Jump to content
BulForum.com

Идеалната височина за една жена


asd

Recommended Posts

Реших да пусна тая тема по повод на поста на бат zingam в темата за размерите :D .Знам,че си е според човека(някой са по-ниски,други по-високи),но я кажете според вас колко е най-добре да е високо дадено момиче ;) .Няма да включваме и килограмите и гръдната обиколка,защот ше стане безсмислен офтопик(то не че тфа нема стане де :wacko: ) .Та аре казвайте аз по-нататък ши са включа с моето мнение :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Реших да пусна тая тема по повод на поста на бат zingam в темата за размерите :D .Знам,че си е според човека(някой са по-ниски,други по-високи),но я кажете според вас колко е най-добре да е високо дадено момиче ;) .Няма да включваме и килограмите и гръдната обиколка,защот ше стане безсмислен офтопик(то не че тфа нема стане де :wacko: ) .Та аре казвайте аз по-нататък ши са включа с моето мнение :P

 

:D :wub: :punk

Link to comment
Share on other sites

175 примерно...мисля че е добре,въпреки че ако трябва да гледам по себе си ще ги сложа по-нисички!

 

не знам... на мен ми е смешно като видя двойки, в които мъжа стига до... гръдната област на жената... 160-170 за мен са идеални... щото аз съм нисък де, не искам да обиждам високите момичета.

Link to comment
Share on other sites

не знам... на мен ми е смешно като видя двойки, в които мъжа стига до... гръдната област на жената... 160-170 за мен са идеални... щото аз съм нисък де, не искам да обиждам високите момичета.

а на мен ми е най-смешно да се забавлявам с вдървените физономии на клиширани минувачи :)

 

дали пък да не сменя текущата дет ме води с ЦЕЛИ 5 сантиметра за някоя още по-висока, само за да ядосам още някого?

Link to comment
Share on other sites

175-180 е перфектна!!!

Link to comment
Share on other sites

Между 152 и 179 сантиметра според мен:)

Link to comment
Share on other sites

Идеалната... страшно зависи от мъжа :) . Общо взето около 5-10 сантиметра по-ниска от него, но не по-ниска от 160 и не по висока от 185 :)

Toчно! И токчета да сложи пак ще му е най-много на ръста.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...