Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

Да не би икономическата криза да се е отразила на световния интернет гигант "Гигабит" и той да е фалирал.Докато ми зареди някой сайт е дошла нощта и трябва да лягам за работа.Трябва да отскоча да ги видя утре моите приятелки касиерки и да ги питам как стоят нещата с най-добрия интернет на планетата-ново ултрамодерно трасе ли правят,някоя друга глезотийка ли е,ще видим.Не звъня на подръжката,защото по лесно ще ме свържат в Министерски съвет с премиера,отколкото онези юнаци от подръжката да си вдигнат жи си еми ти.

 

 

Няма оправия тоя скапан гигашит,добре че се преместих навреме...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Да не би икономическата криза да се е отразила на световния интернет гигант "Гигабит" и той да е фалирал.Докато ми зареди някой сайт е дошла нощта и трябва да лягам за работа.Трябва да отскоча да ги видя утре моите приятелки касиерки и да ги питам как стоят нещата с най-добрия интернет на планетата-ново ултрамодерно трасе ли правят,някоя друга глезотийка ли е,ще видим.Не звъня на подръжката,защото по лесно ще ме свържат в Министерски съвет с премиера,отколкото онези юнаци от подръжката да си вдигнат жи си еми ти.

Странно. По принцип нета не е перфектен, но пък съпорта на мен винаги вдига. Иначе наистина най-добрият начин да ти оправят нета, ако нещата хептен са у гъзо, е да отидеш в офиса и да ги насметеш :)

 

Няма оправия тоя скапан гигашит,добре че се преместих навреме...

А ти, ако не хейтнеш, няма да си ти...

Link to comment
Share on other sites

Странно. По принцип нета не е перфектен, но пък съпорта на мен винаги вдига. Иначе наистина най-добрият начин да ти оправят нета, ако нещата хептен са у гъзо, е да отидеш в офиса и да ги насметеш :)

 

 

А ти, ако не хейтнеш, няма да си ти...

 

 

Просто споделям мнението си,като бивш 2-годишен техен абонат,през цялото време мизерии,оправдания,празни обещания на по-добър нет.....

Сега вече повече от година и нещо съм на друг доставчик и съм повече от доволен,никакви мизерии,поддръжка на ниво и не на последно място получаваш качествен нет,какво повече да иска човек?

Това,че казвам истината и някои се дразнят,си е изцяло техен проблем.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ами на мене от няколко дена ми е много зле нет-а и интересното е че винаги има някакви проблеми или всеки път в който седна нет-чето ще спре, или ще се опитвам да заредя някоя страница по 10 мин като постоянно давам "try again" или просто съм прецакан :laughing: човек иска просто вечер като се прибере да може да седне за известно време на компа и страниците да му зареждат...толкова много ли искаме, нали за това си плащаме :laughing: аз лично мисля да се присъединя към многото други и да си избера друг достачик който цени клиентите си и им доставя качествена услуга за която си плащат а не си играе с нервите им :)

Link to comment
Share on other sites

Ами местете се де, какво само се оплаквате и пак си седите, че и се карате на viiipeer_, понеже бил споделял като бивш абонат на гигабит...нещо не се вързва...

Link to comment
Share on other sites

Като кажете че ви отваря бавно сайт, първото нещо което ще ви отговорят е че скоростите към сайтовете не зависят от тях. Затова, като имате проблем със скоростта, трябва да пуснете поне 100 пробни ICMP (Ping) пакета към gateway-я при спрян трафик от всички останали програми. Така ще знаете дали проблемът е в преносната среда, или някъде отвъд. Ако има загубени пакети казвате какъв процент е, по принцип 0.2% са достатъчни за да свали скоростта на youtube до 30KB/s.

Звънете на съпорта докато се свържете. От централата считат че ако си вземете IP адрес от DHCP-то им, то вие имате нет и всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Толкова нагли същества като тея ЕКК няма ,от 4 месеца има проблеми с нета в нашия блок идваха сто пъти знаят какъв е проблема но не го отстранявали защото нямали пари и незнаели кога ще имат ,миналата вечер се обаждам на съпорта и им казвам че имам 100% загуби към гетауея и те ми казват няма такова нещо и ми тряскат телефона ,вчера се разправяхме пак и днес уж щяха да идват а ми се обажда одеве един и ми вика какъв ви е проблема ,обяснявам му и на него за какво става въпрос и той ами да знаем но не можем да го отстраним,що ?щото нямали пари ,ми казва и трябва да чакате но не се знае колко може и да е до края на годината ,да не сте само вие с този проблем и ми трясна телефона!!!!

На ентри кабелния интернет е 100% пъти по добър от на тея нещастници.....

мамка му имам още 6 мес договор с малоумниците....

Link to comment
Share on other sites

... обажда одеве един и ми вика какъв ви е проблема ,обяснявам му и на него за какво става въпрос и той ами да знаем но не можем да го отстраним,що ?щото нямали пари ...

Ами питай ги и каква е частта и колко пари им трябват. После им предложи да купиш частта, а те да ти таксуват парите като предплащане на интернета. Така и така ще им плащаш 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

щото нямали пари
Ами питай ги и каква е частта и колко пари им трябват. После им предложи да купиш частта, а те да ти таксуват парите като предплащане на интернета. Така и така ще им плащаш 6 месеца.

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Това просто са за темата с бисерите в тя и той :tongue

Link to comment
Share on other sites

Толкова нагли същества като тея ЕКК няма ,от 4 месеца има проблеми с нета в нашия блок идваха сто пъти знаят какъв е проблема но не го отстранявали защото нямали пари и незнаели кога ще имат ,миналата вечер се обаждам на съпорта и им казвам че имам 100% загуби към гетауея и те ми казват няма такова нещо и ми тряскат телефона ,вчера се разправяхме пак и днес уж щяха да идват а ми се обажда одеве един и ми вика какъв ви е проблема ,обяснявам му и на него за какво става въпрос и той ами да знаем но не можем да го отстраним,що ?щото нямали пари ,ми казва и трябва да чакате но не се знае колко може и да е до края на годината ,да не сте само вие с този проблем и ми трясна телефона!!!!

На ентри кабелния интернет е 100% пъти по добър от на тея нещастници.....

мамка му имам още 6 мес договор с малоумниците....

Ето само заради това нещо ще си загубят всичките клиенти ...

Link to comment
Share on other sites

Ето само заради това нещо ще си загубят всичките клиенти ...

Преди година и нещо и аз казвах същото (когато ми оставаха още няколко месеца от предплатения абонамент), но явно загубиха само мен и още няколкостотин човека. Като гледам вие си стоите все още, а и не само вие... ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми честно и аз още си стоя на ггбит/ЕК и все още нямам дертове с нета :) и за сега не мисля да го сменям :wir

Значи сигурно не знаеш какво е истински нет...

Link to comment
Share on other sites

Значи сигурно не знаеш какво е истински нет...

@viiipeer_, не провокирай..всеки решава сам какво да харесва, някои са доволни и на по-малко, други имат ограничения от страна на родители, интериор и др., така че нека прекратим обажданията 'кой е по-по-най'... ;)

Link to comment
Share on other sites

@viiipeer_, не провокирай..всеки решава сам какво да харесва, някои са доволни и на по-малко, други имат ограничения от страна на родители, интериор и др., така че нека прекратим обажданията 'кой е по-по-най'... ;)

 

 

Не провокирам,напротив споделям мнение;-)

Link to comment
Share on other sites

И кво ти е мнението?Че човека в quote-а ти не разбира от нет?Че няма опит?Не чакай,мнението ти е чиста доза заяждане.

Моето пък мнение е че си на 13 и се чудиш кво да правиш по цял ден.

Общо взето май май мнение и провокация може да са 1 и също?

Link to comment
Share on other sites

От началото на май , просто нета е ужасен. Постоянно бъгва switch ли е какво е и винаги чакаме някой да дойде да "провери и отстрани проблема" . Още малко ще ги потърпя ;)

Link to comment
Share on other sites

И кво ти е мнението?Че човека в quote-а ти не разбира от нет?Че няма опит?Не чакай,мнението ти е чиста доза заяждане.

Моето пък мнение е че си на 13 и се чудиш кво да правиш по цял ден.

Общо взето май май мнение и провокация може да са 1 и също?

 

Не на 3 съм :laughing: ,адвокате.

Link to comment
Share on other sites

От малкото (веротно) останали абонати някой имали ли проблем с тегленето от Арена ? Аз сега отново забелязвам че пак не мога да дърпам оттам дори с включен encryption на uttorent ?

Link to comment
Share on other sites

Ами аз.Днес си пуснах един торент от арена но докато тръгне бая почаках.Иначе при мен нета си е перфектен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хора знам че не свързан този форум с някой доставчик (поне така мисля) но дали някой ще има на идея защо абонатите на ггбит има връзка с БТК с по 30-40% loss ??? Мислех първоначално че БТК са виновните в случая ама май не е така понеже към нито един друг български доставчик нямат loss освен към ггбит ??? някви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Хора знам че не свързан този форум с някой доставчик (поне така мисля) но дали някой ще има на идея защо абонатите на ггбит има връзка с БТК с по 30-40% loss ??? Мислех първоначално че БТК са виновните в случая ама май не е така понеже към нито един друг български доставчик нямат loss освен към ггбит ??? някви идеи ?

не само загуби и връзката ми е около 10KB/s попитах ги те казаха че ще уведомят за проблема мина около половин година и нищо не се е променило

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...