Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

Приемливи са. Поне ако си сменяш по някой чарk на година или компютъра на две и знаеш какво да купуваш. Те съвсем спокойно можеха да я направят по грозна, по нереалистична и т.н. само и само да са по-малки изискванията, ма тогава "па грозна била, пък нереалистична била..." Като искаш с 200+ по нанадолнището имаш Test Driver Unlimited.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Ами Мои чоевек,някои са толкова закъсали че ще си играят с Bluepprints-а докато излезе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Един Фр. ми каза че чел в някакъв форум че ПЦ Демо се отлага за 14-15 Ноември,а цялата за 27 Ноември,самоо ако е вярно и да гледаш как ще ги трепа ония от ЕА !

Link to comment
Share on other sites

На форумите не може да се има вяра.Само слухове се мотат там :P .Дано от ЕА да не забавят демото.То че цялата игра ще я забавят с няколко дена ще я забавят,но демото защо да го мотат чак до 12-ти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Кво общо има официалния сайт на играта със очакването й?!

:huh:

Абе нищо двете са съвсем отделни работи :laughing: :lol: :laughing:

Като няма демо всичко свързано с него е като оазис (в този случай това :huh: ) :excl:

 

Бтв за тези които искат ето XBOX360 Demo-то

Link to comment
Share on other sites

Докато дойде демото и съответно цялата игра аз си свалих Mindight Club II о се разбива, тука. Да, наистина е старо със сравнително лоша графика, но в нея има нешо уникално, което мн ме влече към нея. Нещо, което например нямаше в Carbon... Що се отнася до демото трябва вече да излиза. До края на седмицата трябва да е излязло вече, няма начин. Надявам се само като излезе играта темата да не замре!

Link to comment
Share on other sites

Провери Темата за Карбон...И тогава кажи че може да замре..хахах там се изписана 30 страници и темате е още активна...хах

Link to comment
Share on other sites

Провери Темата за Карбон...И тогава кажи че може да замре..хахах там се изписана 30 страници и темате е още активна...хах

Еми това е добре въпреки, че Carbon не заслужава такова внимание! :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми това е добре въпреки, че Carbon не заслужава такова внимание! :laughing: :laughing: :laughing:

аз не мисля така ... карбон-а си имаше свойте недостатъци обаче беше 10 пъти по - добре от моуст уантед ;)

Link to comment
Share on other sites

лол то май излезна цялта версия ??

 

http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=need+...peed+pro+street

 

едит: тва може и да е факе нз.. довечера ще разбера :D :D

 

100% е Фейк !! Как ще разбереш като няма сийд и като стигнеш до 5.7% и спира сийда?Изчакаите още една седмица за демо дотогава трябва да излезне..До 5-6-Ноември , ако не излезе незнам..

Link to comment
Share on other sites

Ам,някои може ли да ми даде читав линк за gsm версията че се намирам някви прецакани...а пак искам поне да я видя за ко става въпрос :bgrin: :devil

Link to comment
Share on other sites

лол то май излезна цялта версия ??

 

http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=need+...peed+pro+street

 

едит: тва може и да е факе нз.. довечера ще разбера :D :D

100 Фейк! Докато не се качи в Zamunda или Arena нищо няма да тегла. Снощи извърших голяма простотия. Повярвах на един и свалих демото за X360 "за да го подкарам с емулатор" :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Що ли му се вързах не знам, като знам че е невъзможно? Щото може би толкоз ми са играе, че съм ослепял :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Абе зарежете го Карбона.Кфо става с демото :unsure: :unsure: :unsure: .Айде да излиза по-бързо,че аз снощи два часа съм играл версията за GSM :lol: :lol:

Пич моеш ли да дадеш линкче за GSM версията щото никъдене мога да я намера! Рез на N70-то ми тряя да е 176x208.

Link to comment
Share on other sites

уаааа :cry :cry :cry :cry къде е демотооооо :cry :cry :cry :cry

1-во недей спами! :laughing: :laughing: :laughing: И 2-ро от лятото чакаме ще издържим още 1-2 седмици споко! Не знам защо, но миналата година много повече примирах преди Carbon-а отколко сега. Няма да забравя, че ми трепереха пръстите когато давах Download :laughing: :laughing: Сядал съм и съм броял процентите. Като пуснах менюто съм седял втренчен и не можех да повярвам, че ще я играе. За съжяление ме разорочрова... Предлагам ви да си изтеглите някой яка racer-ка като мен и да плакнете очите докато излезе!

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:
И 2-ро от лятото чакаме ще издържим още 1-2 седмици споко!
Ама нервичките не ми издържат вечеее...накрая ще отида да си открадна играта от ЕА :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...