Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Вече съм написал и заглавето на новата част.

Ето го сайта: http://www.needforspeed.com

Тук има някво интервю - клип: http://media.xbox360.ign.com/media/904/904767/vids_1.html

Една статия: http://www.nfsplanet.com/en/news/3903

А това е най-интересно - от EA са викали хора регистрирали се незнам-си-къде за да тестват играта. Ето какво е написал един тествал я. Доста е дълго, ама знам, е на доста от вас ще им е интересно да прочетат поне частта Damage: http://www.nfsplanet.com/nfsps_firstlook.php?lang=eng

 

 

edit: Опаа, не може да се сменя името на темата. Еми, тук ще ви го напиша: NFS Pro Street. Ако някой админ или модер го види и бъде така добър да го промени ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Както гледам играта ще бъде много яка а и май всичко ще се случва през деня което е горе-долу хубаво.Нямам търпение до 7 ноември :) !

Link to comment
Share on other sites

391666_orig.jpg

 

Най-сетне настъпи и дългоочакваната дата – 31 май 2007. Феновете на Need for Speed с нетърпение чакаха датата, показана за първи път на teaser-a, който EA пуснаха преди дни. Досега само се предполагаше, че заглавието на поредната NFS ще бъде Pro Street, но сега вече това е 100% сигурно, тъй като преди минути ElectronicArts пуснаха официалния анонс на играта.

 

 

Screenshots:

1

2

 

Най-после EA анонсираха следващата част на световноизвестният рейсинг Need for Speed, а именно Need for Speed™ ProStreet. Играта се разработва от EA Black Box и ще излезе на пазара през есента на тази година. В ProStreet, играчите ще се срещнат с лице в лице с едни от най-добрите улични състезатели в битка за голямото надмощие на улицата. "Need for Speed ProStreet "ускорява" и подобрява стрийт рейсинг културата като поставя ултимативно развитие в Street Racing жанра" казва изпълнителният продуцент Larry LaPierre. "Това е игра, в която взимаш една обикновена кола, работиш върху нея и я правиш една супер мощна, тунингована машина, с която печелиш уличните изпитания в много точки от света и натрупваш опит от това, а крайната цел е състезателите да те наричат "най-добрия от измежду най-добрите".

 

 

Screenshots:

3

4

 

Need for Speed ProStreet ще се похвали с прецизна и внушително детайлна реалистична графика. Autosculpt™ технологията ще е изцяло преработена, позволяваща повече обработка на колата. Просто с Need for Speed ProStreet вие ще усетите вкуса на истинския адреналин, но това във всеки случай ще си има и последствия. Всяка драскотина, вдлъбнатина, ако щете и смачкана част от колата, ще остане белег за вашия състезателен хъс и характер. Изкуственият интелект ще е значително подобрен и ще бъде по-агресивен по време на състезания. В играта ще присъства и Online режим, който ще бъде "революционен" и ще представлява това, което играчите винаги са искали.

 

 

Screenshot:

5

 

Need for Speed ProStreet ще се появи за всички next-gen конзоли – Xbox360, PlayStation 3 и Wii, както и за PlayStation 2, Nintendo DS, PSP, мобилни телефони и PC. Очаква се да излезе през ноември месец тази година, а между другото бе пуснат чисто нов трейлър, показващ ни ожесточена битка и много екшън по време на улично състезание.

 

http://www.ea.com/nfs/prostreet/

 

Източник: gamerzhut.com

Link to comment
Share on other sites

"Това е игра, в която взимаш една обикновена кола, работиш върху нея и я правиш една супер мощна, тунингована машина, с която печелиш уличните изпитания в много точки от света и натрупваш опит от това, а крайната цел е състезателите да те наричат "най-добрия от измежду най-добрите".

 

Този филм сме го гледали... Това с циганското тунинговане на коли се изчерпа след първия ъндърграунд, направо не знам защо продължават да правят гири с такава тематика. Всъщност знам, защото се търсят, а защо се търсят при положение, че всичко се повтаря от 3 години насам е пълна мистерия...

Link to comment
Share on other sites

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=49532 - сейм тинг, диферънт нейм

 

Не съм видял понеже не съм се сетил да потърся nfs 11.. оставям на модерите да решат какво да правят.

 

EDIT:

Не те упреквам... просто споделих, че има материал за играта вече в дадена тема. А иначе...мердже ще работи ми се струва

 

Е да де аз нищо лошо не съм казал просто не съм се досетил така да потърся :)

Link to comment
Share on other sites

Не те упреквам... просто споделих, че има материал за играта вече в дадена тема. А иначе...мердже ще работи ми се струва :)

Link to comment
Share on other sites

Този филм сме го гледали... Това с циганското тунинговане на коли се изчерпа след първия ъндърграунд, направо не знам защо продължават да правят гири с такава тематика. Всъщност знам, защото се търсят, а защо се търсят при положение, че всичко се повтаря от 3 години насам е пълна мистерия...

Всъщност от всичко, което изчетох, играта няма да има почти нищо общо с предишните. Първата голяма разлика е, че няма да има някакъв град, в който да можеш да си караш на воля. Всички писти са затворени и се намират в различни краища на света. Също няма трафик и няма полиция.

Има реален damage. Наистина драскотините по колата ти се запазват завинаги (или докато не ги поправиш). Но не става дума само за външен damage. По време на състезания колкото повече се блъскаш, толкова по-зле започва да се държи колата. Чупят се вътрешни части, които после трябва да се подменят. А това не било много евтино :)

За сега обявените режими са Circuit, Drag, Drift, и някакъв challenge имаше. Drift-а бил напълно променен (по-реалистичен).

Тунинговането този път е много силно застъпено. Всяка част от автомобила щяла да може да се сменя, като всеки може сам да си настройва всички отделни части. За по-мързеливите има и готови пакети ;) Отново ще има dyno да вади графики :)

За Autosculpt е писано в първия пост. Аз мога да добавя, че и това ще влияе на начина, по който се движи колата. Промените няма да са само козметични, както преди.

Общо взето на мен изглежда, че тази игра ще поосвежи малко поредицата nfs.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност от всичко, което изчетох, играта няма да има почти нищо общо с предишните. Първата голяма разлика е, че няма да има някакъв град, в който да можеш да си караш на воля. Всички писти са затворени и се намират в различни краища на света. Също няма трафик и няма полиция.

Има реален damage. Наистина драскотините по колата ти се запазват завинаги (или докато не ги поправиш). Но не става дума само за външен damage. По време на състезания колкото повече се блъскаш, толкова по-зле започва да се държи колата. Чупят се вътрешни части, които после трябва да се подменят. А това не било много евтино :)

За сега обявените режими са Circuit, Drag, Drift, и някакъв challenge имаше. Drift-а бил напълно променен (по-реалистичен).

Тунинговането този път е много силно застъпено. Всяка част от автомобила щяла да може да се сменя, като всеки може сам да си настройва всички отделни части. За по-мързеливите има и готови пакети ;) Отново ще има dyno да вади графики :)

За Autosculpt е писано в първия пост. Аз мога да добавя, че и това ще влияе на начина, по който се движи колата. Промените няма да са само козметични, както преди.

Общо взето на мен изглежда, че тази игра ще поосвежи малко поредицата nfs.

Това, за което говориш, новият Colin McRae ли е? :)

Иначе според мен ще е интересно.

Link to comment
Share on other sites

Драговете ще са по-изродски от всякога.

Ако има де...ама от това, което видях в клипа..не може да няма :)

31.10.07 на тая дата видях, че ще излезне играта :)

Link to comment
Share on other sites

Айдееее.Чакаме новото NFS.Аз като ревностен почитател на поредицата определено чакам новото заглавие с нетърпение :punk

Link to comment
Share on other sites

Надявам се само да не е толкова кратка като полседната част , защото Carbon - a беше доста големичка , а пък се врътваше за отрицателно време...

Link to comment
Share on other sites

...Отново ще има dyno да вади графики :)...

Dyno!? Т'ва сигурно ли е, къде го прочете? Ама като в Underground 2 ли ще е или само някви минимални настройки като в следващите части?

Т'ва е най-хубавото нещо в Underground 2. Дано наистина има.

 

edit: Дам, ся прочетах за това. Изглежда ще има. Дори щяло да има такава техника за тестване на аеродинамиката (wind tunnel) :punk .

Link to comment
Share on other sites

Dyno!? Т'ва сигурно ли е, къде го прочете? Ама като в Underground 2 ли ще е или само някви минимални настройки като в следващите части?

Т'ва е най-хубавото нещо в Underground 2. Дано наистина има.

 

edit: Дам, ся прочетах за това. Изглежда ще има. Дори щяло да има такава техника за тестване на аеродинамиката (wind tunnel) :punk .

Я обесни за кво става въпрос (ако ти е възможно де), че ми стана интересно, пък не съм особено запознат... или просто не разбирам :)
Link to comment
Share on other sites

Я обесни за кво става въпрос (ако ти е възможно де), че ми стана интересно, пък не съм особено запознат... или просто не разбирам :)

Еми, и аз не мога да ти дам много точен отговор. Това е някво помещение, в което се поставя някакъв обект (кола например) и се пуска въздух с голяма скорост (симулиращ дрижението на обекта). Така може да се измерва коефицент на съпротивление и ефикасността на спойлерите.

Link to comment
Share on other sites

11 част на NFS? :tongue

Целия мат'рял, който видях в тая тема, говори за играта само положителни неща ... но да видим де, все пак има доста време до излизането й! :)

Link to comment
Share on other sites

А, да. В някво си списание били написали системните изисквания. Незнам кой ги е сметнал, и не се знае дали ще са такива:

 

Процесор: 1.6

Рам: 256

Видео: 128

Link to comment
Share on other sites

А, да. В някво си списание били написали системните изисквания. Незнам кой ги е сметнал, и не се знае дали ще са такива:

 

Процесор: 1.6

Рам: 256

Видео: 128

В една от статиите пишеше, че системните изисквания ще са много високи. Но може би е твърде рано да се говори за тях.

Link to comment
Share on other sites

А, да. В някво си списание били написали системните изисквания. Незнам кой ги е сметнал, и не се знае дали ще са такива:

 

Процесор: 1.6

Рам: 256

Видео: 128

Че тва ако е така Супер :woot

Ще мога да го играя ако има тея изисквания не ония ЛУДИ изисквания на Carbon-a

Самоче След изискванията на Carbon-a тея ми изглеждат много малки

Link to comment
Share on other sites

А, да. В някво си списание били написали системните изисквания. Незнам кой ги е сметнал, и не се знае дали ще са такива:

 

Процесор: 1.6

Рам: 256

Видео: 128

 

Няма да са такива...Макар, че бих искал..

 

Извинавам се, че питам тука, но тука ще видят повече хора...

Някой може ли да ми прати NFSU HUVynil - РАЗАРХИВИРАН?

Нека да ми пише ЛС.Много, ще съм му благодарен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...