Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

песа никога няма да има лицензите на големите отбори.просто еа дават много пари и сигурно имат и клауза да са единствените с пълен лиценз :woot

фифа рулз форевър :punk

Кво са изцепваш неподготвен? Барселона не са голям отбор? Валенсия,Реал Мадрид и Севилия също не са? Или пък Милан,Рома,Интер, Лацио?

Няма само за английското, но затова си има един опшън файл, който е няколко МБ и оправя всичко

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Повечето силни отбори ги има в ПЕС-цялото Италианско,Френско,Португалското първенство,а от тази година ще има доста отбори с лиценз.А и за какво ми са лицензираните дървени Пинокиовци на ФИФА,дето са абсолютни пънове.Предпочитам играчи със смешни имена,ала с автентична игра и адекватна.Търся реализъм.ПЕС 2008 ще се играе през този сезон!

Link to comment
Share on other sites

Кво са изцепваш неподготвен? Барселона не са голям отбор? Валенсия,Реал Мадрид и Севилия също не са? Или пък Милан,Рома,Интер, Лацио?

Няма само за английското, но затова си има един опшън файл, който е няколко МБ и оправя всичко

ми да ти кажа...аз съм фен на милан, от 2-3 фифи насам не играя с милан, а само с англичаните-хващам си отборче от най долната дивизия и си го правя шампион на кеш.след това спирам да играя фифа.песовете съм ги пробвал два пъти.по 1 мач и ги изтрих.просто не ме кефят.който иска да си ги играе.за мене винаги ще си остане само фифа.играя от фифа 94 на сегата :punk

Link to comment
Share on other sites

абе някой може ли да ми обясни как се правят финтовете в тази . CPU-то прави много яки финтове с по-известните и добри футболисти като роналдиньо енри и т.н. а когато аз се пробвам с комбинациий от копчета нищо не става само ми зимат топката :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

абе някой може ли да ми обясни как се правят финтовете в тази . CPU-то прави много яки финтове с по-известните и добри футболисти като роналдиньо енри и т.н. а когато аз се пробвам с комбинациий от копчета нищо не става само ми зимат топката :angry1 :angry:

доста трудничко стават и в повечето случай случайно, имаше филчета в you tube как се правят. за да се правят трябва да се държи SHIFT. най лесен е shift и два пъти стрелката напред. ластика (финта на роналдиньо) май беше shift и стрелката напред и два пъти на долу (ама не ги помна и не съм сигурен дали беше така). потърси тея филмчета в you tube, ама не мисли че като ги правиш няма да ти взимат топката, доста трудно ще ги вкараш в действие. срещу компа стават ама срещу човек труднооооо. на 08 повече се получават май или така ми се струва.

Link to comment
Share on other sites

Чак сега я пробвах и като гледам няма голяма разлика в геймплей и тва дет са сменили смяната на играча да бъде с Q e наистина отвратително. Преди с Q се правеше извеждащ пас, сега с кой бутон се прави, че нещо не успях да разбера?

Link to comment
Share on other sites

извеждащия пас никога не е бил с Q, а с W

Щом казваш, така да бъде, няма да споря защото не съм сигурен, но си спомням, че на 07 имаше някви комбинации shift + q или w както ти казваш и правеше извеждания по въздух, а без shift по земя. На 08 с кои бутони се правят тези двете ?

Link to comment
Share on other sites

Щом казваш, така да бъде, няма да споря защото не съм сигурен, но си спомням, че на 07 имаше някви комбинации shift + q или w както ти казваш и правеше извеждания по въздух, а без shift по земя. На 08 с кои бутони се правят тези двете ?

 

Извеждащия пас винаги се е правил само с 'w' , а извеждащия по въздух 'w+q' ...

ако не греша беше така..

Link to comment
Share on other sites

Сега попаднах на някакви нови трйлърчета на Фифа 2008...е мога да кажа, че демо версията е супер фалшификация!!

Link to comment
Share on other sites

Сега попаднах на някакви нови трйлърчета на Фифа 2008...е мога да кажа, че демо версията е супер фалшификация!!

Да...ЕА пускат демо, 100% различно от финалния продукт. Как не се сетих, мама му стара.

Link to comment
Share on other sites

само дано смяната на играчите да е със същото копче, с което е и подаването, че в противен случай трябва да се свиква с цял нов геймплей ... поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

Сега попаднах на някакви нови трйлърчета на Фифа 2008...е мога да кажа, че демо версията е супер фалшификация!!

може да си гледал такива за PS3 и Xbox360. Там играта е nextgen

 

ама не си много сигурен...

аз обаче съм сигурен. Извеждащ пас по земя - W. Извеждащ пас по въдзух Q+W. Говоря за копчета по default

Link to comment
Share on other sites

може да си гледал такива за PS3 и Xbox360. Там играта е nextgen

аз обаче съм сигурен. Извеждащ пас по земя - W. Извеждащ пас по въдзух Q+W. Говоря за копчета по default

Виж ся, за друго няма да споря, но съм 100% сигурен, че извеждащ пас по въздух беше SHIFT + W или Q, а не Q + W! Ще си сваля 07 тая вечер и утре ще ти кажа как са по default. :)

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, за друго няма да споря, но съм 100% сигурен, че извеждащ пас по въздух беше SHIFT + W или Q, а не Q + W! Ще си сваля 07 тая вечер и утре ще ти кажа как са по default. :)

добре свали я, но не забравяй да кажеш как са копчетата. Shift+W е най-малкото неудобно. С Shift се правят финтове, не и пасове

Link to comment
Share on other sites

аз обаче съм сигурен. Извеждащ пас по земя - W. Извеждащ пас по въдзух Q+W. Говоря за копчета по default

на фифа 2000 беше с Q, така че гориш :P

Link to comment
Share on other sites

Botev1912, прав си бил. :) На 07 извеждащ пас по земя е с W, а извеждащ пас по въздух е Q+W. Е ся поне като си я свалих ще цъкам на нея докато излезне 08 :D

Link to comment
Share on other sites

абе хора с каква комбинация от копчета се прави центрирането на роналдо дето си кръстосва краката :confused

 

Тичаш по крилцето, назад и като се обърне А-то :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...