Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Е, ти уби рибата. Ние всички искаме демидж и реалистичност, само ти си против :P .

Иначе за такъв пушек сигурно ще ти трябва някоя видео карта 300+$ или пък да караш само на пушек, без други екстри. Защото съм забелязаъл, че ако се вдигне много пушилка на някое по-ново НФС (предполагам, че и на други игри) има драстично забавяне.

Може и да не ми харесват но съм обяснил и защо. Не знам дали си играл Colin McRae 4 но там оправлението беше толкова трудно и непосилно че не доставяше никакво удоволстви! Тряя се бъхтиш 2 часа над 1 съзтезание, да псуваш пред монитора и нервичките ти да изтичат по клавиатурата защото си обрал поредното дърво или си с 1 секунда по-бавен. На това ли му викаш кеф?! Иначе за пушека не знам но определено изискванията няма да са и слаби. Също и не мога да разбера защо толкова коментирате при положение че играта не ви кефи, отказали сте се от поредицата, ЕА не правят добри игри, ще е боклук и т.н.?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
Може и да не ми харесват но съм обяснил и защо. Не знам дали си играл Colin McRae 4 но там оправлението беше толкова трудно и непосилно че не доставяше никакво удоволстви! Тряя се бъхтиш 2 часа над 1 съзтезание, да псуваш пред монитора и нервичките ти да изтичат по клавиатурата защото си обрал поредното дърво или си с 1 секунда по-бавен. На това ли му викаш кеф?! Иначе за пушека не знам но определено изискванията няма да са и слаби. Също и не мога да разбера защо толкова коментирате при положение че играта не ви кефи, отказали сте се от поредицата, ЕА не правят добри игри, ще е боклук и т.н.?!

Да, играл съм и то доста. 04 е най-добрия Colin (за DiRT не знам, не съм го играл). Не е хубаво да е ужасно трудно, ама не е хубаво и да е ужасно лесно. Поне като е трудно и като се понаучиш малко ти става много по-интересно. Докато ако ти е лесно още от началото по-интересно няма да ти стане. А при Colin-а никой не казал, че винаги трябав да си първи. Това не ти е NFS.

 

А колко ще е труден и реален Pro Street не се знае. Т'ва все пак са EA. По-комерсиална компания за игри не знам.

Link to comment
Share on other sites

Да, играл съм и то доста. 04 е най-добрия Colin (за DiRT не знам, не съм го играл). Не е хубаво да е ужасно трудно, ама не е хубаво и да е ужасно лесно. Поне като е трудно и като се понаучиш малко ти става много по-интересно. Докато ако ти е лесно още от началото по-интересно няма да ти стане. А при Colin-а никой не казал, че винаги трябав да си първи. Това не ти е NFS.

 

А колко ще е труден и реален Pro Street не се знае. Т'ва все пак са EA. По-комерсиална компания за игри не знам.

Имаш право така е! Но аз смятам, че трудноста, която са показали до сега от последните няколко геймки е достатъчна. Все пак и там сме повтаряли съзтезания. И там сме се ломели във стените и така... Малко не разбирам какво трябва да рече, че е комерсялна, но ако имаш предвид рекламна определено е така! Бая реклами има набутани във поредицата. Що се отнася до тунинга аз съм му го лям фен. И винаги съм казвал, че ако пред мен сложат едно Ферари, Ламборгини, Порше или какво и да била друга екзотично кола и примерно Nissan 350Z или Skyline или Mitsubishi Eclipse (старото) и оставащите пари до екзоточната кола да ми ги дадат на ръка за тунинг бих избрал втората второто. Ламбо и Ферари секи е виждал и чувал и са се едни и същи, а като напраиш нормалната шосейна кола 400-500 коня миниш през ноща по улицита и от доло свети неона сички зяпат или застанеш на светофара с некаф Мерджан (говора за некаф по сериозен) изръмжиш му ония ти се исмее и кат светне зелено той още не е тръгнал ама ти си на другия светофар вече... И така имам си причини да му се кефя повече, а и знам какво е, защото имам приятел със Голф 2 GTI и тези работи съм ги виждал щото съм бил вътре...

 

Съгласен. За Карбона - пълен боклук нищо ама нищо ново, нека да излизат тия нфс та по рядичко

Но за Фифа примерно тама вече се налага да излизат по начестичко защотоиначе аз губя интерес.

Доколкото до про стреет надявам се тази година да направят нещо то яко, защото май ЕА го правят през година (Under.1 беше супер, нещо невиждано, но 2ката...same old... Мost Wanted за мен беше добра, даже дост но наследника хич)

Човече мислим еднакво! Точно това, което съм го мислил ти го каза! И аз мисля, че правят добри игри през 1. NFS: U беше просто перфектна! Загубил съм бройката вече колко пъти съм я въртял ама някъде около 10-така ша е... NFS: U2 опита да направи нещо революционно със толковата възможности за тунинг, но беше пълна боза. Много бях разочарован! NFS: MW много ми хареса дори и в момента я въртя може би за 3-ти път. Просто имаше сила в тая игри с тия гонитби цял екшън си е. NFS: C няма какво да го коментирам... Сички си го знаем, че беше пълен боклук, ама пълен. То аз за 1 седмица го превъртях. К'ва е тая игра?! А пък на 1 DVD?! И заради това сега очаквам много от NFS: PS, но времето ще покаже...

Link to comment
Share on other sites

Имаш право така е! Но аз смятам, че трудноста, която са показали до сега от последните няколко геймки е достатъчна. Все пак и там сме повтаряли съзтезания. И там сме се ломели във стените и така... Малко не разбирам какво трябва да рече, че е комерсялна, но ако имаш предвид рекламна определено е така! Бая реклами има набутани във поредицата. Що се отнася до тунинга аз съм му го лям фен. И винаги съм казвал, че ако пред мен сложат едно Ферари, Ламборгини, Порше или какво и да била друга екзотично кола и примерно Nissan 350Z или Skyline или Mitsubishi Eclipse (старото) и оставащите пари до екзоточната кола да ми ги дадат на ръка за тунинг бих избрал втората второто. Ламбо и Ферари секи е виждал и чувал и са се едни и същи, а като напраиш нормалната шосейна кола 400-500 коня миниш през ноща по улицита и от доло свети неона сички зяпат или застанеш на светофара с некаф Мерджан (говора за некаф по сериозен) изръмжиш му ония ти се исмее и кат светне зелено той още не е тръгнал ама ти си на другия светофар вече... И така имам си причини да му се кефя повече, а и знам какво е, защото имам приятел със Голф 2 GTI и тези работи съм ги виждал щото съм бил вътре...

Не, всъщност имах предвид, че от EA се интересуват само продажбите, а не качеството. И за т'ва игрите ги вадят толкова бързо и правят еднодневки. NFS името го продава.

А за тунинга... Ае да не си отварям устата к'во мисля, щото ми е ясно какво става - безмислени постове със спорове. Само да кажа, че в БГ тунинга е почнал от мангалите. Нали те от край време слагат споилери, лепенки и не знам си още какво :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Не, всъщност имах предвид, че от EA се интересуват само продажбите, а не качеството. И за т'ва игрите ги вадят толкова бързо и правят еднодневки. NFS името го продава.

А за тунинга... Ае да не си отварям устата к'во мисля, щото ми е ясно какво става - безмислени постове със спорове. Само да кажа, че в БГ тунинга е почнал от мангалите. Нали те от край време слагат споилери, лепенки и не знам си още какво :bgrin: .

Ха-Ха на Ладите ли? Дам... :laughing: :laughing: :laughing: ЗА съжяление в БГ добрите тунинги се броят на пръсти...

Link to comment
Share on other sites

E3 MEDIA AND BUSINESS SUMMIT

Need for Speed:Pro Street

Ако и на теб ти е втръснало да играеш рециклирани версии на отнесалия джакпота NFS:Underground, сигурно ще се зарадваш да научиш, че EA най-накрая имат намерение да променят нещата.Вместо да се състезаваме из що-годе еднообразни,пък били те и огромни измислени американски градове, този път ще се върнем към добрите стари времена,когато NFS предлагаше всевъзможни тракове по цял свят.

Най-ключовият фактор в Pro Street ще бъде силно завишения реализъм. Управлението няма да е чак следващия Forza, но ще е доста далеч от обичайната за поредицата аркадност.Освен това за първи път от NFS 4 насам ще видим сериозни щети по колите, като всяко блъсване в мантинелата ще се отразява на външния им вид. Може да се стигне и до пълното им унищожаване, ако прекалиш с издевателствата.EA са вложили доста труд и в практикъл ефектите. Според присъствалите на E3, изпод гумите излизат изключително красиви пушеци, които, при малко повече форсиране на място могат да обгърнат целия автомобил. Самите коли ще са съствени от по 21 хиляди полигона и,ако може да се вярва на предварителните кадри и филмчета, ще изглеждат меко казано умопомрачително. ИИ-то също се предполага да бъде пренаписано, като всеки от противниците би следвало да реагира на действията ти по индивидуален начин.

Режимите на игра ще са четири: grip,drift,drag и speed.Първите три са ни до болка познати,докато в четвъртия ще се впускаш в огромни състезания с 6 етапа, като целта не е да финишираш първи, а да биеш времето на останалите. Т.е това е префърцуненото по нийдфорспийдски име за рали.В съотсветствие на сериозните промени по геймплея, кампанията ще има известни разлики от това,с което сме свикнали, но все още не са разкрити подробности.Няма кой знае колко информация и за мултиплейра, но намерението на дивелъпърите е да го извадят от тъмното и негостоприемно ъгълче,където е забутан от край време.Засега е известно само, че ще можем да показваме модификациите и тунинга на колите си пред приятели онлайн.

Както винаги EA знаят как да зарибяват с предварителни обещания.Да се надяваме,че повечето от наистина добро NFS, покрай което да забравим болезната посредственост на Carbon.

 

Платформи: PC,Xbox 360,PS2,PS3,PSP,DS,Wii

Жанр:Рейсър

Производител:Black Box

Разпространител: Electronic Arts

Излиза: Октомври 2007

 

Статия - Gamers Workshop

Link to comment
Share on other sites

Управлението няма да е чак следващия Forza, но ще е доста далеч от обичайната за поредицата аркадност - Дано не прекалят защото не ми се играе още един Colin McRae рейсър...

Link to comment
Share on other sites

E3 MEDIA AND BUSINESS SUMMIT

Need for Speed:Pro Street

......

Освен това за първи път от NFS 4 насам ще видим сериозни щети по колите, като всяко блъсване в мантинелата ще се отразява на външния им вид. Може да се стигне и до пълното им унищожаване, ако прекалиш с издевателствата.......

.........

 

Да ме извиняваш,но ТОВА Е ГРЕШНО!!!!

Доколкото не ме лъже паметта NFS4 е High stakes/roadchallenge в което наистина има чупене.

Но след това имаме и NFS5 , koeto e Porsche 2000/Porsche unreleased , в което пак има чупене и то доста по-сериозно от NFS4.

Link to comment
Share on other sites

ops obarkah kolite , ( sorr za Latinicata,ne moga da pi6a s normalen BG,a Fonetikata ne 6te da raboti )

Link to comment
Share on other sites

Да ме извиняваш,но ТОВА Е ГРЕШНО!!!!

Доколкото не ме лъже паметта NFS4 е High stakes/roadchallenge в което наистина има чупене.

Но след това имаме и NFS5 , koeto e Porsche 2000/Porsche unreleased , в което пак има чупене и то доста по-сериозно от NFS4.

Аз пък не съм съгласен с теб. В Поршето зависи как се праснеш при удър с по-ниска, но не малка скорост (50 км/ч напр.) не получаваш никакъв демидж, доакто в HS само да се опреш и се чупиш. Да не говорим, че в HS суркането, скоците, отнасянето на знаци също имат ефект. А и последиците са по-големи.

Иначе статията си е объркана, щото щетите и в Поршето си ги бива.

Link to comment
Share on other sites

slu4aino vidqh sq...nqkoi da vijda .. 4e ne samo Porsche i Mercedes Mclaren ne sa nai dobrite koli v taq seriq ami, I gi NQMA (Ot Most Wanted nasam) ! :woot :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

slu4aino vidqh sq...nqkoi da vijda .. 4e ne samo Porsche i Mercedes Mclaren ne sa nai dobrite koli v taq seriq ami, I gi NQMA (Ot Most Wanted nasam) ! :woot :blink: :wacko:

Кфи гу дрънка па тоя?! Нищо не можах да разбера...

Link to comment
Share on other sites

Кфи гу дрънка па тоя?! Нищо не можах да разбера...

Ами иди, че го разбери :) Предполагам, че е искал да каже, че Porsche Carrera GT2 i McLaren Mercedes не са най добрите коли(в Most Wanted бяха от последния клас) и че е щастлив че ги няма тея коли, или и аз не мога точно да разбера какво се опитва да каже :)

slu4aino vidqh sq...nqkoi da vijda .. 4e ne samo Porsche i Mercedes Mclaren ne sa nai dobrite koli v taq seriq ami, I gi NQMA (Ot Most Wanted nasam

Link to comment
Share on other sites

Човека казва, че тези коли са най-добрите(според него) в цялата нфс серия. А от мост уонтед насам ги няма. Не че съм го забелязал това, тъй като има Митсубиши Ево :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен тоя трябва да гледа к'во пише, а не ние да му дешифрираме писаниците... GT1-то е старо и си е било на мода за NFS: Porsche, а Макларъна вече е доста стара кола, а и вече го минаха по данни... Според мен колите, които не са сложили до сега, а трябва са Saleen S7 и Ferarri Enzo. И според мен трябва да сложат за нормално тунинговане Pagani Zonda-та и Koenigsegg CCX, а не като в Carbon да не можем да ги пипаме и да ги няма в кариерата...

Link to comment
Share on other sites

of...nqma zna4enie....imah na predvid 4e prosto gi nqma v igrata...a do sq se bqha "uj" nai barzite :tongue

 

Krai na Porschetata i Mercedesite....!!! :bgrin: :D

 

 

Според мен колите, които не са сложили до сега, а трябва са Saleen S7 и Ferarri Enzo. И според мен трябва да сложат за нормално тунинговане Pagani Zonda-та и Koenigsegg CCX, а не като в Carbon да не можем да ги пипаме и да ги няма в кариерата...

 

saglasen sam...ama kato gledam ot EA ne sa golemi fenove na Ferrari ^^ Ina4e koi ne iska Paganito i Koenigsegg-a :love moje i Veyron-a da vkarat ama sigurno 6te go napravat barzo kato Rektiven Samolet (kato znam kak presilvat barzinata na kolite ot Most Wanted nasam :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MAikoooo ! , S vseki trailer koito gledam se pove4e ludvam po taq igra :woot

 

Май , Май докато не си взема ново ПЦ тая игра няма да трагне...да се надяваме че пак в началото ще дават супер непостижими изисквания а да се окаже че варви и с по слабо

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Минимални системни изисквания (Не официални)

 

OS: Windows XP/2000

CPU: 1.8 GHz or higher

RAM: 512 MB RAM or higher

HDD: ~2 GB free disk space or more

Graphics: 256 MB or higher, DirectX 9.0c

Абе с една дума на такава машина приблизително няма и да запали...спомням си, Карбона имаше една опция за блур+HDR която така ми давеше иначе бързата машина, че чак ми се плачеше :lol: ...

Тук ще е по-зле...Но на 100% ще се тества :punk

Link to comment
Share on other sites

Минимални системни изисквания (Не официални)

 

OS: Windows XP/2000

CPU: 1.8 GHz or higher

RAM: 512 MB RAM or higher

HDD: ~2 GB free disk space or more

Graphics: 256 MB or higher, DirectX 9.0c

оле ако са такива изискванията ще успея да я подкарам :punk :punk :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...