Jump to content
BulForum.com

Идеалната височина за една жена


asd

Recommended Posts

Аз също съм на мнение между 170-180 сантиметра.Но е добре да си по-висок от момичето или да сте поне на една височина.3-4 санта не мисля,че са проблем(ако не ходи с високи токчета),но някфи разлики от типа на 7-8-9 сантиметра не ;) .А пък по-ниските момичета също не са лоши,но се получават комични ситуации :P .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Аз също съм на мнение между 170-180 сантиметра.Но е добре да си по-висок от момичето или да сте поне на една височина.3-4 санта не мисля,че са проблем(ако не ходи с високи токчета),но някфи разлики от типа на 7-8-9 сантиметра не ;) .А пък по-ниските момичета също не са лоши,но се получават комични ситуации :P .

Ми писах 170-180 щото съм над 180 ;)

Link to comment
Share on other sites

Амиии от 165 до 170 мисля е ок но винаги съм се кефил на големи каки дето са по 2 метра аз съм 185см. и ше ми е голям кеф некфа дълга пу*ка да ме гушне и да вървя с нея !

Link to comment
Share on other sites

До 1,70.Повече няма смисъл.Е то има смисъл ама ако мъжът е над 1,85.Аз като съм останал пигмей(1,77)

; ) :devil Затова ще бъда малко по-широкообхватен от вас:

1,50-1,70.

Link to comment
Share on other sites

До 1,70.Повече няма смисъл.Е то има смисъл ама ако мъжът е над 1,85.Аз като съм останал пигмей(1,77)

; ) :devil Затова ще бъда малко по-широкообхватен от вас:

1,50-1,70.

За теб няма снисъл като си под 180, ама за някои от нас е по добре по височки :)

Link to comment
Share on other sites

Хубавите парфюми са в малки шишенца. Аз съм 1.85, но харесвам момичета до 1.70. Съжалявам за всички манекенки, но ще трябва да спрете да ме преследвате.

Link to comment
Share on other sites

Идеалната височина зависи от теглото. Пример 50кг - 170см слабичка. 55кг 170см сочничка ... 165см на 50кг уха ... 175см 55 кг ела че ми трябваш .. и тн

Link to comment
Share on other sites

Идеалната височина зависи от теглото. Пример 50кг - 170см слабичка. 55кг 170см сочничка ... 165см на 50кг уха ... 175см 55 кг ела че ми трябваш .. и тн

 

Извинявай ама всички дето си ги изброил са дръгливи (рагу и зъби).

В леглото височината няма значение.

:woot

Link to comment
Share on other sites

Извинявай ама всички дето си ги изброил са дръгливи (рагу и зъби).

В леглото височината няма значение.

:woot

 

АХАХАХАХАХАХХ "рагу и зъби" уби ме - не съм се смял от месеци така пред компа ахаххаха.

И аз смятам така.

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка - тайната е в ПРОПОРЦИИТЕ. Добри пропорции - добра жена!

 

Ама яз съм мързелив и не обичам да се навеждам... пък и искам да усетя присъствие! И не на последно място, както казва бащата на секретарката (към 150 висока): "Малките хора не са порастнали от злоба!"

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка - тайната е в ПРОПОРЦИИТЕ. Добри пропорции - добра жена!

 

Ама яз съм мързелив и не обичам да се навеждам... пък и искам да усетя присъствие! И не на последно място, както казва бащата на секретарката (към 150 висока): "Малките хора не са порастнали от злоба!"

 

:devil

Хммм,верно ли.Пазете се -- аз съм самият Зъл Дявол :pirate :ph34r:

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Според мен идеалният ръст за една жена е 1,65-1,75 хем не е мн висока,хем не е ниска,може да носи високи обувки и така нататък....а вече за мъжете,които ша са с нея тя си решава ниски ли ще са високи ли ще са :D аз лично съм 1.70 горе-долу и ми е идялно :punk

Link to comment
Share on other sites

Бреее! Вие разбихте представите ми, че мъжете харесват джобни гаджета. Бях останала с впечатлението, че харесвате нисички :bgrin: и се бях отчаяла хаха

 

П.П сега трябва да се направи тема и колко високи мъже ние харесваме

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефят високи между 160 и 165 cm. Иначе,аз съм 182,тоест кефят ме доста по-дребни от мен.Но в никъв случай под 160

Link to comment
Share on other sites

Бреее! Вие разбихте представите ми, че мъжете харесват джобни гаджета. Бях останала с впечатлението, че харесвате нисички :bgrin: и се бях отчаяла хаха

 

П.П сега трябва да се направи тема и колко високи мъже ние харесваме

 

Охо... кажи само колко си висока и кой клас си, в едно даксало сме, в понеделник идвам на инспекция :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...