Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Хаха.Аз съм яко в джаса с тоя AMD Atlon 1800+ и радеонката 9200 Pro :laughing: .Все пак ще сваля демото може и да ми тръгне-моя компютър има вълшебни сили :D :lol: :P .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
Да, да пасти...мълчи че как ще я играем ако иска и 10. Усещам че ще има стабилен геймплей, за разлика от Карбона... :)

 

Ми много лесно без ДХ10 просто няма да виждаш сички ефекти.Спокойно съм си играл с карта подържаща само ДХ8 игри на ДХ9 ам не виждах разни ефекти ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, да пасти...мълчи че как ще я играем ако иска и 10. Усещам че ще има стабилен геймплей, за разлика от Карбона... :)

Аз затова си смених картата :P . Само и само да пуцам геймки на dx10. :)

Link to comment
Share on other sites

Ми много лесно без ДХ10 просто няма да виждаш сички ефекти.Спокойно съм си играл с карта подържаща само ДХ8 игри на ДХ9 ам не виждах разни ефекти ;)

Имах впредвид че ако има 10 значи като цяло графика ще бъде на по-високо ниво, независимо дали я играеш с 9 или 10 ще бъде мамут и половина, по добре още 2-3 години да си стой на 9.

Да не говорим че directX10 само с Виста, а там нямам думи каква машина ще бъде за някакви колички

(ед/ аз май не казах нищо, ама няма да ми забелязвате, пудпуках се одеве и...headshot.gif)

Link to comment
Share on other sites

Хаха.Аз съм яко в джаса с тоя AMD Atlon 1800+ и радеонката 9200 Pro :laughing: .Все пак ще сваля демото може и да ми тръгне-моя компютър има вълшебни сили :D :lol: :P .
споко мои човек,ще тръгне,Карбона дето искаше 2.0-2.5 Гхз,аз си го играех с 1.6 гхз процесор и Нвидиа ФХ5500 , единствено Мottion Blur-a не можех го пусна :punk
Link to comment
Share on other sites

Тея изисквания за процесора са все едно не съществуват двуядрени процесори и сме 2005 година.Те какво искат да ме убедят че на С2 Дуо Е2140 който е 1.6Гхз няма да върви щото е под 2.8 ли?

ще върви естествено

Link to comment
Share on other sites

HOT NEWS: » NFS PS: Xbox 360 Demo released! (2007-10-23)

 

NFS PS: Official System Requirements Wednesday, 24.10.2007

NFS Pro StreetNow it's official: the system requirements, we talked about last week » here now were announced at the official EA Store. You PC has to meet the following system requirements to play Need for Speed ProStreet:

 

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.8 GHz or higher (Windows Vista requires 3.0 GHz)

RAM: 512 MB RAM or higher (Windows Vista requires 1 GB RAM)

HDD: 8.1 GB free disk space or more

Graphics: 128 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

DVD-Drive: 8x

Multiplayer: Internet Connection 512 Kbps, 2-8 Players

Input: Keyboard, Mouse

Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

 

* Supported chipsets: NVIDIA GeForce FX 5950 greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 9500 or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

 

(Thanks to Hal Jordan for the heads up.)

 

http://www.nfsplanet.com/main.php?lang=eng#4214

 

Официални са изискванията..Това са МИНИМАЛНИТЕ !

Link to comment
Share on other sites

Иохохо и бутилка с НОС :D .Айде не остана до демото.Сигурно ще излезне на 28-ми :P .Всички го чакаме с нетърпение сигурен съм :) .Също съм сигурен и как след като излезне ще има 3 страници с-ооо тфа е уникално,най-якото НФС,супер добра игра и т.н. :D :D

Link to comment
Share on other sites

споко мои човек,ще тръгне,Карбона дето искаше 2.0-2.5 Гхз,аз си го играех с 1.6 гхз процесор и Нвидиа ФХ5500 , единствено Мottion Blur-a не можех го пусна :punk

 

То пък сякаш ти трябва тоя скапан блър :) Познах че енджина е същия хехе. Не че беше особено трудно да се познае, но важното е, че и хора с малко по-стари машинки ще могат да я играят, което е добре :)

Link to comment
Share on other sites

Айде дано ми тръгне! Съвсем леко под минималните съм дано някак си върви, но за следващото NFS ще трябва нова машина определено!

Link to comment
Share on other sites

ще върви естествено

 

И аз това имах предвид.Проблема е че така са опоменали изискванията че са неточни.Трябва да ги разделят на двуядрени и едноядрени.

Link to comment
Share on other sites

И аз това имах предвид.Проблема е че така са опоменали изискванията че са неточни.Трябва да ги разделят на двуядрени и едноядрени.

Еми... така е. На мен ми се искаше да бяха писали и Intel/AMD, щото аз ся де да знам кво ще е на моя Sempron 3000+, който работи на 1.6 GHz (овеклокнат на 2.23). Със сигурност няма да е като Celeron 1.6 (имам предвид и двата на стандартни честоти).

...

OS - Windows XP/Vista (FAT16 and FAT32 File Systems are not supported by Digital Delivery)

...

Hard Drive – 8.1 GB (16 GB required for Digital Delivery)

DVD Drive - 8 SPEED (not required for Digital Delivery)

...

Някой да знае какво е това Digital Delivery.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае какво е това Digital Delivery.
Aз поне си го обеснявам , за тези които си го поръчат по ИНтернет...или като нас свалане от ТОррент - Демек,самия ИНсталлер (.iso fil-а) ще е 8 ГБ и отделно Играта 8 ГБ ...поне така си мисля,за какво иначе няма да ти трябва DVD Drive при Дигитална Доставка

 

 

 

до Скрииншота от Спит-Фире ... Определено няма да трагна на по старички Карти...ххаха или поне от графиката на колата :rock:

Link to comment
Share on other sites

939664_20071015_screen004.jpg

 

exee даже драг топ спийд има :)

Дам, има драг и топ спийд. А драг в случая означава въздушно съпротивление.

Aз поне си го обеснявам , за тези които си го поръчат по ИНтернет...или като нас свалане от ТОррент - Демек,самия ИНсталлер (.iso fil-а) ще е 8 ГБ и отделно Играта 8 ГБ ...поне така си мисля,за какво иначе няма да ти трябва DVD Drive при Дигитална Доставка

Сигурно е това. Има логика.

Link to comment
Share on other sites

ся се сетих...че тая година няма яки мацки мн. - поне на мен Японките не са ми първа любов :devil

Link to comment
Share on other sites

Еми... така е. На мен ми се искаше да бяха писали и Intel/AMD, щото аз ся де да знам кво ще е на моя Sempron 3000+, който работи на 1.6 GHz (овеклокнат на 2.23). Със сигурност няма да е като Celeron 1.6 (имам предвид и двата на стандартни честоти).

 

Някой да знае какво е това Digital Delivery.

 

Ще върви щото 3000+ нали уж се равнява на 3.0 ;) Реалната честота наистина е друга. :) Аз на дъртия Селерон сигуно вече нямаше да е подкарам въпреки че Карбона ми вървеше на 1.7 Селерон а на новия ми нетръгваше :D

 

Иначе от снимката графиката добре изглежда.И настройките къртят също да ти пише скоростта :)

Link to comment
Share on other sites

Тва с скороста тотално ме изкефи...вече поне при купуване на кола ще можеш да и видиш по реални характеристики ( от сорта - Ускорение 0-100 , Мах. Скорост , и т.н)

Link to comment
Share on other sites

939664_20071015_screen004.jpg

 

exee даже драг топ спийд има :)

Супер густо, че ще има Sylvia-та. А не знам, аз може съм единствения, който се притеснява, но тези всечките работи ще прецакат играта според мен. Как могат да ви кефят не мога да разбера?! Т'ва G точки Top Speed-ове, не знам си кви вентилирани отвори. То ще се правят настройки повече от колкото ще се кара. Вместо да си я пуснеш на правата и да се накефиш ще се чуди чове 220 или 223 км/ч да настрои. Какъв му е кефа на това?! Оффффф ще стане некаф шиб*н симулатор като едно време Richard Burn's Rally...

Link to comment
Share on other sites

Мене пък точно това ме кефи на макс :punk .Друго си е да си пуснеш колата в аеро тунела и тогава да си нагласяш броните :) .Настойки ала бала :bgrin: .Стига да ми тръгне де :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефи , понеже става по реално....например..да се сещате ? Body Tunning-a има значение,не е само за кипренемкато преди

Link to comment
Share on other sites

Мен ме кефи , понеже става по реално....например..да се сещате ? Body Tunning-a има значение,не е само за кипренемкато преди

Абе да, ама дано не прекалят само щото не знам... btw гледах демото на Juiced 2 един от конкурентите на Pro Street дет са вика. Играта изглежда много наточена и сигурно ще е мн добра, но ще за минимални изисквания са това?!

 

Processor type : Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD XP X2 4200+

 

1.5 GB RAM

 

6 GB available hard drive space

 

256 MB DirectX® 9.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 6600 / ATI Radeon® X1300

 

Мутирали някакви. Като ги видях не можах да повярвам, но наистина са това. И как се надяват да спечелят играчи колко NFS. Колко такива компютъра има в света?! А на High сигурно само в наса може да я подкарат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...