Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

а бе, как можете да играете със силните обори ве :P ебати и скуката.

нотс каунти и т'ва е :punk ще ги вкарам пак във висшата лига, та и малко евротурнири мисля да поцъкам с тях.

 

btw може ли да се променя копчето за пас и сменяне на играчите? т.е. да не е едно и също :huh:

Link to comment
Share on other sites

btw може ли да се променя копчето за пас и сменяне на играчите? т.е. да не е едно и също :huh:

 

Може да се сменят копчетата попринцип,но точно тия двете раоти да ги направиш с различни копчета - не.

Link to comment
Share on other sites

Може да се сменят копчетата попринцип,но точно тия двете раоти да ги направиш с различни копчета - не.

ееее, да им е** м***** тъпа на тея от EA :angry1 то така за мен се променя половината gameplay. от фифа 2002 (която ми беше първата фифа) винаги са били с едно и също копче. ако не мога да свикна със сегашната, е*** съм я и фифата скапана. :devil

Link to comment
Share on other sites

Като я включа и ми дава само черен екран и дотам...с МХ съм.... :cry

 

 

За сега само на мощния лаптоп ще трябва да я играя, докато не си взема и хубава карта за компа...

Link to comment
Share on other sites

Пичове ще се прави ли турнир на играта за да знам да ли да е тегля

иначе аз си чакам х360 версията която ще е със сигорност трепач

Link to comment
Share on other sites

Пичове ще се прави ли турнир на играта за да знам да ли да е тегля

иначе аз си чакам х360 версията която ще е със сигорност трепач

 

Тя х360 излезна бе брат

Link to comment
Share on other sites

ееее, да им е** м***** тъпа на тея от EA :angry1 то така за мен се променя половината gameplay. от фифа 2002 (която ми беше първата фифа) винаги са били с едно и също копче. ако не мога да свикна със сегашната, е*** съм я и фифата скапана. :devil

 

Ти май нещо се обърка брат.., не видях някой да е казал че копчето за паса и смяната на играч няма да е едно а две.. винаги си е било едно и смятам че и сега е така , така че споко нема ти се промени "gameplay-a" в това отношение

Link to comment
Share on other sites

Ти май нещо се обърка брат.., не видях някой да е казал че копчето за паса и смяната на играч няма да е едно а две.. винаги си е било едно и смятам че и сега е така , така че споко нема ти се промени "gameplay-a" в това отношение

айде не говори глупости, моля ти се. досега винаги паса и смяната на играча са били на едно копче. с фифа 08 т'ва вече не е така.

Link to comment
Share on other sites

айде не говори глупости, моля ти се. досега винаги паса и смяната на играча са били на едно копче. с фифа 08 т'ва вече не е така.

 

Tака си е. ;]

Link to comment
Share on other sites

Ти май нещо се обърка брат.., не видях някой да е казал че копчето за паса и смяната на играч няма да е едно а две.. винаги си е било едно и смятам че и сега е така , така че споко нема ти се промени "gameplay-a" в това отношение

 

 

айде не говори глупости, моля ти се. досега винаги паса и смяната на играча са били на едно копче. с фифа 08 т'ва вече не е така.

Както писах вече в темата, копчето е вече както в ПЕС-а :). както и Q+W е прехвърлящ пас, което също беше първо в ПЕС и както триъгълничето над играча който управляваш също беше първо в пес, докато преди във фифата беше едно огромно гръгло нещо под играчите :).

Незнам ама тва започва да ми прилича на уиндоус виста и Мак Х. уж е същотот ама не е.

Ся ще сваля тази фифа да видя дали поне трансферите са наред. Някой знае ли дали има БГ отбори?

Link to comment
Share on other sites

Както писах вече в темата, копчето е вече както в ПЕС-а :). както и Q+W е прехвърлящ пас, което също беше първо в ПЕС и както триъгълничето над играча който управляваш също беше първо в пес, докато преди във фифата беше едно огромно гръгло нещо под играчите :).

Незнам ама тва започва да ми прилича на уиндоус виста и Мак Х. уж е същотот ама не е.

Ся ще сваля тази фифа да видя дали поне трансферите са наред. Някой знае ли дали има БГ отбори?

 

Ше ти кажа само за един трансфен който го няма пък ти сам си прави изводите с ква дата на зад е това

Ариен Робен - Челси - Реал Мадрид ... още си е в Челси ми казаха..

 

За БГ отбори има Левски ...

Link to comment
Share on other sites

Както писах вече в темата, копчето е вече както в ПЕС-а :)....

 

и к'во излиза - че EA се мъчат да пригодят контролите си към предпочитащите японския симулатор? е, как някой, който явно е избрал по-добрия геймплей на pes-a, ще се подлъже с тая тъпа фифа ... така ли не разбраха, че техния голям плюс са лицензите и че повечето хора, които играят смотаната им футболна симулация са просто фенове на футбола, но не и геймъри. колкото и дървена да я правят, колкото и непроменена да си остава (с някакви залъгващи козметични промени), хората я играят, щото могат да го правят с любимия си отбор, където имената на състезателите са 1:1 до последната резерва и където противника е такъв, какъвто го виждаш всеки ден на стадиона или по телевизията (образно казано :D )

пълни келеши са за мен тея от EA. силно се надявам след някоя и друга година канадците да не държат мажоритарния пекет с лицензи на фифа и уефа!

Link to comment
Share on other sites

Играта е много зле :angry1 мислих че ЕА са се напрегнали малко ,но бозата е същата от миналата година...Гемплея е същият като предишния добавили са някои нови неща но като цяло си е боза ... :sick Ще си цъкам ПЕС6 и ще чакам 7....

 

А до трансферите играта като се зареди ти пише че трансферите са до 25 август които са станали,но това не е проблем защотот може да си направите от Теам Мениджмънта ....

Link to comment
Share on other sites

Ееееееее, айде пак с тези трансфери.....няма пък да я инсталирам!!! Пууу, едно, че не ми тръгва :lol: , а втори трансферите...... Така ще изгубят доста фенове.... Винаги съм се възхищавал, но това вече трябва да се оправя....ех, да го....

Link to comment
Share on other sites

Ееееееее, айде пак с тези трансфери.....няма пък да я инсталирам!!! Пууу, едно, че не ми тръгва :lol: , а втори трансферите...... Така ще изгубят доста фенове.... Винаги съм се възхищавал, но това вече трябва да се оправя....ех, да го....

 

Не бе... не са кой знае колко изпуснатите трансфери тоя път за разлика от миналата година ...

Той трансферния прозорец на 29август ли на 30 ли затвори .. така,че 4-5дена само .. Не са кой знае колко много въпреки , че има .....

Link to comment
Share on other sites

Фифата е ужасна според мен...

Същата като миналата година... :sick

А я кажете някви комбинацийки за финтовете...че и без тва фифа не играя и нз как са цаките??

Link to comment
Share on other sites

Абе още от демото се видя че ще е куцо пиле в калчище. Дано поне да е направено нещо по геймплея и по конкретни мениджър моуда.

Иначе тамън я пускам да се сваля до 2 часа или ще чупя компа или ще играя фифа 08 :zzz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...