Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Ето и дългоочакваното инфо за демото:

 

Announcement: OFFICIAL Demo Information

Posted By: spyfunkr (EA.com)

Created in: Forum: General Discussion

Posted: Oct 22, 2007 4:55 PM

 

The XBL marketplace should have the demo released sometime near October 23.

 

The PC demo should be released sometime near the last week of October and First week of November.

 

The PS3 demo will be released sometime close to the actual LaunchDate of ProStreet.

 

We will edit this information as we get the official words.

 

Have a great day

 

Ето и нещо на което доста се смях:

 

PC Demo Discussion

Posted:Oct 29, 2007 9:42 AM

 

I got cancer from smoking so i only got a couple weeks to live so demo will be all I have. wish full game was coming out earlyer ah well hope you guys enjoy it to the fullest for me please

Link to comment
Share on other sites

Ето и дългоочакваното инфо за демото:

 

Announcement: OFFICIAL Demo Information

Posted By: spyfunkr (EA.com)

Created in: Forum: General Discussion

Posted: Oct 22, 2007 4:55 PM

 

The XBL marketplace should have the demo released sometime near October 23.

 

The PC demo should be released sometime near the last week of October and First week of November.

 

The PS3 demo will be released sometime close to the actual LaunchDate of ProStreet.

 

We will edit this information as we get the official words.

 

Have a great day

 

Ето и нещо на което доста се смях:

 

PC Demo Discussion

Posted:Oct 29, 2007 9:42 AM

 

I got cancer from smoking so i only got a couple weeks to live so demo will be all I have. wish full game was coming out earlyer ah well hope you guys enjoy it to the fullest for me please

:laughing: :laughing: :laughing: хахахахаахах.Бахти изобретателния пич :lol: .И значи от инфото разбираме,че тряа да го чакаме най-късно до края на тая седмица :)

Link to comment
Share on other sites

И да излезе и да не излезе какво значение има? Това е само демо :blink: Разбирам да давате зор ако беше пълната версия...

нямаме търпение да видим какво ще ни очаква в новата нфс-ка затова издивяваме :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Излезе някакво демо в Интернет Пространството , но може би е фейк тегля го та каквото стане..

 

http://thepiratebay.org/user/pirate99999/

 

http://www.fulldls.com/torrent-games-43345.html

 

ама като гледам тоя ISO-файл не ми вдъхва много доверие.

Link to comment
Share on other sites

Няма демо още тва е поредният фейк :excl:

Ако имаше щяха да пишат във форума на ЕА или направо в сайта им !

Бтв повечето от форума твърдят,че до четвъртъка-петъка би трябвало да излезне.

Link to comment
Share on other sites

...I got cancer from smoking so i only got a couple weeks to live so demo will be all I have. wish full game was coming out earlyer ah well hope you guys enjoy it to the fullest for me please

Ше поиграем за теб пич! Дано само да я подкараме, а на теб и пожелавам да доживееш до демото!

 

И да излезе и да не излезе какво значение има? Това е само демо :blink: Разбирам да давате зор ако беше пълната версия...

Недей така пич! Демото е нещо много важно. Дава ти хапка от дългоочакваната торта. Проверяваш дали ще ти тръгне без да се налага да теглиш 10 GB :lol: :lol: :lol: Пък и виждаш дали ще ти хареса какво ще изглежда и т.н. Демото не трябва да се подценява!!! Ама аз сериозно ви предлагам да отидем до EA и и да откранем 1 копие, защото 100% играта е готова, ама се лигавят :P

Link to comment
Share on other sites

Абе да, ама дано не прекалят само щото не знам... btw гледах демото на Juiced 2 един от конкурентите на Pro Street дет са вика. Играта изглежда много наточена и сигурно ще е мн добра, но ще за минимални изисквания са това?!

 

Processor type : Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD XP X2 4200+

 

1.5 GB RAM

 

6 GB available hard drive space

 

256 MB DirectX® 9.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 6600 / ATI Radeon® X1300

 

Мутирали някакви. Като ги видях не можах да повярвам, но наистина са това. И как се надяват да спечелят играчи колко NFS. Колко такива компютъра има в света?! А на High сигурно само в наса може да я подкарат...

 

демото на тая игра не ми запали заради пиксел шейдър 3 ли беше кво беше, та и нфс май ням смисъл да я свалям ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая вече знаем точна дата на демото на NFS : Pro Street !!Дата е 2-НОЕМВРИ (Петък) 2007-година ! Който не вярва нека види :

 

639250_t.jpg

 

Източник : http://www.ea.com/prostreet/home.jsp

 

:)..Вече почват ръчичките да ме сърбят :)!

Айде, айде краля идва и ще отнесе конкуренцията! Никви там Juiced и т.н. няя му се опрат! :punk

 

демото на тая игра не ми запали заради пиксел шейдър 3 ли беше кво беше, та и нфс май ням смисъл да я свалям ;)

Недей така! Разликата в изискванията на PS и Juiced-а има огромна разлика! ;)

Link to comment
Share on other sites

According to the newsticker on the official website of Need for Speed ProStreet the PC demo should be released on Friday, November 2nd 2007.

The Xbox 360 demo is already available at the Xbox Live Marketplace.

 

As soon as the PC demo is released, you'll get to know here.

 

Official Need for Speed website

 

Източник

 

Нямам търпение да излезе демото..Още 2-дена :punk !

Link to comment
Share on other sites

Демо на NFS:PS

 

PC демото на така очаквания рейсър е почти в ръцете ни!

от BURNEE, GamerzHut

публикувана на: 31.10.2007; 18:14

 

 

 

Както вече предполагам знаете, NFS:PS се е насочил към нови висоти. Стига с тези аркадни нощни изпълнения, вече е време за полу-симулациите, като този път няма да наслагвате всякакви метални части върху своята кола без да пречите на нейната скорост.

 

Управлението ще е вдигнато на такова ниво, че просто воланът ще ви е приятел, няма да е както беше в мижавото изпълнение с Carbon, където най-добро се постигаше с геймпад. Така, великата игра ще ни благослови и с невероятни коли, естествено придружени от следвaщото ниво саундтрак, предназначен за дневните тежки състезания в пустинята или в напълно затворените професионални писти. Също така и край на лесният дрифт, вече ще трябва да използвате съединителя, газта или ръчната спирачка! Този реализъм ще ви зарадва както на следващото поколение конзоли, така и на старата PS2.

 

PC демото се очаква на 2 ноември и ще бъде качено възможно най-бързо в нашата секция "За Сваляне". В него ще има 2 писти, едната от които ще е новият Speed Challenge.

 

Минималните изисквания за играта са:

 

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.8 GHz или повече (за Windows Vista поне 3.0 GHz)

RAM: 512 MB RAM или повече (за Windows Vista поне 1 GB RAM)

HDD: 8.1 GB свободно дисково пространство(това е за цялата игра)

Graphics: 128 MB или повече (Pixel Shader 2.0, AGP и PCIe)

Input: Клавиатура и мишка

Optional: Волан или геймпад

 

Източник

 

Мале , Мале нямам търпениее..Тия 2-дена няма да се спии :)!

Link to comment
Share on other sites

Два за дрифта е много яко. Аз много усилия положих на една друга игра за да правя дрифтове. Но без сетъп не става................ ;). Но ест с волан е голямо шоу......само не трябва да мислите, че парите за волана сте ги давали вие, щото врътнята е голяма :)

Link to comment
Share on other sites

@nx11,

от мнението ти за играта отпреди 2 страници забелязвам ,че не знаеш нищо (или не помниш ,все пак превърташ->триеш->догодина пак) за играта Нийд Фор Спийд и нейната история.Още в 1-вата част играта е била създадена да пресъздава всичко като симулатор.След което ЕА ,каквито са лакоми комерси,купуват оригиналните разработчици и превръщат играта в поредната си ежегодна поредица ,с която направо сами си печатат парите.Друг път си играй игри,които по подразбиране са аркадни,а не да мрънкаш за игра ,която не е видяла и стотинка от теб!

 

П.С. http://www.nfsplanet.com/pic.php?./images/...s/forscutt2.jpg не е азиатка ,но все пак...

Link to comment
Share on other sites

тва с азиатката не го зацепих ... в смисъЛ ? ако все още не зн. в играта ще има две момичета..или поне каквото се приказва

Link to comment
Share on other sites

@nx11,

от мнението ти за играта отпреди 2 страници забелязвам ,че не знаеш нищо (или не помниш ,все пак превърташ->триеш->догодина пак) за играта Нийд Фор Спийд и нейната история.Още в 1-вата част играта е била създадена да пресъздава всичко като симулатор.След което ЕА ,каквито са лакоми комерси,купуват оригиналните разработчици и превръщат играта в поредната си ежегодна поредица ,с която направо сами си печатат парите.Друг път си играй игри,които по подразбиране са аркадни,а не да мрънкаш за игра ,която не е видяла и стотинка от теб!

 

П.С. http://www.nfsplanet.com/pic.php?./images/...s/forscutt2.jpg не е азиатка ,но все пак...

@aUR0Ra,

не разбирам за какво ме нападаш? Аз си имам собствено мнение и така съм си преценил. Имал съм много разарочарования от прекалени вглабени симулатори, където повече се правят настройки от колкото се кара. Претеснявам се това да не погълне играта и това е. Всеки си има право на мнение, а кой си ти да ми правиш забележки при положение, че не съм ти видяла до сега и 1 коментар в тази тема! Що се отнася до това колко пари е видял поредицата от мен това не ми пречи да съм фен й фен. Това, че нямам финансовата възможност да давам по 120 лева не ме ограничава да харесвам играта нали?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...