Jump to content
BulForum.com

Идеалната височина за една жена


asd

Recommended Posts

Не искам да си помислям какво ще се случи ако случайно харесате жена с един сантиметър по-ниска или по-висока. Все едно височината има някакво значение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Хммм,верно ли.Пазете се -- аз съм самият Зъл Дявол :pirate :ph34r:

 

:)

 

Сцена 1:

[описание]

На фона на народна музика, звучи женски хор.

 

Песен:

 

Чушката люта,

пак люта

и ти си Цонке ле,

кат нея...

 

Не искам да си помислям какво ще се случи ако случайно харесате жена с един сантиметър по-ниска или по-висока. Все едно височината има някакво значение.

 

Беее.... размерите нямат значение само за онези, които си нямат размери... :D

 

Хубавите парфюми са в малки шишенца. Аз съм 1.85, но харесвам момичета до 1.70. Съжалявам за всички манекенки, но ще трябва да спрете да ме преследвате.

 

Чудно ми е, какво ще кажеш, ако ти сервират вечерята в парфюмени шишенца :D

 

 

Забелязвам, че 70% от изказалите се до тук са горе долу на едно мнение! Какъв е изводът? -> Повече здрава храна, чист въздух и спорт за подрастващите!

Link to comment
Share on other sites

Не искам да си помислям какво ще се случи ако случайно харесате жена с един сантиметър по-ниска или по-висока. Все едно височината има някакво значение.
Чаках някой да го каже :)

Ако наистина слагате такива рамки и си изграждате шаблон, по който си търсите гадже - радвам се, че ви нямам връзките :)

Link to comment
Share on other sites

Чаках някой да го каже :)

Ако наистина слагате такива рамки и си изграждате шаблон, по който си търсите гадже - радвам се, че ви нямам връзките :)

Едва ли сички които се изказахме до тук си носим по една ролетка в джоба и преди да излезнем с някоя жена я мерим-ако е под 175 или на 180 примерно и казваме-сори ма не стааш.Един сант си по-висока от моя стандарт :laughing: .Просто някфа ориентировачна дължина са назовава :P

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам почти никакви притенциии за височината... само да не е по-висока от мене :) (да не е над 1.85)

Link to comment
Share on other sites

Тука бих искал да се обосновеш, защо точно не върви такава разлика. Щото аз познавам една доста щастлива двойка, дето момата е около 2 метра а момъка е към 170. Заедно са вече 4-5-6 години не помня точно и са си окей. Какъв е точно проблема във височината, че не го стоплям, честно.

 

Stasio, кажи ми и ти какво ще се случи ако жената която харесваш е по-висока от тебе да речем с 10-тина сантиметра ? Край тя вече не съществува за теб ??? Wtf ??????

Link to comment
Share on other sites

Eлементаризираш и бъркаш следствие и причина! Ако 10-те сантиметра му пречат, той няма да я хареса изобщо, а не първо да я залюби, а после да я разлюби като види тия 10 санта в повече... е... :) Поне аз не мисля за разни online, chat лиготии :devil

Link to comment
Share on other sites

да ви кажа - проблема не е в 10-те сантиметра в повече/по-малко на жената, а в 5-те санта повече/по-малко на мъжа.. аз съм 175, ходил съм с момиче 180, но все пак предпочитам 160-170.... да има няква хармония все пак, няма тя да ми завива крушките в къщата я...

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да кажа,че освен условните там хармонии плюс/минус еди колко си ,според зависи-окей,но нека е дотук :wacko: ,на който квото парче от баницата му се падне го яде,така че стига философии(при нужда съм се качвала и слизала от високите токове,не е болка за умиралка :P )

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да кажа - всяка жена на четири крака е по-ниска от мен, така че все ми е тая - колкото висока, толкова :)

 

изобщо какво значение има? Аз ако си я обичам, ако ще и два метра да е над мен - не би ми повлияло... щяло да е странно отстрани?! И какво от това - аз излизам и ще живея с нея, не с тези дето ни гледат отстрани.

Link to comment
Share on other sites

Eлементаризираш и бъркаш следствие и причина! Ако 10-те сантиметра му пречат, той няма да я хареса изобщо, а не първо да я залюби, а после да я разлюби като види тия 10 санта в повече... е... :) Поне аз не мисля за разни online, chat лиготии :devil

 

Ха, значи по-твоята логика ако е 10 сантиметра повече ще я подмине като стълб на енергото ?? Да ти имам и следствието и причината. То се подразбираше, че вероятно няма да я хареса ако е 10 сантиметра по-висока. Което пък ми беше интересно и исках обосновка, щото съм 100% сигурен че някоя по-висока кака може да му вземе акъла. И не само акъла даже. Имах предвид, че примерно си 1,60 и срещаш някоя девойка 1,80 и ти поради тази причина няма да я харесаш ??? Или ще я харесаш и ще си кажеш "Пфу деба кво хубаво момиче, пък да е толкова дълга". И айде и тя отива към стълбовете на енергото. Щото и друг вариант има, в тия ми ти комерсиални времена. Той може даже да тръгне с жена по-висока от него и да почнат да го ебават приятелите му и тогава като нищо може да и каже "Еми сори бейби много си готина обаче си много дълга и ме ебават заради тебе". Тичай при стълбовете и ти. За това исках обосновка, не за друго. Това че се изразих не много правилно е ясно. Така и така си знам че всеки чете през къра без да мисли и да се опита да вникне малко, та трябва да правя такива дълги мнения, че да няма неразбрали.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз бях казал обикновено какви момичета харесвам и изхождах от моята гледна точка. И си прави разбира се, че ако е плюс минус малко не е проблем и а ко е хубаво момичето несамо акъла ще ти вземе. Все пак всичко е относително. Важното е хората да се обичат :)

Link to comment
Share on other sites

Ха, значи по-твоята логика ако е 10 сантиметра повече ще я подмине като стълб на енергото ?? Да ти имам и следствието и причината. То се подразбираше, че вероятно няма да я хареса ако е 10 сантиметра по-висока. Което пък ми беше интересно и исках обосновка, щото съм 100% сигурен че някоя по-висока кака може да му вземе акъла. И не само акъла даже. Имах предвид, че примерно си 1,60 и срещаш някоя девойка 1,80 и ти поради тази причина няма да я харесаш ??? Или ще я харесаш и

 

 

Ми лично аз не съм 1.60 висок :) Но не съм и гигант като младежта тук! :D

 

Няма как да ми е познато това чувство и аз си ги харесвам 1.80 високите, то май и те ме харесват... :wacko:

 

...а ти от сериозност ще се счупиш! Дай по лааарж! :devil

 

 

айде и аз да кажа,че освен условните там хармонии плюс/минус еди колко си ,според зависи-окей,но нека е дотук wacko.gif ,на който квото парче от баницата му се падне го яде,така че стига философии(при нужда съм се качвала и слизала от високите токове,не е болка за умиралка tongue.gif )

 

Аааа... :) Я се бориме за по големото и по убавото парче на баницата! ...или с други думи... човек не трябва да се примирява толкова лесно!!!

 

Я си признай... всичко... без бой... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз бях казал обикновено какви момичета харесвам и изхождах от моята гледна точка. И си прави разбира се, че ако е плюс минус малко не е проблем и а ко е хубаво момичето несамо акъла ще ти вземе. Все пак всичко е относително. Важното е хората да се обичат :)

ей,лавър бой :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тук бих цитирал една от песните на дядо Стефчо: ах женички обичам ви всички и руси и черни и червени и ниски и високи оо женички обичам ви всичките...

 

Дядо Стефчо OWNZ!

Link to comment
Share on other sites

Идеалната височина за една жена е когато застане на колене устата й да стигне до чатала на мъжа :punk :punk

Демек за всеки е индивидуално :P

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам нисички (или за да няма обидени...харесвам не много високи)

160-165 като че ли ми пасва перфектно :)

Което НЕ означава, че не забелязвам и по-ниски или високи или че не ми харесват. Височината не е определящ фактор като цяло, за всеки сигурно е различна(оптималната такава?:), така че трудно бихме могли да определим идеалната ...Или?

Ето предложението ми за идеална височина на една жена:

100 см + (за да включим и джуджетата, и те са хора, макар и в края на краищата да са джуджета...)

и 300см -(без коментар...)

Та...красотата вирее и на високо, и на ниско, така че оглеждайте се, братя. Може и да намерите идеалната...

Link to comment
Share on other sites

П.П сега трябва да се направи тема и колко високи мъже ние харесваме

Досега не е открита зависимост между височината и банковата сметка,така че к'ъв е смисъла? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оф...обожавам високи мъже. Обаче не веднъж ми се е случвало да бъда с такъв, който е 3-4-5-6 сантиметра по нисък. Не е болка за умиране, ама на мен не ми е много комфортно, де да знам. И едно токче не можеш да сложиш...пфу...ама кво да се прави. Не можем да си подбираме мъжете/жените по височината. Не е определящо просто.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...