Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Нищо особено не е .Лъскава игра за кежуъл играчи,които си пускат да разцъкат някой мач.Смисъл,готино е някво,но няма никаква комплексност на геймпея,за разлика от ws winning eleven-a ,който е изцяло хардкор ориентиран и за да станеш добър иска супер много практика.

Както и да е ,не искам да започвам спорове с някой който ще си говори на изуст.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

да да да да да вие май всички тука в тая тема трябва да идете да работите за НАСА защото много ги чатакте тия компютри и сте няк'ви свръх-умни и начетени просто к'во да говоря :allien

Link to comment
Share on other sites

#!)@%()@%(!)@(%)!@(^)@!(^)@!(^!^)9 (голям ред псувни) ... Толкова ли сте зле... 9 октомври е датата за щатите... Това е ! Това е крайния продукт за компютър ! Както пишеше във UK форума Fifa 07 ver.2 ! PC юзърите сме преебани ... И ако някой смята да ми говори к'во било трудно за една година да променят... Как може да се захванат за x-box да направят такова чудо а за PC да си "препишат домашната"... Това е крайният продукт и стига с тези надежди ,че било фейк... Финалния продукт е това.. Който иска да си чака 9 октомври ,ако ще и 9 ноември да чака... Аз съм крайно разочарован от ЕА ... Смятам да си дочакам края на октомври за ПЕС-а, поне те сигурно ще предоставят нещо по-добро...

Link to comment
Share on other sites

Мдам,толкова са се занимавали с играта за конзолите,че не е останало време за ПЦ версията...И не разбирате ли,че тва е играта!Демото беше такова шитаво и играта е такава...

Link to comment
Share on other sites

Мен си ме кефи такава, макар да ме хвана яд като гледах трейлър за Екс Бокс...остава надеждата за другата година.

Нз, ама пак си ми е интересна тая Фифа, а и по-трудно се вкарват голове, което е доста добре и второ компютъра по-често ми вкарва, за разлика от 07 където ми омръзна точно заради неспособността на противника да ми отбележи, скука :)

Оценка на лек фен: 5,5/10

Link to comment
Share on other sites

по-трудно се вкарват голове, което е доста добре и второ компютъра по-често ми вкарва, за разлика от 07 където ми омръзна точно заради неспособността на противника да ми отбележи, скука :)

не се ли сещаш, че е по-трудна, защото си свикнал на старата фифа. На тази като и хванеш цаката след 1 седмица и там ще вкарваш и ще биеш лесно както е било на 07 :)

Link to comment
Share on other sites

За мен това си е фифа 2007. Дори някои бъгове не са премахнати Оо.

Да не говорим, че косите на играчи очевидно са правени на пейнт и седят като грозни каски на главите им :sick .

Не че съм някакъв голям фифа фен, ама... тази "преписвана домашна" откровено ме издразни.

 

Оценка: 3/10

Защото тези вафли сме ги яли O_o.

Link to comment
Share on other sites

Как може да се захванат за x-box да направят такова чудо а за PC да си "препишат домашната".

 

Ами доста е просто. Хората са си преценили, че за x-box ще се продава повече отколкото за PC и затова са положили усилия в тази посока. Това че тука в България всички цъкаме на PC не означава, че и в Европа(както и Америка) е така.

 

За мен това си е фифа 2007.

 

Графиката и manager mode са същите, но иначе има много разлики. Геймплея е доста променен, а е и добавен нов mode, който ти позволява да играеш само с един футболист от отбора. Това със сигурност го нямаше във фифа 2007. Има и доста други по-дребни новости, с които ще се сблъскаш ако поиграеш малко по-дълго.

Link to comment
Share on other sites

Ами доста е просто. Хората са си преценили, че за x-box ще се продава повече отколкото за PC и затова са положили усилия в тази посока. Това че тука в България всички цъкаме на PC не означава, че и в Европа(както и Америка) е така.

Точно така е. В Европа и Америка РС, Азия са на конзоли. И са преценили че пред няколкостотин хиляди европейци и американци е по-добре да заложат на милионите корейци, японци, китайци... не че там не праскат РС, но конзолите са приоритет ;)

 

Някой за мулти :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами доста е просто. Хората са си преценили, че за x-box ще се продава повече отколкото за PC и затова са положили усилия в тази посока. Това че тука в България всички цъкаме на PC не означава, че и в Европа(както и Америка) е така.

Графиката и manager mode са същите, но иначе има много разлики. Геймплея е доста променен, а е и добавен нов mode, който ти позволява да играеш само с един футболист от отбора. Това със сигурност го нямаше във фифа 2007. Има и доста други по-дребни новости, с които ще се сблъскаш ако поиграеш малко по-дълго.

 

О, повярвай ми, играх достатъчно дълго. А този be a pro co-op season mode е възможно най-голямата тъпотия, правена някога. Жалко извинение за нещо ново в играта. Геймплея, освен, че е добавен един бутон, с нищо не се е променил. Единствените нововъведения са още 1-2 първенства. Ирландското например е интересно, но като цяло играта не е кой знае какво. Просто една много добре модната фифа 2007 :D.

Link to comment
Share on other sites

О, повярвай ми, играх достатъчно дълго. А този be a pro co-op season mode е възможно най-голямата тъпотия, правена някога. Жалко извинение за нещо ново в играта. Геймплея, освен, че е добавен един бутон, с нищо не се е променил. Единствените нововъведения са още 1-2 първенства. Ирландското например е интересно, но като цяло играта не е кой знае какво. Просто една много добре модната фифа 2007 :D.

 

Според мен фифата си е много добра. Това че всички имате някакви извънземни очаквания си е ваш проблем. Не е задължително да се правят големи промени в новата фифа при положение, че старата е била на ниво. За мен фифа 2007 си беше супер и дори съм доволен че тази не се различва много от нея. Сега ми е малко по-трудно на world class, противника играе по-интелигентно от преди, а и вртатарите реагират доста по-стабилно. Можеш да управляваш вратаря при пряк свободни удари, корнери и дори когато нападател излезе сам срещу него.

Далеч съм от мисълта че pro co-op сезона е перфектен, но е една добра първа крачка в изживявянето на мача от гледната точка не един единствен футболист.

Това е моето мнение. Аз съм доволен от фифа 08, който не е... знае какво да прави - сваля си ПЕС или цъка 2007. Така всички са доволни. :punk

 

В Европа и Америка РС, Азия са на конзоли.

 

Не мисля че е точно така, но карай да върви. Важното е че хората са си направили сметка, че за конзола ще се продава повече от за ПС.

Link to comment
Share on other sites

Това се очакваше... след ФИФА 2004 (може би), не са вкарвали някакви генерални промени в играта... Не е както беше ФИФА 2002 и след това ФИФА 2003 беше супер, в сравнение със старата. 06, 07 и 08 са еднакви...

Link to comment
Share on other sites

Точно така е. В Европа и Америка РС, Азия са на конзоли. И са преценили че пред няколкостотин хиляди европейци и американци е по-добре да заложат на милионите корейци, японци, китайци... не че там не праскат РС, но конзолите са приоритет ;)

глупости, живея в Америка и почти всеки който познавам има конзола

Според мен фифата си е много добра. Това че всички имате някакви извънземни очаквания си е ваш проблем. Не е задължително да се правят големи промени в новата фифа при положение, че старата е била на ниво. За мен фифа 2007 си беше супер и дори съм доволен че тази не се различва много от нея.

това го казваш, защото не си дал и 1 стотинка за играта. Ако трябваше да я купуваш едва ли щеше да искаш да платиш 2 пъти за една и съща игра

Link to comment
Share on other sites

глупости, живея в Америка и почти всеки който познавам има конзола

Най-накрая се сети ,а :) В западна европа,америка,япония и южна корея ВИНАГИ почти всеки е имал конзола, и то от над 20 години - от времето на nes и atari

Link to comment
Share on other sites

това го казваш, защото не си дал и 1 стотинка за играта. Ако трябваше да я купуваш едва ли щеше да искаш да платиш 2 пъти за една и съща игра

 

Ами аз по принцип не бих дал толкова пари за игра, но ако разполагах с повече кинти, ествствено бих предпочел версята за конзола, която е некст ген. Всичко се свежда до парите. Ако бях в Америка или Западна Европа спокойно бих си позволил оригинална игра и тогава бих си купил 2008 само заради новите трансфери. Тук обаче всички играят на аванта, а се оплакват като че ли са платили за играта. Явно повечето хора в Бг са големи песимисти и виждат предимно лошите неща. За мен чашата е наполовина пълна. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък живея в България и почти всеки, който познавам НЯМА конзоло.

 

Така е прав си, аз като написах Европа имах предвид по-развитите Европейски страни (Западна, Централна Европа).

Link to comment
Share on other sites

Имам един малко тъп въпрос ама как се правят финтовете с джойстик :)

От фифа 2005 имам джойстик и още несъм научил как се правят проклетите финтове :)

Надявам се някой да може ми помогне :)

Мерси предварително :P

Link to comment
Share on other sites

вие пак имате късмет че е играете,на мен така и не ми тръгна фифа 08,въпреки че компа ми отговаря на изискванията и като сложа "крака" и стартирам играта и излизат едни надписи...и нищо не става..луда работа :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...