Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Милан - Бенфика красота! Резултата изобщо не отговаря на действителността. Може би реалния резултат е 8:2. Странно защо в ШЛ играем по съвсем друг начин от Серия А

"И ако някой не е гледал мача, ще каже 'Аха 2 на 1 - Милан пак не са играли добре', а всъщност това 2:1 не отговаря въобще на действителността" - Коментаторът

 

Наистина според мен реален резултат беше например 4 или 5 на 1 в полза на Милан - великолепен мач, дано продължаваме да играем така

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
"И ако някой не е гледал мача, ще каже 'Аха 2 на 1 - Милан пак не са играли добре', а всъщност това 2:1 не отговаря въобще на действителността" - Коментаторът

 

Наистина според мен реален резултат беше например 4 или 5 на 1 в полза на Милан - великолепен мач, дано продължаваме да играем така

Същото спокойно може да важи и за нашия мач... но онова холандско дърво реши да попропусне 20-тина положения... ама пак де вкара.. от 66-тия път
Link to comment
Share on other sites

Дам Реал са направили страшен отбор откъм играчи, малко тренера ме притеснява, май Капело си беше по-добре, но само времето ще покаже...иначе Вердер се представха доста добре, корав обор.

А за мен най-голяма изненада е Шахтьор, не е истина как са разпорили Селтик :D

Link to comment
Share on other sites

Дам Реал са направили страшен отбор откъм играчи, малко тренера ме притеснява, май Капело си беше по-добре, но само времето ще покаже...иначе Вердер се представха доста добре, корав обор.

А за мен най-голяма изненада е Шахтьор, не е истина как са разпорили Селтик :D

 

 

хаха :) изненада на Шахтер ... те тия Селтик как не си тругнаха с 5-6 гола, добре че е вратаря им .... иначе многомилионната(70) селекция на Шахтер се справи доста добре и наистина ми харесаха как играха

Link to comment
Share on other sites

Според мен Шустер е по-добрият избор от Капело... Реал винаги са умеели да играят атакуващо а в защита и без тва ги няма... не им трябва "защитен тренъор"(лично мнение). Нека играят красиво и пълнят душата на феновете.

Link to comment
Share on other sites

Реал вече не е онази пасмина от скъпоплатени звезди :excl: Гледам са взели млади и обещаващи момчета.Марсело по лявото крило е доста добър,Гаго има още за доразвиване,Снайдер също има много качества.А напред вездесъщият Раул и Рууд са страшен тандем.Браво на реалци за отбора им..само Шустер да не го разбие,че има такава вероятност...и то не малка :D

Link to comment
Share on other sites

Ей такива футболисти ми харесват, като Иниеста, както викаме на български не-лакомия.

Средна ракия Барса, много слаб Лион, нищо общо с минали години, то и във Френското си се вижда. Липсва си треньора...

Каталуния рулс :punk

Link to comment
Share on other sites

Aз лично останах с впечатлението за един крайно НЕидеен Барса и страшно скован Лион.Жуниньо са беше скрил като мишка 90 мин.А това толкова талантливо момче Карим Бензема на тая възраст без да има на кого да разчита в отбора ,някого с опит в такива мачове няма шанс просто.А тоя малкия Дош Сантош ми направи крайно лошо впечатление.Когато Анри се разписа ,т'ва леке можеше да подаде на Боян Кръкич вместо да стреля от едва ли не никакъв ъгъл.Не ми хареса мача.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гледам Лайв скора и не вярвам на Ушите си...какво направиха с този Лион :lol:

Рейнджърс най-големите, тряяше да пусна аз един еврофутбол :lol:

Много слаби Ман и Рома, ама много. Да бяха давали Барса поне да видим лудия Меси

Link to comment
Share on other sites

Гледам Лайв скора и не вярвам на Ушите си...какво направиха с този Лион :lol:

Рейнджърс най-големите, тряяше да пусна аз един еврофутбол :lol:

Много слаби Ман и Рома, ама много. Да бяха давали Барса поне да видим лудия Меси

 

Дам Ренджърите утрепаха лъвовете... Не ви ли писна да гледате Барса.. Лично на мен ми омръзнаха щот всеки 3-ти мач от 5 дават барса.

 

А що се отнася БТВ отново за Н-ти път избраха един от мачовете които бяха най- НЕ атрактивнои. с най-малко голове и тн. Имам чувството че нарочно го прават.

Link to comment
Share on other sites

И как предлагаш да се предвиди колко гола ще има в някой мач?Миналия мач между Юнайтед и Рома имаше 8 гола,пич-нормално е да се предава

Link to comment
Share on other sites

И как предлагаш да се предвиди колко гола ще има в някой мач?Миналия мач между Юнайтед и Рома имаше 8 гола,пич-нормално е да се предава

а я кажи как свършиха последните 5-6 мача на юнайтед...

Link to comment
Share on other sites

Кой ти гледа мачовете в първенството бе,момче?ТУк говорим за ШЛ,няма нищо общо.ДА Юнайтед бие рутинно с 1-0,но създава страшно много положения,РОма също играе красиво...

 

Както казах мачът имаше особена тръпка заради онова унизително 7-1,и ако си забелязъл Рома всячески се опитваха да си го върнат..е не успяха :)

 

Интересно кой снощен мач заслужаваше внимание от страна на БТВ...Щутгарт-Барса ли?ДА гледаме мач на една врата?

Link to comment
Share on other sites

Кой ти гледа мачовете в първенството бе,момче?ТУк говорим за ШЛ,няма нищо общо.ДА Юнайтед бие рутинно с 1-0,но създава страшно много положения,РОма също играе красиво...

 

 

Еми незнам дали няма нищо общо. Снощи манчу играха 1:1 с мачовете си за първенството. Юнайтед бие трудно, а не рутинно с 1-0 и създава по 10-15 полужения на мач.

Link to comment
Share on other sites

За мен големите изненади бяха победата на Олимпиакос и на Марсилия.

Вердер верно не са в добра форма, но не очаквах да го загубят този мач, особено след като поведоха в резултата. По това, което чета за мача са изпуснали много положения и накрая това им е коствало мача.

Марсилия и те изненадват. Ама до някъде и Бенитез е виновен за това със своята ротационна система. Добре е да се въртят футболистите, ама поне в 2 поредни мача да беше пуснал един и същ състав :P

Победата на Челси лично за мен не беше кой знае каква изненада. Тоя мач си беше 1Х2 от всякъде тъй че както и да беше свършил нямаше да бъда изненадан.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

за пореден път реал ми взеха много пари ... отново само той .. и отново точно реал

 

не ми се говори вече ... ;( щях да иам някой друг лев още за черпене ама не ...

Link to comment
Share on other sites

Мда...Реал на гостувания в ШЛ въртят доста Х-сове...а и с тези контузени и добрата форма на Олимпиакос не беше трудно да излезе равния...

 

Един съвет-играй системка,поне да си върнеш парите или да си малко горница ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...