Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Имаш X360 или?

да имам, но лично аз очаквам други две заглавия които излизат на същата дата и ще са много добри

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
hora igrata izliza na 23/11/2007 taka pi6e v saita http://www.electronicarts.co.uk/games/11200/ :angry1 :angry1 :angry: :blowup:

Лично на мен не ми се вярва, но ще видим. Според мен на 14-15 ноември ще кацне в Zamunda :)

 

да имам, но лично аз очаквам други две заглавия които излизат на същата дата и ще са много добри

Еми щом си я пробвал кажи детайли де! Как е кво е що е кви коли има в демото и т.н. А и м/д като свали торента от Zamunda и сички в ISO-то го записа на диск и ти тръгна нали?

Link to comment
Share on other sites

само дано някой го качи в бт-то Еврокомската/Гигабит мрежа е банната от Замунда :(

Link to comment
Share on other sites

само дано някой го качи в бт-то Еврокомската/Гигабит мрежа е банната от Замунда :(

Как ще е банната, до преди малко теглех от замунда :blink:

Link to comment
Share on other sites

ами така.....от 2 седмици не ми зарежда,и доста други са се оплакали че не им зарежда :wacko:

Link to comment
Share on other sites

само дано някой го качи в бт-то Еврокомската/Гигабит мрежа е банната от Замунда :(

Да наистина има нещо такова, но защо ли?! Мои приятели също се оплакват, но аз засега да чукам на дърво нямам този проблен, което е супер, защото аз тегля почети само от Zamunda.

Link to comment
Share on other sites

То има ама аренабг няма толкова торенти колкото има замунда, затва аз ползвам най-много замундата от всички тракери :)

В Arena няма дори и 1/4 от нещата в Zamunda. След това преместване на тракера (Arena) няма почети нищо. Дори и по-малко работи от нашия сайт има, но аз от него въобще не съм доволен и отдавна спрях да го използвам. Торенти клонинги от другите сайтове, никакво старание при правенето на торенти, малумни коментари, минимален сийд и много др.

Link to comment
Share on other sites

Аиде честито ДЕМО НФС ФЕНОВЕ !! :lol: :devil :)

 

Колкото до цялата игра.....МУЗИКА ЗА УШИТЕ ! : http://www.ea.com/nfs/home.jsp

 

на края на Жидеото пише : In stores November 07

Link to comment
Share on other sites

Аиде честито ДЕМО НФС ФЕНОВЕ !! :lol: :devil :)

 

Колкото до цялата игра.....МУЗИКА ЗА УШИТЕ ! : http://www.ea.com/nfs/home.jsp

 

на края на Жидеото пише : In stores November 07

Бее честито честито ама курец :laughing: .Още няма демо.Чакайте го към 2-3 следобед като се събудят американците и го качът :D :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аиде честито ДЕМО НФС ФЕНОВЕ !! :lol: :devil :)

 

Колкото до цялата игра.....МУЗИКА ЗА УШИТЕ ! : http://www.ea.com/nfs/home.jsp

 

на края на Жидеото пише : In stores November 07

Само дето още няма никво демо. Къде си го видял т'ва демо не знам?! Може би си го сънувал... :lol: :lol: :lol: Що се отнася до края на видеото. АКо говорим за едно и също такова то е първото съответно най-старото т.е. датата не е правилна, а ако не е още по-добре!

Link to comment
Share on other sites

Със сигърност съм :lol: щом още неска отивам да си взимам новия комп. специално направен за НФС :bgrin: :woot :tongue

Link to comment
Share on other sites

Със сигърност съм :lol: щом още неска отивам да си взимам новия комп. специално направен за НФС :bgrin: :woot :tongue

Аз специално дойдох на село щот на дядо ми компа е по-мощен от моя,за да мога да поцъкам на Демото докато си купя комп :D

Link to comment
Share on other sites

шшшш ари еее ......... ай да е пускат вече щото ми писна да чакам да е видим кво ша и харесаме и кво няма да и харесаме ..................

Link to comment
Share on other sites

По Американско време до час - два би трябвало да е качена в саита на НФС освен ако не измислят пак някоя простотия :tongue

 

аз ся се чудя дали няма да ни накарат да плащаме и за демо :S

 

 

Edit : мм..значи сега в Калифорния(West Coast) е около 4-5 сутринта а в NY(East Coast) e 7 сутринта , има да си чакамеееее.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...