щом им пука значи са слаби програмисти и не могат да направят нещо ново и различно... Или просто не искат щото занят че и така тя ще се продава от което следва че ще отделят малко време на нея. И в двата случая ако са пона половина вярни гафовете не трябва да ни очудват.

А тва че е излезнала с няколко дни по-рано изобщо не ме очуди, даже не се сещам кога фифа е излзиала на обявената дата :). НФС-тата и те май излизат по-рано, не ги следя много...

 

И все пак ако човека в Автралия наистина си е купил и ИНСТАЛИРАЛ играта за кви фейкове ми говориш?

 

Времето ше покаже... след ден-два ще видим...

 

Би ли ми казал само на кво се дължи толкова разликата в демото и оригинала уж... или сега ше ми кажеш , че и разлика не намираш?

Link to comment
Share on other sites

Времето ше покаже... след ден-два ще видим...

 

Би ли ми казал само на кво се дължи толкова разликата в демото и оригинала уж... или сега ше ми кажеш , че и разлика не намираш?

Не съм е инсталирал още човек. Писах го в един от постовете горе. Просто демото на ПЕС-а не ми позволява :). Като го направя ще те осведомя какво мисля за разликата. А и се надявам да има защото е глупаво аз да бия пряк-свободен удър от едно място пък стената да 10 метра по-наляво :). Поне тва трябва да са оправили...

 

Свалил съм е да... ще е видя

Link to comment
Share on other sites

Не съм е инсталирал още човек. Писах го в един от постовете горе. Просто демото на ПЕС-а не ми позволява :). Като го направя ще те осведомя какво мисля за разликата. А и се надявам да има защото е глупаво аз да бия пряк-свободен удър от едно място пък стената да 10 метра по-наляво :). Поне тва трябва да са оправили...

 

Ако си е download-нал ... намери малко време до края на вечерта ;] инсталирай я ... и виж закво става дума .. демото няма нищо общо с играта в момента...

Link to comment
Share on other sites

kpcH , стига писа глупости..

 

Момче , пооспокой се и не ми казвай какво да правя.

 

Става ли ?

 

Аз си говора по темата ...така , че като не ти изнася не чети ..

Link to comment
Share on other sites

Момче , пооспокой се и не ми казвай какво да правя.

 

Става ли ?

 

Аз си говора по темата ...така , че като не ти изнася не чети ..

 

Приятел не ти казвам какво да правиш..Казвам ти да спреш да говориш пълни глупости..По-добре не се излагай..

Link to comment
Share on other sites

Фалшива фифа !!!

 

 

Фифата , която излезе е фалшива !!!

 

1.Не е оповестена на офицялния сайт

2.Там снимките на графиката са съвсем различни

3.A нещо повече в "Rest of World" е включен и отбора на Левски,а това са останалите Lausanne-Sport,Lugano,La Chaux-de-Fonds,Orlando Pirates,Kaizer Chiefs,Mamelodi Sundowns,Arka Gdynia,Górnik Łęczna,Pogoń Szczecin,Wisła Płock,Polonia Warszawa,PFC Levski Sofia,Boca Juniors,River Plate,Esporte Clube Bahia,Atlético Mineiro,Ponte Preta,Santa Cruz,São Caeatano,Fortaleza,AEK Athens,PAOK,Panathinaikos,Olympiacos.Общо 23.

4.Докато се инсталира играта не се зареждат картинки а все едно се инсталира програма.

5.Екипите на Реал Мадрид без логото на bwin.com на фланелките.

6.Екипите на Ливърпул без логото на Carlsberg на фланелките.

7.Няма Сантияго Бернабеу.

8.2ра и 3та дивизии на Англия са Кока Кола

9.При режим Be a Pro няма таблици с класиране.

10.В чешката лига има отбор "Бохемианс".

11.Много отбори от Висшата Лига на Англия нямат логота или спонсори на екипите.

 

В цялата работа КОНАМИ имат 100% пръст нали занете за конкуренцията между японите и ЕА !!!

Ще видите като излезе около 29 Септември версия RELOADED , че ще е по-различно Това е мое мнение !!!

 

 

 

 

1. Ами много ясно че няма да е оповестена бе, нали за всички различни зони е различно.

2.Ами ако не сте забелязали снимките в сайта на ЕА са само от XBOX 360 и PS3 ,такаче нормално да е различна графиката.

3.Тази информация за отборите не е вярна дори и на 5%, вс е измислица 11winkk.gif

4.Виж инсталацията на демото 11winkk.gif

5.EA нямат договор с bwin 11winkk.gif

6.EA нямат договор с Carlsberg

7.Има го ,трябва да се отключи просто.

8.Новите имена на дивизийте 11winkk.gif

9.Таблици ще има ако имаш оригиналната FIFA 08 и играеш МРЕЖА със "be a pro" 11winkk.gif .

10.Тук незнам точно за какво става дума ,може да е грешка а може и EA да не са успяли да закупят правата на даден отбор и да са сложили такъв от втора дивизия на негово място 11winkk.gif.

11.Нямат логата и спонсорите на екипите ,защото ЕА няма договори с тях ..все пак това са адски много фирми и ЕА ще трябва яко да се изръси за тях 11winkk.gif

Konami нямат нищо общо с това ,това твърдение въобще е смешно.

А що се отнася до RELOADED ами то ще е същото със същите екстри само дето начина на инстал ще е друг 11winkk.gif

 

 

 

Стига сте писали глупости. Това е американския release на играта. Европейския вероятно ще е малко по различен, но геймплея ще същия.

Link to comment
Share on other sites

Само глупости пишете и се излагате..Специално за kpcH .Виж малко в ТУК , ако не вярваш отиди в най-близкият магазин на Пулсар..После говори кое било Фейк..

 

daite nqkav kod za igrata che nemoga go namera v cd pls :unsure:

 

2. Use: X8MM-RWM9-FIFA-KFLT-FIFA..Приятел поразгледай малко неможе всичко на готово..На всякаде е написан този код.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...