Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
В рондо съм ходил само един път миналта зима. Вътре беше 9537498 градуса. Направо се чудех тея хора зимата релеф ли правят :blink: Беше ми и тясно ама като съм свикнал в перлата на широко :D

 

Аз лично супер мноу се кефя в Рондо достатъчно широко е..уредите са добре..познавам инструкторите :P и шефа е пекан...ама ся 3 месеца спрях да блъскам и сам станал кат желе(не взимам никфи химии мимии) и съветвам сички аве тренирайте без такиа SHits като анаболи и глупости аай..със здраве.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета кво става тука бе? Ще си изплача мъката на вас щото няма кой друг да ме разбере :cry Отивам аз днеска да потренирам след почивка малко повече от месец и си викам ся няма да се напъвам много. Бях решил да си правя серийте на лежанка с 80кг като преди правех с 95. С 80 ама дръжки едвам вдигах 70 :( Трагедия направо дано да се оправя по-бързо. Кво става тука къв е тоя спад :cry

И 2-ро залата се е напълнила с някви лапета по 50-60 кила дето са заели абсолютно всичко :bgrin: Направо едвам се втъкнах да правя горна част. И най-лошото беше, че си бях взел 2 дъмбрла 8 и 10кг да си правя трицепс, но какво става. Един донор (така викам на тея малките) идва и ми зима 8-цата. Въпреки, че бях стъпил на нея с крака и въпреки това я измъкна. Викам му човек тая осмица правя с нея трябва ми. Както и да е остави я. След него обаче се влачи негов приятел, който ми взима 10ката и тръгва на някъде. След като го настигнах му викам а бе тая 10-ка ми трябва и той най-нагло ми казва ми и на мен :bgrin: Е тва прилича ли на нещо, направо се замислям дали да не си купя една лежанка, лостове и дъмбели и да си тренирам в нас :angry:

 

Sorry за дългия пост ама много ме ядосват тея хора :cry

Link to comment
Share on other sites

@Stenli трибоецо :D Кажи ни гърдите напомпиха ли се добре , недей говори за килограми . Стига да е имало достатъчно напрежение в мускулите и те да са дали " всичко от себе си " няма за какво да се притесняваш . Според мен е нормално да има такъв спад ( е може би не чак такъв де ) . Няма да се плашиш за килограмите .. все пак се занимаваш с културизъм . Най-важното е мускула как се чувства , не дали на лоста има 90 или 40 кг . И вземи се замисли да замениш щангите с дъмбели според мен няма да ти се отрази зле ... мисля че досега само щанги си въртял ... Ако решиш да направиш тази операция мога да дам някой съвет от опит :D

Link to comment
Share on other sites

Ами програмта ми за гърди е следната, правя 2 пъти в седмицата. Едната тренировка ми е: средна, горна, долна лежанки и флаис с дъмбел. 2-рата ми е средна, пуловрът, дона, правя на една машина дето се бута напред пак за гърди и след това флаис на машина. Ако имаш някакви съвети давай не отказвам :D

 

Тва в Рондото ли бре? :)...Ами нормален е тоя спад и бех така не бях ходил може би половин,един месец...

не в перлата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета кво става тука бе? Ще си изплача мъката на вас щото няма кой друг да ме разбере :cry Отивам аз днеска да потренирам след почивка малко повече от месец и си викам ся няма да се напъвам много. Бях решил да си правя серийте на лежанка с 80кг като преди правех с 95. С 80 ама дръжки едвам вдигах 70 :( Трагедия направо дано да се оправя по-бързо. Кво става тука къв е тоя спад :cry

И 2-ро залата се е напълнила с някви лапета по 50-60 кила дето са заели абсолютно всичко :bgrin: Направо едвам се втъкнах да правя горна част. И най-лошото беше, че си бях взел 2 дъмбрла 8 и 10кг да си правя трицепс, но какво става. Един донор (така викам на тея малките) идва и ми зима 8-цата. Въпреки, че бях стъпил на нея с крака и въпреки това я измъкна. Викам му човек тая осмица правя с нея трябва ми. Както и да е остави я. След него обаче се влачи негов приятел, който ми взима 10ката и тръгва на някъде. След като го настигнах му викам а бе тая 10-ка ми трябва и той най-нагло ми казва ми и на мен :bgrin: Е тва прилича ли на нещо, направо се замислям дали да не си купя една лежанка, лостове и дъмбели и да си тренирам в нас :angry:

 

Тва в Рондото ли бре? :)...Ами нормален е тоя спад и бех така не бях ходил може би половин,един месец...

Link to comment
Share on other sites

@Stenli мислиш ли ,че могат да ти се възстановят гърдите така :confused Като се замисля никой известен ми културист не тренира гърди 2 пъти седмично . Но ако има добър растеж тренирай ги така .. Аз лично преди тренирах отдавна де по 2 пъти в седмицата гърди , растяха ама май на вътре ... :P Ако са ти изоставаща група може просто да ги изолираш , ако не са не виждам смисъл да ги тренираш така .

Link to comment
Share on other sites

@Stenli мислиш ли ,че могат да ти се възстановят гърдите така  :confused Като се замисля никой известен ми културист не тренира гърди 2 пъти седмично . Но ако има добър растеж тренирай ги така .. Аз лично преди тренирах отдавна де по 2 пъти в седмицата гърди , растяха ама май на вътре ...  :P Ако са ти изоставаща група може просто да ги изолираш , ако не са не виждам смисъл да ги тренираш така .

Е не е ли малко само 1 път в седмицата. Не са ми изоставаща груба даже ми е най-силната група като се замисля ама то кво няма да е така. Значи гърдите ги правя понеделник и петък, което ще рече по 3 дена за почивка. бтв сега мисля да почвам да тренирам 5 пъти в седмицата така, че ще помоля ако някой знае някакви програми да каже. интересува ме само кой ден какво да тренирам, упражнения серии не ме интересуват :)

Link to comment
Share on other sites

P.S:dneska i v rondoto beshe full :angry1

Еми аз затова ходя събота и неделя :D Ще се моля в сряда да няма никой :P

@Stenli щом растят добре ... през зимната правих следната програма ( 5 пъти в седмицата ) Понеделник гърди Вторник трицепс Сряда почивка(корем) Четвъртък гръб/трапец Петък бицепс/предмишница Събота крака/рамо Неделя почивка(корем) . При такова разделяне се акцентираше максимално в/у всяка мускулна група , за моето тяло това е най-доброто за момента което съм открил ( има да откривам още де :D ) , не се получава умората която примерно става при гръб/бицепс когато правя първо гърба и след това уморен уморен правя бицепса . Въпреки ,че и трисплита (който правя в момента ) има добри страни .

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за фитнес-залата "Пловдив"

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за фитнес-залата "Пловдив"

Не съм ходил :) ама съм чувал, че е тъпо

@ShitHappen значи правел съм по 5 тренировки в седмица от понеделник до петък и съм правел по 2 мускулни групи. Значи правя гърди/бицепс, крака/рамо, гръб/трицепс, и така ги редувам. Чувствах се перфекнто всичко ми беше стегнато, абе страшна работа беше. Ама както каза ти нямам време за възстановяване и не можах да издържа подобно нещо много време. Много ми се иска да мога да правя по 2 мускулни групи ама :bgrin: бтв имаше време за растеж аз по-принцип имам много маса може би и на това се е дължало не знам. Единствения ми проблем е, че умората си каза думата накрая :cry

Link to comment
Share on other sites

shithappen moje da se moli6 da nqma nikoi ama otide6 li predi 4 4asa ti davam garanciq 4e 6te 4aka6  :)

Аз като ходя в сряда към 10:30 и няма хора (щото нали сега съм 2ра смяна ) ,но като ходя към 2 ( както ще и тази седмица , защото даскалото ще го отложим за друг ден :D ) и е пълничко , но най се дразня на тия дето седят и си говорят .. и като го питаш има ли още той ти казва 5 серии ... и треа да чакаш 30 мин. или да направиш други упражнения...

Link to comment
Share on other sites

axam i az otka4am nqkav kato e sendal na ureda za koito 4akam i kato go pitam mi kazva nqkvi kosmi4eski seriiki - ami pi4 az po4nax ei sq ostavam mi o6te 5-6 seriii ludnica...... i po4vam da se draznq 6toto v rondo idvat naposledak nqkvi super grozni jeni maina kato nqkvi travestiti sa napravo oniq den li koga be6e 1 obarna polovinata dambeli baxti 6matkata i grozna grozna kvo da ti kaja s 1 kasa kosa i 1 dalag noss maleiiii..............nqmam sili da si q pripomnq 6te sanuvam ko6mari :)

Link to comment
Share on other sites

za tova nai dobre si saberete kinti i si napravete vav vas edna malka

zala s nai vajnite neshta

lejanka, kriv lost, prav lost i danbeli da ne zabravq me i tejesti :D

chista rabota moje da pompete non stop

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...