Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Tова го дадох да се обагатите (поне тези които незнаят)

А фалцове, горе долу както фалцираш топката при корнер така става и по време на игра.

Ето това беше невероятен бисер-"както фалцираш от корнер,така става и по време на игра".Фалц от корнер се прави със стрелките за наляво и надясно,след като си натиснал вече бутона за центриране или удар,зависи какво искаш да направиш.А това,за което пита човекът,се прави с "Q" и "D",т.е. сега е обратната на 07 - с "Z" и "D" е прехвърляне,а с "Q" и "D" е вътрешен фалц.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply
Ето това беше невероятен бисер-"както фалцираш от корнер,така става и по време на игра".Фалц от корнер се прави със стрелките за наляво и надясно,след като си натиснал вече бутона за центриране или удар,зависи какво искаш да направиш.А това,за което пита човекът,се прави с "Q" и "D",т.е. сега е обратната на 07 - с "Z" и "D" е прехвърляне,а с "Q" и "D" е вътрешен фалц.

:woot B) гргргр ся ще видят те :lol: :lol: :lol: :lol: то както е играя веднъж на три дни ... няма кой знае кво да видят, но май май ще се наложи да ис оправя контролите

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да си вкарам мой отбор в мениджър мод и какъв е той? А, ако няма, за к'ъв :censored2: са тея start money в create club менюто O_o.

Link to comment
Share on other sites

Хм, някой може ли да ме светне какво правят quick plays? Имам подозрения, че едното от защитните е за изкуствена засада :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам как да го кажа... как да попитам... ама как се трие сеив, че нещо не мога да му хвана чалъма? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

немога да разбера за кво ви е тоя левски :confused

 

Щото казаха че ша го има а го няма. Па дали ша е Левски или Светкавица или Първа Атомна ако щете ми е все едно ;)

Link to comment
Share on other sites

Щото казаха че ша го има а го няма. Па дали ша е Левски или Светкавица или Първа Атомна ако щете ми е все едно ;)

 

тва че Левски ще е в фифата не е инфо на ЕА, а на Пулсар.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На 5тия сезон с Ман Сити най-накрая станах шампион на Англия на world class. Играя на 2минути полувремето и ми е доста по-трудно от фифа 2007. Според мен така е малко по-реално, не може да хвнеш посредствен отбор и веднага да станеш шампион. Е, то си зависи и от играча де, но все пак.

Link to comment
Share on other sites

Това ми е 7-мия сезон - 5 с Милуол и сега ми е втория с Лацио. До 8 гола на мач бях вкарвал, но това ми е абсолютен рекорд...

 

gallery_2386_1_58452.jpg

 

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Този голов рекорд на кое ниво ти е??Защото ако е на някое по-ниско от световна класа,не е нищо особено.Ако има такива,които се смятат за големи играчи на фифа-да ми пишат,ще ги видим колко са добри. ;) :P :)

Link to comment
Share on other sites

Този голов рекорд на кое ниво ти е??Защото ако е на някое по-ниско от световна класа,не е нищо особено.Ако има такива,които се смятат за големи играчи на фифа-да ми пишат,ще ги видим колко са добри. ;) :P :)

 

На Professional е... на World Class абсурд да го направя. :) Интересното е че тоя резултат в календара ми го изписа загуба, а в класирането като победа, както си му е редът. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще ти тръгне, ама зависи кви са ти параметрите на другите компоненти.

 

Защо, след като съм си отворил супер много топки и си нагласям с коя искам да играя от Game Settings, не ми ги пуска пак?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вече сигурно станаха 2 месеца от както я играя и все още не съм усвоил управлението което доста ме вбесява и нз аз ли не мога да разбера някоя тънкост или просто със сяка следваща серия управлението става все по сложнои заебаноо дори и ся понякой път едвам смогвам като сииграя мачовете от "Pro" а на старата Фифа дори бях отключил и последното допълнително ниво "Legandery" и ги мажех и за сравнени мога да кажа че когато минах от 06 на 07 мн по лесно се ориентирах към новите контроли и начин на управление а ся тотално са разбъркали контролите

Link to comment
Share on other sites

Ще ти тръгне, ама зависи кви са ти параметрите на другите компоненти.

 

Защо, след като съм си отворил супер много топки и си нагласям с коя искам да играя от Game Settings, не ми ги пуска пак?

Mи те тия топки са за Kick-off режима майче... за кариерата не стават.

 

А на мен тая фифа кви нерви ми вкарва онзи ден, в режима Pro-... Където си играя с един или няколко играчи. Ми той отбора ми нищо неправи през целия мач, куци и съкати...абе на разрабитчиците една голяма баница.

пп За много Години!

дано тази години ни донесат по истинска фифа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...