Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Абе не знам кво са вдигнали ама аз от 2 седмици не сам видял повече от 600-700кб :D и 150-360кб:U

А преди нормално беше 2-3мб:D и 400-700:U а съм вързан към Visio :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

БТК-а рулира :woot ,жалко че имам договор с скапаните ggbit иначе до сега да съм минал 1000 пъти на бтк :)

 

Рулира другият път, в офиса сме с БТК искам да ти кажа, че интеренета им е много скапан, непостоянен, и изобщо...... аз от Гбит съм доволен до скоро и аз като всички останали свалях с 260 но от скоро свалям с около 390 а и подръжката са си оправили. Около нова година няколко месеца бяха супер зле но сега вече всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

ами мойта скорост е 150 кб/с даун и 70-75 кб/с ъп.аз съм на Д+ и единственото което беше повишено за тази 1,5 година,когато съм абонат на евроком,е ъп-а.преди беше 30-35 кб/с.сега мисля да мина на някой от другите им тарифи(минима,оптима и т.н.) и ще видя как са.някой,който вече се е прехвърлил,може ли да каже наистина ли са такива високи скоростите или е търчи да те лъжа? :blink:

Link to comment
Share on other sites

може ли да каже наистина ли са такива високи скоростите или е търчи да те лъжа? :blink:

Оптима - Реален доунлоад при мен - 340-350к от торенти, реален ъплоуд 38-55к :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оптима - Реален доунлоад при мен - 340-350к от торенти, реален ъплоуд 38-55к :lol:

 

даунлоуда ме устройва,ама ъп-а нещо малък ми се струва.аз свалям доста и ми трябва висока ъплоуд скорост,за да си поддържам коефициентите.тия скоросто постоянни през денонощието ли са или варират,щото през деня даунлоуда си ми поддържа 150 кб/с,ама ъп-а играе м/у 15-45 кб/с.само вечер и през нощта е на макс.да не говорим,че нета прекъсва,особено по обяд и без repeir в local area connactions не се оправя.тва е така от няколко дена.дори и преди,когато имаша ежедневни прекъсвания,не ми се е прецаквал толкова сериозно.само забива са няколко секунди,ама нямаше нужда от моята намеса,оправяше си се сам.ай пи-то ми е статично,така че не е от това проблема.а тия от съпорта им с е носи славата че са много "компетентни",така че с тях не ми се разправя.ще мислим нещо друго май,скоро време B)

Link to comment
Share on other sites

тия скоросто постоянни през денонощието ли са или варират,щото през деня даунлоуда си ми поддържа 150 кб/с,ама ъп-а играе м/у 15-45 кб/с.само вечер и през нощта е на макс.

Постоянни са, стига за торентите да има сийд всичко е наред. И вярно ъплоуда е достааа нисък. От 25ГБ трафик на ден(24ч) само 3-4Гб са Ъп, всичко останало е сваляне. Но пак е по добре от Д+ откъдето и да го погледнеш. Лично при мен спиране няма, но си има голяма загуба на пакети, за 1ден, 23ч., 12мин. конекнът - ~35 000 000 с/у 46 000 000 пакета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Лично при мен спиране няма, но си има голяма загуба на пакети, за 1ден, 23ч., 12мин. конекнът - ~35 000 000 с/у 46 000 000 пакета :lol:

 

я ми обясни какви са тия пакети и къде може да се види дали се губята?също така и тоя ПИНГ не ми е ясен извъобще,така че може и малко инфо за него.между другота,даунлоуд скоростта ми се качи на 162.5 кБ/с :confused тука някой да не следи какво се пише и да изпълнява желания :punk ?

ама да не са като тия от вица:

-дядо коледа,моля те прати ми братче.

-готово мойто момче,само ми прати майка си

:woot

Link to comment
Share on other sites

За торенти евроком и бтк никога няма да са добър избор. Тея дневните ти 25гб съм ги правил за 2 часа

Така е, съгласен съм. А едва ли може да го направиш с друг доставчик освен с Гаров. Жалм ми е като си помисля че просто нямам алтернатива на ЕК :(

Link to comment
Share on other sites

На Оптима 230к максимум от аренабг. Дири торент с 1380 сийдъра ми дава максимум 230к. Ебаси насраната работа...тва увеличение го усетих първите един два дена...след това мизерията е пълна. Незнам за какво го увеличиха след като нямат достатъчно трафик. 3мбитс дръжки...1.5/6 максимум !

Link to comment
Share on other sites

На Оптима 230к максимум от аренабг. Дири торент с 1380 сийдъра ми дава максимум 230к. Ебаси насраната работа...тва увеличение го усетих първите един два дена...след това мизерията е пълна. Незнам за какво го увеличиха след като нямат достатъчно трафик. 3мбитс дръжки...1.5/6 максимум !

Невъзможно аз как ги хващам 350к.

Я пробвай да спеш ъплодващитете се торенти да пуснеш само даунлоада - чат пат и при мен го дава тоя проблем, специално с арената. Ъпвам мах и даунлоада ми спада доста. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ами не знам ама току що Свалих филмът Габриел с 8,5 - 9мбс ! И най-интересното е че май имаше само 1 - 2 в локална.Просто нямах време да прегледам списъкът с пиъри 35 - 40 сек. :lol: :punk Говоря за Визио.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...