Jump to content
BulForum.com

Гигабит


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

От 2-3 дни не мога да влезна почти в нито един сайт,и ми излиза следното съобщение DNS Error - Server cannot be found докато броузвам?! Използвам Mozilla и Internet Explorer и на двете места същия проблем не влизам почти никъде. Интересното в случая е че ми работят без проблем ICQ и Skype. Някой ако знае нещо по въпроса да пише........

Link to comment
Share on other sites

а кой им е иначе?

 

Би трябвало да е тук

 

@zevs11

От 2-3 дни не мога да влезна почти в нито един сайт,и ми излиза следното съобщение DNS Error - Server cannot be found докато броузвам?! Използвам Mozilla и Internet Explorer и на двете места същия проблем не влизам почти никъде. Интересното в случая е че ми работят без проблем ICQ и Skype. Някой ако знае нещо по въпроса да пише........

 

DNS-ите са им спекли.ICQ и Skype работят, защото нейм е нужно да правят заявка към dns сървъра, за разлика от уеб страниците.

 

The Domain Name Server resolves the name of the Web site typed into the location field of the browser with the IP address of the server that will send the requested information from that Web site
Link to comment
Share on other sites

Ъм... може да прозвучи тъпо но все пак искам да попитам :Д.. та мисля да си сменям хард диска.. трябва ли да звъня на съпорта, или просто си буча кабела след като си го сменя ? :Д

Link to comment
Share on other sites

Мерси :D

Бях се притеснил че трябва да им звъня, и каквато слава им се носи за "уникално добър,бърз и т.н." съпорт, мислех да се отказвам от нови покупки за пц-то :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
аре де...никой не казва нищо...

ами има си доста теми за тракера и там си пише защо ;)

прочети малко и ще разбереш :rolleyes:

 

 

така и така пиша тука...искам да похваля ланката на ек-за половин година вече-1 прекъсване за през нощта и едно за 2 часа :punk

и двете са по време на големите дъждове, тъй че име простено.

скоростта винаги си е на макс и изобщо никакви оплаквания :punk

Link to comment
Share on other sites

ами има си доста теми за тракера и там си пише защо ;)

прочети малко и ще разбереш :rolleyes:

така и така пиша тука...искам да похваля ланката на ек-за половин година вече-1 прекъсване за през нощта и едно за 2 часа :punk

и двете са по време на големите дъждове, тъй че име простено.

скоростта винаги си е на макс и изобщо никакви оплаквания :punk

202490650.png

 

202490977.png

 

tova kak ti se struva na max li e ? , sybota i nedelq pyk da ne kazvam kolko e zle :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
geldaj samo da ne si kupi6 nova lan-ka :woot

хах мен ме караха да си купувам--аз им казах те да ми купят ам кат ги гледам кви са мърши надали ще ми земат :laughing: :laughing: само още 1 месец..още 1 месец и казвам СБОГОМ на ши*ания гигашит...те тия се уляха направо...през седмицата върви добре..вечер след 17:00 и събота и неделя от 3/2.3мб пада на 0.2/1 мб :punk пален смях са тия кво да ви кажа.. :wacko:

 

и накрая нека ви се похваля за да не кажете че говоря глупости:

212367894.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Незнам от кой квартал си, но аз съм от Кючук-а и нямам никакви проблеми с интернета за което съм доста доволен :) (п.п.:някои да знае от кога до кога работят местата за плащане на интернета в кючука? Мерси предварително)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ами има си доста теми за тракера и там си пише защо ;)

прочети малко и ще разбереш :rolleyes:

така и така пиша тука...искам да похваля ланката на ек-за половин година вече-1 прекъсване за през нощта и едно за 2 часа :punk

и двете са по време на големите дъждове, тъй че име простено.

скоростта винаги си е на макс и изобщо никакви оплаквания :punk

 

Евала баце, аз също много довoлен от тях.

Винаги скороста си ми е на максимум за тази която ползвам от година и половина.

Едно от спиранията ( за 1,5 год околко 5-6 ) беше даже онзи ден в обилния снеговалеж.

Докато ги набирах си мислех че сега ще ми кажат че в това време неработят екипите или нещо такова(02.01.2008 - 10.45 сутринта ).

Напротив човека беше много стабилен отговори ми че веднага ще се обади на колегите след което му благодарих и му затворих. Намяше и половин час и ми звъни мобилката и ми вика пича от гига дръв сме имало много натрупан сняг по рутера и нз си още кво и трябвало да тръгне вече.

Направо унемях, почти като смс бяха дошли.И така нета ми тръгна, така е било и при другите няколко прозвънявания на повреди.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да знае нещо за вдигане на скоростите на ЕКК ЛАН?Щото чувам за някаква промоция 5мегабита за 15лв(това за нови клиенти).Но друго нищо незнам, та ко някой сподели да пише.

Link to comment
Share on other sites

Нека да вдигнат и другите скорости на съответващите ги тарифи. И ще остана тяхен клиетн. За сега съм се преориентирал към друга фирма.

Link to comment
Share on other sites

От февруари - увеличение на скоростите. С колко, не знам и не ме питайте. На печелившите честито и със здраве да си го ползват нетЯ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...