Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

еми колкото ЕА са несериозни,ФулРилииз са 2-ино по несеризони :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Дано някои го качи в БТ-то да ти кажа аз :lol: Замунда още не ми се отваря , мама му :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам проблеми със замундата.Май е само да район това нещо.Иначе там още го няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз сега се прибирам от даскало (Моля без ненужни въпроси от рода на "Ама вие не стачкувате ли?", защото отговора е - "НЕ!!!" все пак уча във ФЕГ Пловдив...) и се включвам в чакаштата графа. :lol: :lol: :lol: Видях, че още няма нищо, което е много жалко, но това е! Ще чакаме, а пък и в САЩ сигурно сега стават такаче... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още преди да е излезнало демото, още преди да е излязла играта, вече има 13 нафлудени страници. Не си представям какво ще става нататък :blink: . Но не се притеснявайте, а флудете, подкрепете флуда по българските форОми, лошо нема :)

Link to comment
Share on other sites

към 10-11 ша е има

@Sothbiss ти пак и ти ........... винаги в темите на нфс която и да е е така ... Така е щото чакакме с натърпение да се завърти играта .....

Link to comment
Share on other sites

Още преди да е излезнало демото, още преди да е излязла играта, вече има 13 нафлудени страници. Не си представям какво ще става нататък :blink: . Но не се притеснявайте, а флудете, подкрепете флуда по българските форОми, лошо нема :)

Точно и аз това си мислих! :laughing: :laughing: :laughing: Ако го видят модовете ще пада масова сеч! :laughing: :laughing: :laughing: Предлгам ви да си разменим skype-овете тук. ПО-зарибените в skype да направим 1 конференция и там да си пишем наволя. Защото наистина тук правим само ненужен флууд. Аз ще организирам нещата само по запалените да ми пишат skype-овете си на PM (ЛС)!

Link to comment
Share on other sites

Ами пичови каам ви няя такаво еуфория просто. Сичко седи и чака глеам skype сичко написал айе демо. Форумите гърмят яко флууд. Просто където има тема Pro Street вътре касапница. Гледам в Zamunda темата и тя гърми. Сичко седи и рефрешва торент браузъра абе лудница. В САЩ вече трябва да е почнал работния ден и всичко седи и чака. В стомаха ми пърхат пеперуди от напрежение дет се вика. Говори се, че към 9 тази вечер трябва да има демо вече айде ще видим. Пак няпомням за Skype конференцията. Явно няма желаещи...

Link to comment
Share on other sites

еииии Sothbiss де живееш..казваи да идвам те убивам...ти ми направи ИНфаркт бе !! :lol: :excl: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами пичови каам ви няя такаво еуфория просто. Сичко седи и чака глеам skype сичко написал айе демо. Форумите гърмят яко флууд. Просто където има тема Pro Street вътре касапница. Гледам в Zamunda темата и тя гърми. Сичко седи и рефрешва торент браузъра абе лудница. В САЩ вече трябва да е почнал работния ден и всичко седи и чака. В стомаха ми пърхат пеперуди от напрежение дет се вика. Говори се, че към 9 тази вечер трябва да има демо вече айде ще видим. Пак няпомням за Skype конференцията. Явно няма желаещи...

мдам ако си спомням правилно демото на карбона беше в замундата малко късничко аиде хора като излезне яко дърпайте и после сийд да мога и аз да го сваля :D

да не го свалите и да си цъкате а аз да гледам сийд - 0 :D

 

а да питам за кав някой от ггбит сме така яко прецакани с Zamundata включително и аз ???? mad.gif angry1.gif

на мен замундата отдавна ми я отваря съвсем спокойно

можеби е заради демото :D и после пак :D

Link to comment
Share on other sites

на мен преди няколко часа ми пробачка...пробваи пак може да трагне....колкото до тва че не я отваря..ся ми доиде идеика.....ами претоварила се е горката замунда :P :D :P :)

ю

 

МОЛЯ ВИ СЕ...някои да ми каже че не е ВЯРНОООО! Иначе ама наистина ще ги избия до един сичките от ЕА !!

 

Демото излиза на 9-Ноември Sad ! The Dutch site for Need for Speed: Pro Street is reporting the same news:

 

http://www.nfsprostreet.nl/need-for-spee.....euws.php?id=110

 

Delayed till 9 nov.

 

They say they received a mail from EANL , which I assume is EA Netherlands which states it has been delayed till 9 nov.

Link to comment
Share on other sites

на мен преди няколко часа ми пробачка...пробваи пак може да трагне....колкото до тва че не я отваря..ся ми доиде идеика.....ами претоварила се е горката замунда :P :D :P :)

ю

 

МОЛЯ ВИ СЕ...някои да ми каже че не е ВЯРНОООО! Иначе ама наистина ще ги избия до един сичките от ЕА !!

 

Демото излиза на 9-Ноември Sad ! The Dutch site for Need for Speed: Pro Street is reporting the same news:

 

http://www.nfsprostreet.nl/need-for-spee.....euws.php?id=110

 

Delayed till 9 nov.

 

They say they received a mail from EANL , which I assume is EA Netherlands which states it has been delayed till 9 nov.

Пффф, ще има смъртни случаи и случаи на трайно увреждана май в този форум. ...и не само. Аз ще го преживея. И без това нещо ми подсказва, че свястно НФС може и да не видим вече. Освен, ако друг екип не се заеме с него.

 

А относно EA. Ей т'ва е да си яко в гъза. Ако го направят са най-големите мизерници. И то в деня, в който уж ще излиза.

Link to comment
Share on other sites

Пффф, ще има смъртни случаи и случаи на трайно увреждана май в този форум. ...и не само. Аз ще го преживея. И без това нещо ми подсказва, че свястно НФС може и да не видим вече. Освен, ако друг екип не се заеме с него.

 

А относно EA. Ей т'ва е да си яко в гъза. Ако го направят са най-големите мизерници. И то в деня, в който уж ще излиза.

споко....изтекло е от някаде поредния феик....на мен ми го пратиха и аз се избазиках :angry1

Link to comment
Share on other sites

чакаи да помисла да кажем че имам 10 поста мах. в Формула 1 , 1 пост в Music , в Карбон имам 10 поста горе долу...др. тука :D

Link to comment
Share on other sites

чакаи да помисла да кажем че имам 10 поста мах. в Формула 1 , 1 пост в Music , в Карбон имам 10 поста горе долу...др. тука :D

:lol: :lol: :lol: :lol: Ша ма убие тоя пич ей! Еми фен си е и т'ва е! Аз също, ама не прекалявам... :) Абе айде да излиза, че настина ми писна вече!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...