Jump to content
BulForum.com

Какво искате да пише...


Recommended Posts

От чисто любопитство... Какво послание искате да оставите? Какво искате да пише на некролога ви? Или любимите ви хора да се занимаят? И тн...

Link to comment
Share on other sites

"Роди се и умря от спукана гума." :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нищо... Желая да бъда кремиран и прахта разпръсната в Родопите. Никакви некролози, никакви погребения. Да се напият веднъж, че съм се отървал от деменцията, артрита и пердетата и кой откъдето е. Живота си продължава...

Link to comment
Share on other sites

Неща плоча, искам цял паметник, ама като тоя на центъра поне, ако не като Альошката :) Отдолу да пише "Borned young, died younger"

Link to comment
Share on other sites

Нищо... Желая да бъда кремиран и прахта разпръсната в Родопите. Никакви некролози, никакви погребения. Да се напият веднъж, че съм се отървал от деменцията, артрита и пердетата и кой откъдето е. Живота си продължава...

само че в морето :love

Link to comment
Share on other sites

Альоша с китарата или с пушката :)

both :woot

Link to comment
Share on other sites

Shit, why i die :P

Ако ще пише нещо на моя (ако въобще се наложи - май-май ще се окаже, че съм безсмъртен), искам поне да е написано вярно :)

Link to comment
Share on other sites

Така като се замисля, това ще ми е последния проблем като тръгна да умирам. Много важно какво щяло да пише. Не е ясно дали изобщо ще има плоча или гроб та камо ли за надписа да мисля. Като ми дойде времето искам да си отида без да затормозявам хората да ми правят надписи, ковчези и други такива атрибути. Ебаси, се едно на сватба отиваш. Та надписи, та паметници, та ковчези от скъпо дърво, та гланцирани некролози и какви ли не шитни още. Се едно нещо ще те върне. Лопатата, два метра под земята и довиждане. Ако някой се сети да ти сложи едно цвете добре, ако не и без цвете ще минеш.

Link to comment
Share on other sites

бъркате некролога с епитафа!

 

на моя некролог ще пише: Радостна вест, Караман се възнесе!

Много Старгейт гледаш :D

Link to comment
Share on other sites

Може и да пише нещо от сорта на "I'll die empty and naked, I will not give up anything, you f*cking greedy looters!!!" - малко WoW Style :)

Link to comment
Share on other sites

Та надписи, та паметници, та ковчези от скъпо дърво, та гланцирани некролози и какви ли не шитни още. Се едно нещо ще те върне. Лопатата, два метра под земята и довиждане. Ако някой се сети да ти сложи едно цвете добре, ако не и без цвете ще минеш.

 

Килерине, не си прав тука. Всеки един вид паметник, плоча или каквото и да е възпоменателно творение се прави с две цели. Първоизточника и причината е заминалия си човек, но всичко, което се прави в негова памет е насочено към живите. Разбира се, че на мъртвия човек не му е нужно нищо от това, но то се прави за живите след него, за тяхна утеха и известно облекчение.

 

Ти си зрял човек, недей да говориш така. Това е все едно когато нечий баща почине, синовете или дъщерите му да му турят кръст и да забравят, че го е имало.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси, се едно на сватба отиваш. Та надписи, та паметници, та ковчези от скъпо дърво, та гланцирани некролози и какви ли не шитни още. Се едно нещо ще те върне.

 

Много си прав, даже на някои места погребението е по-почитано от свадбата, то не са подаръци, помени през Х дена, 40 дена всеки ден ходиш на гроба. Мани ся не е работа да умираш, тея дето са били покрай теб, направо им се спуква г*за от бачкане. Аз съм привърженик на по скромните ритуали само в семеен кръг и най-близките приятели.Накрая искам да кажа:

КАКВОТО И ДА ПРАВИТЕ НЕ УМИРАЙТЕ (във форума и без тва не останаха хора)!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Има едно сериалче "How I Met Your Mother" (или "Как срещнах майка ви". Там единият от геройте - Барни - го е измислил:

- Ще умра чисто гол - отворен бар за мъжете, отворен ковчег за мадамите!"

Link to comment
Share on other sites

Нищо... Желая да бъда кремиран и прахта разпръсната в Родопите. Никакви некролози, никакви погребения. Да се напият веднъж, че съм се отървал от деменцията, артрита и пердетата и кой откъдето е. Живота си продължава...

Само че трупа ми в космоса (моя си е идеята ей :excl: ).

 

ПС Колко добре звучи за заглавие на филм "Труп в Космоса" в главната роля Майкъл Джексън :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Цял живот ви тормозеше , а сега ви остави на мира" :)

Link to comment
Share on other sites

Психаре, Психаре....

"Той не се завърна от боя" - Висоцки

Или "Братските могили" - пак от него.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...