Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

Ти сигурно си на ЕК Лан , с колко повече искаш :laughing: И аз съм на тях на 30 лв и ми е 1200-1300кб/с на даун/ъп :huh: Ейнджълсофт нещо се назландисват да ме огреят :angry:

 

 

Ами препоръчайте ми нещо с над 2 МБ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Аз съм с Ейнджълсофт- сигнала ми се рутира два пъти- от един Wireless и един Lan рутер- скороста на даунлоад ми е около 4мб\сек, ъплоуд- не повече от 1мб\сек... Цената за това е 18 лева...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Ейнджълсофт- сигнала ми се рутира два пъти- от един Wireless и един Lan рутер- скороста на даунлоад ми е около 4мб\сек, ъплоуд- не повече от 1мб\сек... Цената за това е 18 лева...

 

 

А инсталационната такса колко е ??

 

----------------

Now playing: Dj Iv ! & Groove - Live @t Plazma - Insomnia (15-Sep-07)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

А инсталационната такса колко е ??

 

----------------

Now playing: Dj Iv ! & Groove - Live @t Plazma - Insomnia (15-Sep-07)

via FoxyTunes

 

Някъде около 70 лева... Поне толкова беше преди година :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Вчера забелязах увеличение на скоростта вече почти всеки торент е 2,5MB/s :woot

явно се е сбъднала мечтата ми :D

на evrokomLAN(GGbit) гледам някакво увеличение на скоростта от вчера.

:punk

вече е 475KB/s

ако може до лятото да стане 1MB/s пак

ех мечти

Link to comment
Share on other sites

Някъде около 70 лева... Поне толкова беше преди година :rolleyes:

Какъв е този Енджълсофт? Такса 18 лв. Инсталационна 70?? Такова нещо не бях чувал.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е този Енджълсофт? Такса 18 лв. Инсталационна 70?? Такова нещо не бях чувал.

 

Централата им е над 4к- интернет залата.

Link to comment
Share on other sites

Знам, аз съм на Нетгруп, но такива цени си казал, които за първи път виждам, нито са обявени в сайта им. Преди инсталацията беше 60 лв, сега я направиха 24, а месечната такса си е открай време 20 и 35 лв

Link to comment
Share on other sites

Знам, аз съм на Нетгруп, но такива цени си казал, които за първи път виждам, нито са обявени в сайта им. Преди инсталацията беше 60 лв, сега я направиха 24, а месечната такса си е открай време 20 и 35 лв

 

Възможно е, но аз си плащам открай време 18 лева... :confused

Link to comment
Share on other sites

Възможно е, но аз си плащам открай време 18 лева... :confused

Това е сигурно защото са ти взели голяма инсталационна такса и сега ти правят 'бонус' с таксата. :P Я пак си помисли колко плащаш всеки месец в 4К-то... :)

Link to comment
Share on other sites

Възможно е, но аз си плащам открай време 18 лева... :confused

 

няма такава такса на тази фирма ;)

 

имам приятели от години на този доставчик/вече са няколко фирмите, но услугата е същата/ и таксата никога не е била 18лв.

 

ти или изобщо не си на някоя от фирмите, доставящи нета, или си в някаква грешка - примерно мама ходи да плаща и понеже не се интересува много-много и в резултат на недорабиране, до теб достига грешно инфо за таксата :D

Link to comment
Share on other sites

няма такава такса на тази фирма ;)

 

имам приятели от години на този доставчик/вече са няколко фирмите, но услугата е същата/ и таксата никога не е била 18лв.

 

ти или изобщо не си на някоя от фирмите, доставящи нета, или си в някаква грешка - примерно мама ходи да плаща и понеже не се интересува много-много и в резултат на недорабиране, до теб достига грешно инфо за таксата :D

 

Не е мама, а е комшийката... Давам и по 9 лева вече повече от година за това, че делим сигнала и тя няма възражения... За мен е 18 лева...

Link to comment
Share on other sites

На мене нета ми е на GGBIT-NET от 20-ет Лв. май и свалям дори и с 10-ет сеедара даже 8 със 2.7Мбс-2.8Мбс преди увеличението на скоростите беше със 600-800Кбс максимум значи смятайте разликата,а бях супер навит да се прехвърлям на Angelsoft,НО сега GGBIT-NET почти се израваниха с тях даже те си се изравниха направо и няма смисъл.Пък и може още да увеличат скоростта все пак това си е конкуренция на доставчиците,на кой му дреме за потребителите. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
untitled7450.54.JPG

И ми заби каруцата, деба :lol:

Кой доставчик е това, и каква тарифа? Или си фотошопирал :bgrin: ..

 

За каруцата, що не я ъпгрейднеш малко, тия скорости си изискват машина.

 

Друг вариант, сваляш най-новия µTorrent. В него избираш опциите да не се ползва кеша на Windows.

Тези опции мен лично ме спасиха от всякакви кеш-проблеми с Windows, с предните версии, с която си и ти. Ако си с малко памет, кеш проблемите са още по-лоши.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами за безжичен и безплатен нет (мисля че е на Нет груп с 80.80. почва Ip-to) и го хващам на 45-до 60 % на сигнала, и свалям всеки път с не по-малко 1.8 мб, средно е с около 2.5 мб, рекорда е 4.6 мб :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

От вън с 2MB (понякога и от един сийдър) от арени, замунди и wrzru-та с 3-5MB.Ъплоуда ми е правопропорционален на даунлоада.

 

CoolBox

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...