Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Може да ги гледате през стъкло :bgrin: :tongue Иначе наистина стана добър мач ;)

Да де, през стъкло ще ги гледаме :} - стъклото на витрината ;)

 

 

 

И ся ваажното е Чуковете да влизат пак в УЕФА :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
честито и от мен на всички фенчета на ман много добър мач направихме сега остава да земем и ФА Къп и купата от премиершипа и шампионската лига :P

...и един мърмот, кво правеше ?

 

FOREVER BLOWING BUBBLES !!!

Link to comment
Share on other sites

Да си имате на идея кои мач ще дават утре по Д+

Много ми се гледа Сити/Уест Хем. И двата отбора страшно ме кефят, а сега още повече с тези български звезди :D в Сити ще стане яко мачле :)

Link to comment
Share on other sites

Сити - Уест Хям от 17.00 по Д+

:D Супер новина ми каза в 12 часа, още на сутринта отивам да се запася с бира :woot

:beerchug и ще си викам за Хям, те са ми втора любов в Англия след Тотнъм

Link to comment
Share on other sites

:D Супер новина ми каза в 12 часа, още на сутринта отивам да се запася с бира :woot

:beerchug и ще си викам за Хям, те са ми втора любов в Англия след Тотнъм

HAHAHAHAAHHAHAHAH. Това ми отива в подписа.

Link to comment
Share on other sites

Малко поправка : УЕСТ ХЯМ - СИТИ, а не Сити - УХ ^_^ Това е за протокола. Ам....един интересен факт. 2-та сезона, през които Уест Хям е в Премиършип винаги Д+ предава техен мач като първи. Т.е. и двата сезона са ги давали за 1-ви кръг. И двата сезона побеждаваха с 3-1. Първо Бирмингам, а миналата година Чарлтън. + това, че и двата мача бяха с обрат :) :) :)

 

Е, да се надяваме, че сега ще се получи същото. Надявам се Етерингтън да играе!!! Н1 е за мен. И Мартата да вкара гола за Сити ;)

Link to comment
Share on other sites

Мъка...

 

Безидейна игра от нашите. Падат с много и с голяма разлика в играта. Дано като се върне Куази да се промени нещо, но не ми се вярва. Замора за пореден път показва, че не може да се здържа. МкКартни изобщо незнам чий го дърви в титулярния състав.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :woot Човека с най-хубавия подпис Raging Fire ;)

Нищо че загубиха, гледахме страхотен мач, отлично включване на българите :rolleyes: в Сити, който смятам че догодина ще играе в Европа (Уефа) , а тоя Giovami е голяма лакумия значи :lol:

Чукчетата са си както миналия сезон, слабички, единственото което ме топли е че Ащън се завърна. :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо че загубиха, гледахме страхотен мач, отлично включване на българите :rolleyes: в Сити, който смятам че догодина ще играе в Европа (Уефа) , а тоя Giovami е голяма лакумия значи :lol:

Чукчетата са си както миналия сезон, слабички, единственото което ме топли е че Ащън се завърна. :)

"Страхотен мач'? хахаха. Тва беше супер смотан мач между два много несработени отбори. Искаха да докажат кои са по-слаби. Честно казано, дори Литекс - ЦСКА в момента е по-интересен. По-добре да бяха давали как Големият Сам смачка Малкия Сами на Рийбок. А на Съндерланд - Тотнъм заспах:)

Link to comment
Share on other sites

"Страхотен мач'? хахаха. Тва беше супер смотан мач между два много несработени отбори. Искаха да докажат кои са по-слаби. Честно казано, дори Литекс - ЦСКА в момента е по-интересен. По-добре да бяха давали как Големият Сам смачка Малкия Сами на Рийбок. А на Съндерланд - Тотнъм заспах:)

Незнам, дали си гледал целия мач, за мен си се получи хубав двубой с положения и доста идивидуални изяви на футболисти на Сити, а и имаше голчета, единоборства.... какво още искаш

Колкото до Newcastle май там се е получило по-добре а? :D най сетне се е сработил този отбор, не съм го гледал от доста време :huh:

Link to comment
Share on other sites

Гледах и трите английски мача днес...и нито един гол не видях! Супер каръщина! Но иначе Синсити е прав, голяма скука беше. Дано утре "лидерите" покажат по-стойностна игра.

Link to comment
Share on other sites

Eleutherios of Pelorygion, снощи голям смях ми вкара с това твое изказване. Иначе футболиста се казва Geovani. Голямата лакомия беше Замора. Сега нещо ми дойде музата да пиша. Незнам какво се радват всички фенове на West Ham. Взимаме Люмберг и Белами. Първият на 31г. при полужение, че за неговия пост е МНОГО важна скоростта. Каква скорост ще гони той на тия години ? Или айде ще я гони още 1 сезон...и после ? Белами и той гони 30-така. Не беше титуляр в Ливърпуул. За мен не е нищо особено като футболист. Продаваме Тевез, Машчерано, Кончески, Йоси и Кокър. Все имена, които миналия сезон ни спасяваха да не душим кура тотално. Обещаващи футболисти до един. Да не говорим за Каръл. Единствените добри (според мен) попълнения са Скот Паркър, защото е обигран футболист и знае как се рита в Англия и Жулиен Фауберт, защото е обещаващ. Така е...в "Академията на футбола" играят ~30 годишни футболисти, от които другаде не се нуждаят. Еми няма да е добър и този сезон. И другият няма да е добър. Решението е да се прави както правят големите отбори. Примерът с Тевез и Машчерано беше добър, но свърши лошо.

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с орловото или каквото там беше око??? Това спъване на Хлеб ако не е дузпа, аз съм чайник! Нали уж баш за такива ситуации е предназначено?!?

 

И бтв - Леман е тъп гъз!

 

Калитарииии, калитари! :) Усещам, че всеки мач ще бъде толкова изнервящ.

Link to comment
Share on other sites

Някой беше казал, че без Анри ще е трудно, май...Ама манете го него, той е малак и не ги разбира нещата.

Link to comment
Share on other sites

Явно Малуда найстина се оказа добра покупка (не че не си беше добре в Лион), много добри два мача и спасява отровено слабия в момента Челси :angry:

Радвам играта на слабите отбори този сезон. Вчера Каунти също поднесе изненада за мен, но смятам че с напредване на първенството пак слабите отборчета като тези влезли от долната лига ще са последни :)

 

 

edit: Тоя Китсън от Рединг ми вкара такъв смях. Не бях виждал такова нещо скоро 51849_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ужасно слаби грандове! Пуул не ги гледах вчера, за тях не знам, но ще коментирам каквото гледах днес. Арсенал ги гледах от 60 минута нататък, изобщо никакви идеи в атака. Дузпата пък не я видях дали имаше (точно тогава бях спрял тв-то, говорете за карък!), само мога да коментирам, че дузпа за гранд в 80 минута при 0:1 против тях винаги е съмнително. Челси - въпреки че при 3:2 Бирмингам накрая нападаха бая, Челси поне показаха креативност в атака донякъде, можеха да вкарат още няколко и да обезмислят нещата, а и играха без Дрогба (повечето време) и Шевченко - един вид с резервно нападение. Юнайтед тотални мишоци тоя мач - първото полувреме яко мързел, второто се напъваха, но нямаха кой знае колко (и какви) шансове.

 

Накратко - английското първенство почва неубедително. Нелоши мачове, но неубедителни лидери.

Link to comment
Share on other sites

Накратко - английското първенство почва неубедително. Нелоши мачове, но неубедителни лидери.

=> добри коефиценти :) ако залагаш за малките тимове

 

Аз гледах Манчестър с/у Рединг. Наистина 2рите показаха как мислят да противостоят, нямаха особено желание за 3 точки. Както и миналия сезон, сега пак са "трън в гъза" на Фъргюсън. Мача беше забавен, но ме е яд, че не видях червения картон и нарушението.

 

ПС. Хубавото на това начало е, че всички отбори започват някак наравно. Няма изявена супер-сила, ето че и фаворитите падат. Много бих се радвал малките отбори да поведат в класирането, за да може да гледаме по-заплетени мачове нататък и как грандовете гонят първото място. Все пак, да знаеш кой ще бъде първи 10 кръга преди края е гадно :)

Link to comment
Share on other sites

Грешка на клавиатурата. По-точно изкарват победи с вазелин. А иначе - за Манчестър мисля че това равенство си е равносилно на загуба.

Link to comment
Share on other sites

Бе аз до колкото си спомням миналия сеозн манчестър неможаха и двата мача да бият рединг. Явно са им труден съперник

Link to comment
Share on other sites

Tottenham H. 1 - 3 Everton Сега виждам тая лудница :woot :huh: Какво става с Тотнъм :cry

Да не сънувам, дано утре да хвана някакъв репортаж да видя какво толкова може да се е случило :angry:

Link to comment
Share on other sites

За Тотнъм се повтаря "синдрома" от миналата година..А именно - кошмарен старт на сезона.В днешния мач показаха малко по идеен футбол в атака, ама изключително стабилната тактически игра на Евертън в защита, съчетана с липсата на късмет не им позволи да направят нещо повече от това да вкарат 1 гол.А иначе защитата на Шпорите е под всякаква критика.Ако Йол не поработи по въпроса докато все още е отворен трансферния прозорец ще се бори за оставане в лигата, а не за място в топ 4.

Link to comment
Share on other sites

West Ham :rolleyes:

Колкото и да е кофти никога не сме били фаворити. От сега предвиждам, че Пуул ще са шампиони. Сити са в зона ШЛ/УЕФА. Дерби/Рединг се спасяват. Застрашени сме от отпадане, колкото и да е жалко. Тотнъм едвам хващат УЕФА.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...