Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 2007/2008


veseo

Recommended Posts

казах че е трансферен удар за мен , гледах му клипчета в Динамо Загреб , гледах и представянето му в контролите и съм убеден че има невероятен голов усет и какво общо има Оливейра ?

 

В ютуб и аз мога да изглеждам с невероятни качества :D Ако не вярваш, разгледай някое и друго клипче и на Оливейра.

 

Само ще ви кажа, че Едуардо заби гол на Лацио в първия си мач за Арсенал. И трансфера му далеч не е 24 милиона евро, колкото го изкараха медиите. Това го прави удар. Няма съмнение, че играча има страхотни реализаторски качества, единствения въпрос е дали ще се интегрира добре в отбора и дали ще свикне с Англия...

 

И Оливейра вкара в първия си мач точно на Лацио :D Иначе точно тва имах предвид, дали ще се приспособи към Англия, към съотборниците, дали ще издържи на напрежението да е следващия Анри. Трудно ще се справи, не ми се вярва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply
заради такива футболни капацитети като тебе не пиша често в такива форуми, пич не си на моито ниво да спориш с мен за Арсенал... Анри последният сезон видя ли го .... аз не- неговото представяне беше въвсем бледо в сравнение с миналите години,но не това ме ядоса ,ядоса ме това че поне 100 интервюта бяха публукувани как Анри се врича във вярност и накрая кво се оказа ? Миналия сезон Арсенал бяха в най-добра форма през зимата - 6 победи и 1 равенство записаха подред - Анри тогава бе контузен - това да ти говори за нещо - винаги ще уважавам Краля ,за мен той ще остане като най-добрият играч в Арсенал,но реално погледнато той се изчерпа за отбора ... Венгер е the best именно за това че успя да му намери заместник- Едуардо Де Силва - трансферен удар за Арсенал според мен- точно такъв футболист ни трябва да бележи от всяка позиция , страдахме много напоследък от пропуски - помните мача с Цска Москва нали ? Много мачове на Арсенал този сезон приличаха на него

Че съм капацитет- признавам си. Иначе явно не разбираш нищо от АРСенал, щом незнаеш кои са им градски съперници. Сигурно незнаеш и от кой град са :lol: Точно това казвам- всички очакваха от Анри да бъде в топ форма винаги- миналия сезон не беше и виж какво стана. Не ми казвай само, че сте направили силен сезон. Колкото до Де Силва- с нищо не е доказал, че заслужава парите си още.

 

ЕДИТ: Не ми казвайте, че броите кой колко гола е вкарал при приятелски срещи :D, защото срещу какъвто и отбор да се играе, мачът няма нищо общо с турнирните игри.

Link to comment
Share on other sites

хаха а ве престани да ме разсмиваш с твоите посредсвени мнения ,кво ми говориш за Арсенал Фулъм -това не е дерби ве разбирач , знаеш ли колко отбора има в Лондон а. ? Дербито на Фулъм е с Челси защото са от Източен Лондон ако не се лъжа ,при Арсенал съперника е Тотнъм капиш ?

 

това ти е 1то мнение

haho16 с изказванията си показваш само, че незнаеш какво е дерби. Арсена Е Анри...Или поне последните 2 сезона беше. Ще те оставя сам да се увериш.

 

а ся виж кво пишеш

 

Точно това казвам- всички очакваха от Анри да бъде в топ форма винаги- миналия сезон не беше и виж какво стана.

 

ТИ САМ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ ........ вземи се стегни малко и не говори глупости

 

veseo Де Силва го гледах и миналата година когато отбеляза 1ят гол на Емирейтс в евротурнирите срещу нас ? Гледах и го като наниза срещу Англия красив гол, убеден съм че ще се вреди във Висшата лига и пак не каза за кво го сравняваш с Оливейра ?Не намирам нищо общо

Link to comment
Share on other sites

Точно така- има много отбори в Лондом. Мач между ВСЕКИ един от тях е Дерби. Било то Totenham - West Ham, Fulham - West Ham, Millwal - West Ham, Arsenal - Chelsea и тн.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/London_derbie..._London_derbies Фани прочети малко литература и тогава се определяй като фен на който и да е било отбор.

 

 

За 2-та сезона, прав си объркал съм при първия пост. Да го кажем последните 4 години, преди миналата. Или да го кажем по-просто. От както Денис Бергкамп спря да рита.

Link to comment
Share on other sites

така ли било -то тогава и Мало Бучино срещу Реал Мадрид е дерби -нали са от една планета отборите ?

 

ОМГ АМА ТИ ВЕРНО СИ ЗЛЕ ? ТОЗИ ЛИНК КОЙТО МИ ДАВАШ ДОКАЗВА ЧЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАШ

North London derby – between Arsenal and Tottenham Hotspur. A rivalry has existed since Arsenal's move to the Highbury area of North London in 1913, and especially since Arsenal's promotion to the First Division in 1919.

West London derby – between Chelsea and Fulham. Although Fulham and Chelsea have not often played head-to-head due to Fulham's lower division status in the 1970s and 1980s, since Fulham's promotion to the FA Premier League in 2001 a rivalry between the two has resumed. In addition, matches between either side and Queen's Park Rangers are also heated affairs.

East London derby – between Millwall and West Ham United; as the two clubs have rarely been in the same division, again there have been relatively few encounters in recent years.

South London derby – between Charlton Athletic and Crystal Palace. In addition, both clubs (but Palace especially) had a rivalry with Wimbledon before the latter's move to Milton Keynes in 2001. Another south London derby is between Charlton and Millwall.

 

Та аз това точно ти казвам-във всяка част на Лондон си има дербита между два отбора -ахахах ама ти постоянно си противоречиш ве пич и престани да ме занимаваш с глупости опитваме се да водим дискусия за първенството все пак

Link to comment
Share on other sites

Other London derbies

 

More generally, any match between two London sides - particularly those that have regularly competed in the same division of football together for any length of time - can be described as a "London derby".

 

 

Наборе, не се излагай. Иначе за Мало Бучино и Реал- не е дерби, защото просто двата отбора са в различни девизии.

Link to comment
Share on other sites

Наборе, не се излагай. Иначе за Мало Бучино и Реал- не е дерби, защото просто двата отбора са в различни девизии.

 

Е баш да съм ти набор не мисля ..недей да гледаш ника не е мой ... та незнам ама много ме занимаваш с глупости - то по твойта логика всеки мач в Англия е дерби , ти въобще знаеш ли значението на думата дерби а ? Престани да си противоречиш и престани да пишеш глупости

 

ам за Мало Бучино си го измислих отбора ама щом казваш че са в различни дивизий ок вярвам ти :D

Link to comment
Share on other sites

Е баш да съм ти набор не мисля ..недей да гледаш ника не е мой ... та незнам ама много ме занимаваш с глупости - то по твойта логика всеки мач в Англия е дерби , ти въобще знаеш ли значението на думата дерби а ? Престани да си противоречиш и престани да пишеш глупости

Стига си го повтарял това бе :punk Изобщо не съм си противоречал в нито едно отношение. Каква е моята логика ? Тя не е моя, пък ако беше, значи целият свят освен теб я подкрепя :lol: Започваш да се излагаш- предлагам ти отнова да прочетеш малко история на Арсенал. Да видиш някой дати и факти относно мачове с Фулъм и тогава, малко по-подготвен да пишеш отново тук.

 

Хаха. Мислех си наистина, че има такъв отбор в Мадрид. Ами явно няма, не се интересувам от испански футбол.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега я млъквай вече че ме нервираш - ти си едно 16 годишно лапе което е гледалот о10 мача този сезон ,прочел си във вестника някои неща и си мислиш че може да ми говориш ?а ве разбирач , знаеш ли от колко години саъм фен на този отбор ? знаеш ли че в България има официален фенклуб на Арсенал и съм в него ?знаеш че съм се снимал с Ван Перси и Хлеб -ако не ми вярваш виж галерията на arsenal-bulgariq.com , знаеш ли че съм ходил на мачове на Арсенал когато си бил в детската градина , не ми говори че не знам нищо за любимият си клуб ...не си противоречиш а - само дето ми говориш Арсенал без Анри било това ,ама след тва пишeш Анри не бил същият , с такива глупости ще занимаваш някой друг капиш ?

Link to comment
Share on other sites

veseo Де Силва го гледах и миналата година когато отбеляза 1ят гол на Емирейтс в евротурнирите срещу нас ? Гледах и го като наниза срещу Англия красив гол, убеден съм че ще се вреди във Висшата лига и пак не каза за кво го сравняваш с Оливейра ?Не намирам нищо общо

 

Защото е неизвестен, защото се дават сума пари за него и феновете на новия му отбор са във възторг от покупката му. А, и защото е бразилец (по рождение) и няма мач за национала си, а вместо това има мачове за Хърватия - нещо като Лусио Вагнер :laughing:

 

Иначе евала, че си му гледал всички мачове. Как игра срещу Медимурйе Цаковец?

 

Edit: Защо да се сърдя, нямам любим английски отбор, а Арсенал са ми от по-симпатичните такива ;)

Link to comment
Share on other sites

За възраста няма да коментирам. От това, че съм по-малък от теб само ти губиш. Поздравявам те, че си се докоснал до любимите си футболисти. Няма значение от къде съм прочел каквото и да било. Важното е че съм го прочел. Не смятам да пълня темата с повече доказателства за нещо, което е истина по дифоут, дет' се казва. Приятен ден.

 

Поздравявам всички фенове на Арсенал с временното класиране в момента. veseo да не се сърди :P

Link to comment
Share on other sites

Защото е неизвестен, защото се дават сума пари за него и феновете на новия му отбор са във възторг от покупката му. А, и защото е бразилец (по рождение) и няма мач за национала си, а вместо това има мачове за Хърватия - нещо като Лусио Вагнер :laughing:

 

Иначе евала, че си му гледал всички мачове. Как игра срещу Медимурйе Цаковец?

 

и защото имат 2 ръце ,2 крака и 1 глава може би ? Оливейра беше бая по известен преди да го вземат ама да не ти пука , аз лично съм във възторг за другите незнам ? А за другото :D разсмя ме наистина

Link to comment
Share on other sites

Тук гледам се е поразразила някаква весела тъпотия. Нещо всички му се връзвате на бай Хахо, а? Пичът не признава лондонските дербите, Eduardo DaSilva е най-великият играч, а Paul Merson е първият играл за Arsenal... Дали изобщо е чувал за David Jack и Cliff Bastin, за David O'Leary и т.н... А кой е Alan Smith за теб, Хахо? Играч на Castle? Айде аман от разбирачи, които ни се карат, че нищо не разбираме и се били нервирали...

Link to comment
Share on other sites

Kлиф Бастин- легендарен нападател на Арсенал - в периода около 20те години -вкарал 150 гола ,миналата година Анри поправи рекорда му

Дейвид Джак - еин от най-добрите халфове за него знам наи малко - знам че в един мач срещу Лацио е тръгнал със съотборниците да се бият със италианците ,заради подигравка с него

Алън Смит кой е за мен ли - тук вече ме обиждаш

 

 

Кажи сега кои са за теб Хърбърт Чапман , кой е първият стадион на Арсенал ,как се е казвал клуба

 

аз нищо не разбирам иначе

Link to comment
Share on other sites

Като фен на United историята на Dial Square не ме вълнува особено, но поназнайвам някои неща. Идеята обаче пак не я хвана май... Даваш много зор за отбора си, щото си голям фен...бива. Ама не ни занимавай с фенщината си. Ако ще обсъждаме реално нещо, нека е малко по-обективно. Всеки може да каже, че неговият си отбор е най-велик и ще е прав за себе си. Сезонът е пред нас и не се очертава много добър за ARSEnal, но да видим...

Link to comment
Share on other sites

давам много зор щото се изписаха глупости , иначе ок де нямам нищо против да обсъждам нещо по обективно - да си видял да напиша нещо от рода на -Арсенал са наи-велики, тази година сме шампиони ,тука не видях някой да е подхванал нещо за новия сезон....

Link to comment
Share on other sites

Кротни се малко, няма нужда от прехвърчане на искри. На този етап всичко, което се приказва, са предположения. Не можеш просто така да кажеш "това са глупости" и да скръстиш ръце. Това си е баш варварски тип дискутиране. Сезонът още не е започнал, играните досега мачове са или приятелски, или за някакви "турнирчета" като идеята е най-вече физическа подготовка. Така че нека минат поне 4-5 мача, преди да започнем да се палим, какво ще кажеш?

 

Георги, айде без тънки магарешки обиди, а ;)

Link to comment
Share on other sites

Значително интрересен мач домомента (Ман./Челси), дано да не се променя до края и да се надявам да има много голове :)

 

Едит: Ех тоя Гигс, луд, луд :D

 

едит2: Ха как изравниха супер, страхотен мач

А никой ли не го гледа този мач ве хора?

Link to comment
Share on other sites

Гледаме го, за това не пишем.

 

Ван дер Сар за пореден път се доказа.

:D Eми сложиси един ТВ до компа како мен :)

Много слаб мач за Челси, без идеи, без нападатели, и без Лампард

Не се учудвам че Ван дер Сар 'полудя'

Честито на феновете на Ман. , направиха много силен мач, поне до 50-60 минута. :)

Link to comment
Share on other sites

derby - мач между два отбора от 1 град. Ако ще и от хиляда отбора да има в тоя град.

 

Тая тема закакво е направихте толкова срамна.. Говорете за английският футбол не за легендите на арсенал.

 

И аз мога да разправям за Дънкън Едуърдс или Джордж Бест ама не му е тука мястото..

 

Честито на всички фенове на Манчестър който взеха Камюнити Шилд благодарение на 3те спасени дузпи от Едвин Ван Дер Сар. И естествено жалките дузпи на челси..( много ще се смея ако някой каже, че мача бил купен.. тфа да не е бг първенство я...)

Link to comment
Share on other sites

честито и от мен на всички фенчета на ман много добър мач направихме сега остава да земем и ФА Къп и купата от премиершипа и шампионската лига :P

Link to comment
Share on other sites

....и ФА Къп и купата от премиершипа и шампионската лига :P

Може да ги гледате през стъкло :bgrin: :tongue Иначе наистина стана добър мач ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...