Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

834721_t.jpg

 

Това е от торрент, пуснах първото нещо за да снимам скороста....

Това кое съм снимал е максималната скорост до която може да достигне... средната скорост е околo 4-5МБ

 

А от дата.бг с около 2-3МБ ... като през деня е не повече от 2 МБ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Ако си на ГГбит и аз свалях с толкова.Сега минах на НетГруп и свалям с 3-4 МБ!

П.П. От доставчика е!

Link to comment
Share on other sites

Абе хора вие на какви тарифи сте бе

Аз съм на 20 кинта и не мог ада мина 600 Кб/с

Link to comment
Share on other sites

С моя нет на visio за 20 кинта сваля с около 5/6 мб/с.

но зависи от сийда. Ако са до 10-човека с не повече от 2мб/с.

 

Иначе ползвам bit comet 0.64

Link to comment
Share on other sites

Visio (4M) 24лв От международни тракери средно с около 250 - 350кбс а ако има повече от 20 сийдъра се кавчва още доста. Иначе примерно от Замунда с не по-малко от 5Мбс а на скоро ми се случи пак от там филм с 1800 и кусур сийдъра да го свалям с 14Мбс. :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Май никога досега не съм писал в тази тема...ама за к'во ли и да пиша, тъй като доскоро бях на ЕК (достъпна)....срам и позор... :sick

От няколко дена обаче смених доставчика с Лангейм - промяната е меко казано драстична, дори и на "малката" тарифа от 20 лв., на която съм!

Торентите вече ги свалям средно с 4 мегабайта в секунда (скрийншотът е отпреди малко):

 

torrgo0.jpg

 

 

За тия няколко дена даже една цяла нощ теглех с постоянни 6.5 мегабайта в секунда (имам скрийншот в друга тема, но забравих коя беше :P )...обаче това по-скоро е изключение и явно е максимумът, което хич не е малко за 20 лв. :punk ....а за 30-кратното увеличение на ъплоуда при спийдтеста и 70 кратното (седемдесет...няма грешка - 25 килобайта Х 70 = 1750 килобайта) в торентите, спрямо предишната ми еврокомска тарифа, изобщо не искам и да споменавам. :woot

 

Може сравнението да прозвучи тъпо, но....след толкова години лоялен клиент към ЕК, в момента се чувствам точно като мивка :P , която дълго време е била с гумичката за запушване на канала и водата се е процеждала по мъничко между уплътнението, а сега някой изведнъж е махнал запушалката и водата течееее ли, тече...с пълния си капацитет. :laughing:

_______________________________________________________________________

Едит: Ето още един средностатистически скрийншот от 3 през нощта на 3 април:

 

31630847pi6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Това вчера вечерта по някое време, сега 1.20-30МБ/с външем.

Ако това не е грешка - на каква тарифа си ?

 

 

 

И визио май са барали скоростите:

166838125.png 255174554.png

 

 

gustoxx7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

На GGBit съм с тарифата за 20 лв. Свалам с 600-630 килобайта:

 

255241625.png

 

Даде ми дори и това, но съм го развиал за по 1-2 секунда MAX :lol: :

 

255238536.png

 

...И визио май са барали скоростите:

166838125.png 255174554.png

gustoxx7.th.jpg

А това животно какво е? И с/у каква сум се предлага?

 

ПС: Искам и да попитам какво по-добро от сегашни ми интернет се предлага в Пловдив е този диапазон 20-25 лева? А и има ли някаква далаверка без прекарване на нови кабели и без дупчене? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ПС: Искам и да попитам какво по-добро от сегашни ми интернет се предлага в Пловдив е този диапазон 20-25 лева? А и има ли някаква далаверка без прекарване на нови кабели и без дупчене? :(

Според мен имаш 2 възможности - БТК 25лв = 12Mbit, ако имаш домашен телефон и Лан Гейм там вече виж в съответната тема има доста тестове и т.н. Последния доставчик на който те съветвам да минеш е Визио все пак и 2та теста на фунакоши са свързаност към Пловдив, което не е никак впечатляващо :)

Link to comment
Share on other sites

Тази нощ отново имам перфектна връзка за тарифата ми (20 лв.) - почти 6 часа вече непрекъснато държи 6 мегабайта, като голяма част от файловете са от тракери извън BG :punk

 

torrentam5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тъй като често свалям от Арената, напоследък забелязвам, че като наредя от там повечко торенти - няма мърдане от 6 мегабайта и половина (20 лв.) :punk

torrzp3.jpg

 

П.П. Днес пък (18.05, следобяд) от нашия торент направих нов рекорд само с един файл - започнах да го тегля, но на клона имаше още 20-30 маймунки (сещате се при този интерес от коя секция беше филма :devil ) и от ъплоудера можех да взимам само 80-90 килобайта. Понеже имах и друга работа, спрях тегленето за 2-3 часа, тъкмо да го изтеглят останалите и след това като го пуснах отново заковах на 7.2 мегабайта и така до края...жалко, че с тази скорост докато се сетя да направя скрийншот филмът вече се беше изтеглил... :)

Link to comment
Share on other sites

обикновено скоростта ми е около 1,5мб, но тъй като при торент системата почти винаги има локални пиъри, свалям с минимум 4-5мб или повече.

 

959372_orig.jpg

 

959374_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нямаше ме известно време в Пловдив и тази вечер като се прибрах, реших да прегледам новите попълнения през това време (в Арената и нашия тракер). Заредих 10-15 неща и отидох да си взема една бира от кухнята. Връщам се и чувам някаква необичайно активна работа на харда...като погледнах - теглят се с над 9 мегабайта в секунда :blink: ...и така - половин час без спиране...що гигабайти успях да изтегля...просто не е истина, за пръв път ми се случва, тъй като (както може да се види от предишните ми постове) обикновено тегля с 4...6 мегабайта/сек.

52807517ui2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре тези скорости са от тарифата ви предполагам ??

Аз свалям със 600 кб/с ъплоада ми е пак толкова.

20 лева ми е таксата

Link to comment
Share on other sites

Добре тези скорости са от тарифата ви предполагам ??

Аз свалям със 600 кб/с ъплоада ми е пак толкова.

20 лева ми е таксата

 

Ти сигурно си на ЕК Лан , с колко повече искаш :laughing: И аз съм на тях на 30 лв и ми е 1200-1300кб/с на даун/ъп :huh: Ейнджълсофт нещо се назландисват да ме огреят :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...