Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Да бе за кво ти е град и полиция.. пускаш си картата без опоненти и си джъткаш ... пък и аз да дам млко инфо .. Доколкото разбрах от някаде картите ще са като прессети(Preset) демек ще могат да се слагат и да се махат та и от това е малкия обем на играта в СД-та :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо политиката на ЕА въобще не ми харесва да ги вадят тия игри през толкова кратък период от време..

Хората са бедни искат пари да правят ;) Пък и половин година не е често за толкова голяма компания като ЕА :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Играта most wanted не ми хареса и carbon също не ми допадна , ако си бяха дали зора и с тези усилия дето направиха двете части , можеше да направят една игра , която да е много по-добра , но да си ги вадят една след друга !

Иначе близард пускат продължението на една игра чак след девет години и ся сигурно пак ще стане хит ... говоря за старкрафт .

Нещата се изпипват до максимум като искаш да ти се купува продукта ама хората от еа залагат на бройката май !

Link to comment
Share on other sites

Играта most wanted не ми хареса и carbon също не ми допадна , ако си бяха дали зора и с тези усилия дето направиха двете части , можеше да направят една игра , която да е много по-добра , но да си ги вадят една след друга !

Иначе близард пускат продължението на една игра чак след девет години и ся сигурно пак ще стане хит ... говоря за старкрафт .

Нещата се изпипват до максимум като искаш да ти се купува продукта ама хората от еа залагат на бройката май !

 

Ъъъ... Еа съвсем се осраха. От ъндърграунд 1 досега аз нищо ново не съм видял. Все едно и също. Броят на лепенките и стикерите по колата е правопропорционален на максималната скорост и ускорението :D. А геймплея ако е като на НФС: Картон или мост уантед сериозно ще се замисля, дали тези дето играят играта не им плащат за да го правят. В картона и уантед нямаше разлика между това дали ще вземеш обратен завой с 50 и 250. Колата не се чупеше в уантед, where's the fun in that.

 

Стенли, грях е да сравняваш Близард с ЕА. Не че съм супер фен на старкрафт или УоУ или уаркрафт, ама близард ако ще пускат игра не само че я изпипват, ами и непрекъснато пускат пачове. ЕА пускат играта я направят 1 пач за нея, я не. Почва се следващата. Жалко, много жалко.

Прав си за бройката, щото НФС-тата станах повече от експанжъните на The Sims по дяволите.

 

И все още се чудя кво му е готиното на тунинговането :sick ...

Link to comment
Share on other sites

Грешката ти е там че гледаш на нфс-тата с цел аркадна игра. НФС никога не е била аркадна игра с реалистични неща вътре. Тя започва да е аркада от Про стрийт. Ся тва дали ти харесва или не си е твой проблем. Новата ера на НФС започва през октомври.

Link to comment
Share on other sites

Грешката ти е там че гледаш на нфс-тата с цел аркадна игра. НФС никога не е била аркадна игра с реалистични неща вътре. Тя започва да е аркада от Про стрийт. Ся тва дали ти харесва или не си е твой проблем. Новата ера на НФС започва през октомври.

 

A би трябвало именно към реализъм да се стремят (поне според мен де) аз 2,3,4 и Порше с голямо удоволствие ги играех въпреки малко дървената им графика, защото имаха малка доза реалност в тях... Колкото за новата ера - ха дано де ... че да мога да покарам любимите ми азиатски возила - Mitsu, Honda, Nissan .. ex :wub:

Link to comment
Share on other sites

Играта most wanted не ми хареса и carbon също не ми допадна , ако си бяха дали зора и с тези усилия дето направиха двете части , можеше да направят една игра , която да е много по-добра , но да си ги вадят една след друга !

Иначе близард пускат продължението на една игра чак след девет години и ся сигурно пак ще стане хит ... говоря за старкрафт .

Нещата се изпипват до максимум като искаш да ти се купува продукта ама хората от еа залагат на бройката май !

Съгласен. За Карбона - пълен боклук нищо ама нищо ново, нека да излизат тия нфс та по рядичко

Но за Фифа примерно тама вече се налага да излизат по начестичко защотоиначе аз губя интерес.

Доколкото до про стреет надявам се тази година да направят нещо то яко, защото май ЕА го правят през година (Under.1 беше супер, нещо невиждано, но 2ката...same old... Мost Wanted за мен беше добра, даже дост но наследника хич)

Link to comment
Share on other sites

Абе трябва да има реализъм с опростено управление на колата ... нещо като КМР2 и тогава ще е много добре !

Аркадите ме кефиха преди , а сега гледам само това как колата се държи върху пътя !

Искам играта мечта просто да стане реалност , а сега ми се струва , че това не е по силите на ЕА , но все пак очаквам нещо по-добро от предишните серий !

Иначе според мен ако няма реализъм значи пак се връщат към старите времена "и нека да хвърчим с нереалистична скорост без драскотина от събраните знаци и само готови дърпачки да има" и от това ме побиват тръпки просто ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ... Еа съвсем се осраха. От ъндърграунд 1 досега аз нищо ново не съм видял. Все едно и също. Броят на лепенките и стикерите по колата е правопропорционален на максималната скорост и ускорението :D. А геймплея ако е като на НФС: Картон или мост уантед сериозно ще се замисля, дали тези дето играят играта не им плащат за да го правят. В картона и уантед нямаше разлика между това дали ще вземеш обратен завой с 50 и 250. Колата не се чупеше в уантед, where's the fun in that.

 

Стенли, грях е да сравняваш Близард с ЕА. Не че съм супер фен на старкрафт или УоУ или уаркрафт, ама близард ако ще пускат игра не само че я изпипват, ами и непрекъснато пускат пачове. ЕА пускат играта я направят 1 пач за нея, я не. Почва се следващата. Жалко, много жалко.

Прав си за бройката, щото НФС-тата станах повече от експанжъните на The Sims по дяволите.

 

И все още се чудя кво му е готиното на тунинговането :sick ...

 

И в живота и в играта чрез тунинга изразяваш себе си, нещо като художник - картина. Тва е вид изкуство. Щом има ПИСТИ, а не глупави КУКИ с ТЪП град ще я сваля и дано ми тръгне. На писта ще покажем сила.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ясно е, че всички мразят новите NFS-та. И мен не ме кефят. Обаче пък почти всички от вас, които я плюят ще я врътнат, макар и някрая отново да кажат колко е тъпа. Една и съща тема на разговор всяка година.

 

И в живота и в играта чрез тунинга изразяваш себе си, нещо като художник - картина. Тва е вид изкуство.

Аха-ха, стига че ме заболя от смях. Кой болен японски ли, китайски ли (се са ми еднакви) мозък изобщо му е хрумнало за тая помия - тунинга, че да ми боде очите по улиците.

Link to comment
Share on other sites

За мен всичките след Underground 1 не струват. единственото което ми хареса след U1 беше че сложиха American Muscle. Иначе си бяха провал всичките...

Link to comment
Share on other sites

Добре, ясно е, че всички мразят новите NFS-та. И мен не ме кефят. Обаче пък почти всички от вас, които я плюят ще я врътнат, макар и някрая отново да кажат колко е тъпа. Една и съща тема на разговор всяка година.

 

 

Аха-ха, стига че ме заболя от смях. Кой болен японски ли, китайски ли (се са ми еднакви) мозък изобщо му е хрумнало за тая помия - тунинга, че да ми боде очите по улиците.

 

 

 

На мен пък всички NFS са ми приятни и съм голям фен. А това за тунинга, защо не. Не бъдете хейтъри не е модерно вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тъкмо бях решил да пускам такава тема, а то имало! Супер! Много се радвам, че ще си лафим и споделяме тука за цъкалката. Аз вече съм качил 5 клипа във нашия сайт, който иска може да си ги свали. Иначе за играта още е рано да се говори. Пуснаха и първите gameplay клипове от които може да се види повече за красотата на играта. Ще има много пушек което ми харесва много защото винаги съм смятал че малкото пушек от гумите е било един от недостатъците на поредицата. Всички знаят вече че ще е наблегнато на трошенето на колите. Това хич не ми е по сърце защото не ми се иска да виждам как красавицата ми се разбира в скалата. Няма да има куки защото съзтезанията ще са легални. Притеснявам се страховете ми от 3 игри на сам да не се свбъднат а те са да и направят управлението т.е. gameplay-а твърде реалистичен и да стане ала Colin McRae и да не можем да се оправим с нея. За изискванията не знам но това също ме притеснява съдейки по графиката която виждам от клипчетата. Може би голяма част от хората подкарали Carbon да не успеят да подкарат тази (като мен). Еми това е засега от мен смятам да участвам дейно във този форум защото съм върл фен на поредицата!

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо бях решил да пускам такава тема, а то имало! Супер! Много се радвам, че ще си лафим и споделяме тука за цъкалката. Аз вече съм качил 5 клипа във нашия сайт, който иска може да си ги свали. Иначе за играта още е рано да се говори. Пуснаха и първите gameplay клипове от които може да се види повече за красотата на играта. Ще има много пушек което ми харесва много защото винаги съм смятал че малкото пушек от гумите е било един от недостатъците на поредицата. Всички знаят вече че ще е наблегнато на трошенето на колите. Това хич не ми е по сърце защото не ми се иска да виждам как красавицата ми се разбира в скалата. Няма да има куки защото съзтезанията ще са легални. Притеснявам се страховете ми от 3 игри на сам да не се свбъднат а те са да и направят управлението т.е. gameplay-а твърде реалистичен и да стане ала Colin McRae и да не можем да се оправим с нея. За изискванията не знам но това също ме притеснява съдейки по графиката която виждам от клипчетата. Може би голяма част от хората подкарали Carbon да не успеят да подкарат тази (като мен). Еми това е засега от мен смятам да участвам дейно във този форум защото съм върл фен на поредицата!

Е, ти уби рибата. Ние всички искаме демидж и реалистичност, само ти си против :P .

Иначе за такъв пушек сигурно ще ти трябва някоя видео карта 300+$ или пък да караш само на пушек, без други екстри. Защото съм забелязаъл, че ако се вдигне много пушилка на някое по-ново НФС (предполагам, че и на други игри) има драстично забавяне.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...