Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
само при мен ли нета спира максимум 10мин. след като пусна някоя онлайн игра като Gunz или Diablo 2 Headoff... спира си и след 5-6 мин. или след рестарт тръгва... :blink:

не само на тебе

на мене като ми спре и после не тръгва с часове

отвратително е !

ето сега спря от сутринта и още няма , 100 пати рестартирах и дори ип не ми дава :angry1

Link to comment
Share on other sites

не само на тебе

на мене като ми спре и после не тръгва с часове

отвратително е !

ето сега спря от сутринта и още няма , 100 пати рестартирах и дори ип не ми дава :angry1

при мен се оправи... изкарах и вкарах кабела и се оправи... правя двучасови сесии на Gunz и е пушка... :)

Link to comment
Share on other sites

Вече няколко часа гърми и вали а нета още не е спрял :D

Еми много ли си радостен. На мен(ЕК) както и на много хора също не им е спирал. Тихо да не урочасаш ся ;)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел живее в Тракия и няма нет от 2 дена. Никой не му отговаря на посочените телефони. Въпросът ми е работи ли се в момента по отстраняването на проблемите? Ако някой знае да каже, та поне да уверя моя приятел, че скоро ще има нет или в противен случай да му кажа да звъни до дупка докато някой не му вдигне.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел живее в Тракия и няма нет от 2 дена. Никой не му отговаря на посочените телефони. Въпросът ми е работи ли се в момента по отстраняването на проблемите? Ако някой знае да каже, та поне да уверя моя приятел, че скоро ще има нет или в противен случай да му кажа да звъни до дупка докато някой не му вдигне.

ами аз нямах в понеделник по време на дъждовете спря,вчера пак нямаше и се обадих на съпорта казаха ми че било нормално щото в целия град нямало :blink: както и да е вечерта като се прибрах към 22 беше тръгнал

Link to comment
Share on other sites

аз също съм в тракия но изобщо не ми спира нета тия дни около бурите (силно учудващо за мен :D )

 

ако има авария най-добре отиваш в еврокома (за Тракия става въпрос) към 9 часа сутринта - тогава отвънка се събират всичките техници преди да тръгнат по задачи - така е най-голям шанса да попаднеш на тях иначе през деня няма никой освен кравите на касите които ти обясняват че цитирам: "тия хора си имат и друга работа" :angry1 и т.н.....

Link to comment
Share on other sites

Мерси за отговорите. Явно е имала някаква авария и казаха, че работили по въпроса. :)

 

Дам и аз бях така, но го оправиха вече.

Link to comment
Share on other sites

Абе я наистина дайте някакъв официален сайт ако имате.Това сега като е евроком коя тарифа се води? Някаква по-подробна информация, официален сайт, нещо такова? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе я наистина дайте някакъв официален сайт ако имате.Това сега като е евроком коя тарифа се води? Някаква по-подробна информация, официален сайт, нещо такова? :)

http://www.ekk.bg/mod_lan_lan.html

сайтът е в процес на доразработване и няма информация за градовете освен София,по мой наблюдения и в близките няколко месеца няма и да има.

Link to comment
Share on other sites

Абе днеска цял ден забелязвам нещо мн тъпо.Имам си нет уж а пък скайпа постоянно ми се върти се едно през няколко секунди спира нета...И при няколко мои приятели е така днес цял ден,искам да ви питам и при вас ли е така или нещо от нас е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам има ли проблеми ако се сложи wireless router на ггбит? Благодаря предварително.

Няма проблеми дори в момента ти пиша от такъв :)

Link to comment
Share on other sites

къде го гледаш това?

не е много вярно май :)

аз сега съм на стандартната-30лв и ми е 500к бг и не повече от 200к международен-става и повече при доста пиъри де :punk

Link to comment
Share on other sites

къде го гледаш това?

не е много вярно май :)

аз сега съм на стандартната-30лв и ми е 500к бг и не повече от 200к международен-става и повече при доста пиъри де :punk

 

Имам достъп до информация ;) .

Работя за ЕКК.

 

"500к бг" е приблизително 4 Mbps, "200к международен" е към 1.6 Mbps (умножавам по 8, за по-бързо). Това са и скоростите от таблицата.

Link to comment
Share on other sites

Перфектно! 125кб отгоре бг и 50кб интернационален. Какво повече може да иска човек?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отговор: Една студена бира.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...