Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

ami 4e orlin i rumqna sa na nivo da na nivo sa ama toq e baxti plujeka 4esno kav instruktor moje da bade toq tapak?

 

Е наистина се радвам, че има някой на моето мнение :D . Тоя пич не мога да го понасям. Имам чувството, че се мисли за някъв Мистър Олимпия. Аз тоя го виждам по принцип само в неделя, а и наскоро някъв ми каза, че наистина работел там само в неделя.

А за Орлин може и да е на ниво ама няма нужда да ходи като шефа на залата и като се разминаваме може поне малко да се завърти, за да не се ударим:angry: .

@ShitHappen ако си решил да ходиш в събота и неделя, защото има по-малко хора, моите лични наблюдения са, че тогава се сбират най-много, от колкото например в сряда:tongue.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
@ShitHappen ако си решил да ходиш в събота и неделя, защото има по-малко хора, моите лични наблюдения са, че тогава се сбират най-много, от колкото например в сряда:tongue.

Моите наблюдения явно се разминават с твоите :) Явно не си виждал за какво става дума Вторник (примерно ) 2ма човека на всеки уред :) Неделя , към 2 часа е супер празно и в Събота ( в повечето случай ) не мога да се оплача ,пак по това време .

А бе Сиромашки не се мисли за никакъв , може би само като за пред мадамите , ама си знае ,че е мижитурка :D Орлин не искам да го коментирам , по-голям мързел от него не съм виждал ...

Link to comment
Share on other sites

a toq siroma6ki e idval da mi pravi zabelejka za dambelite 1 pat samo i mi se prae6e na 6ef ina4e kato vidi nqkva madama i vednaga se prislam4va super mijiturka e

a orlin opredeleno da e marzel neznam spored men ne e gore-doly se razdava kato trenira

Link to comment
Share on other sites

a toq siroma6ki e idval da mi pravi zabelejka za dambelite 1 pat samo i mi se prae6e na 6ef ina4e kato vidi nqkva madama i vednaga se prislam4va super mijiturka e

a orlin opredeleno da e marzel neznam spored men ne e gore-doly se razdava kato trenira

Ако имаш в предвид писаците му докато тренира ... за мен това не е раздаване ( лично аз съм го виждал 4-5 пъти да тренира де ,така че не мога да дам много обективно мнение). И все пак му свалям шапка за титлите които е спечелил .

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш в предвид писаците му докато тренира ... за мен това не е раздаване ( лично аз съм го виждал 4-5 пъти да тренира де ,така че не мога да дам много обективно мнение). И все пак му свалям шапка за титлите които е спечелил .

 

Определено не е лесно да се стане балкански шампион. Наистина за това може да го уважава човек. Аз доста пъти съм го виждал да тренира и почти всеки път реве като ранено животно. Дори веднъж докато правеше трицепс взе да вика с все гърло "yes baby". Голям смях падна :D

Link to comment
Share on other sites

emi seki si ima vid nadaxvane we maina az sa6to primerno na golqma tejest nakraq vikam

Е да ама неговото не е заради голямата тежест . И аз "пискам" на последните повторения на последните серии ама баш да озвучавам цялата зала ...

Link to comment
Share on other sites

Многото килограми в културизма не са ключа към успеха , не 1 път съм го заявявал .То ако тренираш с многото килограми ( неправилно) най-много да станеш като 80% от Рондото - дебелак. Просто той вика , така че да го чуят че тренира .

Да допълня ,че в културизма растежът е само пред огледалото :D

Link to comment
Share on other sites

По колко повторения правите за релеф и с колко почивка :confused щото май ми е време да се стегна малко, че идва лято :bgrin:

Почивките трябва да са кратки около 30-60 сек ( в зависимост от серията ) . Колкото до повторенията , мисля че трябва да ги направиш 15-12-10 в сериите . Трябва да помислиш кой упражнения са за "оформяне " на мускула . И да ги замениш с тези в програмата ти които не са такива . Въпреки това за мен релефът си винаги си е бил нищо повече от една добра диета , обезводняване и обезсоляване на организма .

Link to comment
Share on other sites

Почивките трябва да са кратки около 30-60 сек ( в зависимост от серията ) . Колкото до повторенията , мисля че трябва да ги направиш 15-12-10 в сериите . Трябва да помислиш кой упражнения са за "оформяне " на мускула . И да ги замениш с тези в програмата ти които не са такива . Въпреки това за мен релефът си винаги си е бил нищо повече от една добра диета , обезводняване и обезсоляване на организма .

А какви килограми горе-долу трябва да се правят. Имам предвид с максимални килограми в, които можеш да направиш 15-те повторения или по-малко? А за диетата предполагам едно НВД :confused

Link to comment
Share on other sites

Е да ама неговото не е заради голямата тежест . И аз "пискам" на последните повторения на последните серии ама баш да озвучавам цялата зала ...

E sq to vseki se nadahva kakto toy si znae a pak nadahvaneto dava dopalnitelno power osobeno ako i toq det te pazi te nadhva nay ve4e 6tot sam vijdal kak toq det go pazi onq det vdiga vika pove4e ot nego :music Po qko e nqkoy da ima ta nadahva qko

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Незнам дали не трябва във видео рекуестс да го пусна този пост, ама надявам се че вие може да ми помогнете по-гобре.

Има един пичага Христо Христов. Чували сте за него, даже е обсъждан :bgrin:

Та този симпатяга имал някакво видео, като някакъв вид тренировки по телевизията.

Казва се Оптимално трениране.

Някой ако знае къде да го намеря това филмче ще съм много 10кфул :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали не трябва във видео рекуестс да го пусна този пост, ама надявам се че вие може да ми помогнете по-гобре.

Има един пичага Христо Христов. Чували сте за него, даже е обсъждан :bgrin:

Та този симпатяга имал някакво видео, като някакъв вид тренировки по телевизията.

Казва се Оптимално трениране.

Някой ако знае къде да го намеря това филмче ще съм много 10кфул :)

Аз имам Препрограмиране май на същия пич. на dvd е можеш да си го свалиш от арената или мога и аз да ти го запиша ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде в Тракия има хубав фитнес или въобще някакъв фитнес, че не ми се разкарва до центъра. И дали има сауна и парна баня.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще ми каже ли къде в Тракия има хубав фитнес или въобще някакъв фитнес, че не ми се разкарва до центъра. И дали има сауна и парна баня.

До бингото направиха някъв фитнес, но не съм ходил никога там. може да идеш да го видиш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ъъъ, нещо по-натурално да знаете? Имам предвид, че ми трябва диетка с повече протеини, но да не е нещо скъпо, ;) защото не съм професионалист и не мога да си позволя да отделям много пари за това занимание.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ, нещо по-натурално да знаете? Имам предвид, че ми трябва диетка с повече протеини, но да не е нещо скъпо,  ;) защото не съм професионалист и не мога да си позволя да отделям много пари за това занимание.

 

 

Ne qjte gomna we! ... fasul, leshta, oriz, hlqb, piue - tva e mandjata ... kvi dieti ... kvi proteini ...

ps ... sorry vasha rabota :)

абе човека иска повече протеини ти му казваш хляб и ориз да яде :wacko:

ето тук можеш да прочетеш каквото те интересува. http://www.bb-team.org/nutrition/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...