Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

аджеба ако спреш да даваш мнения по вече приключен спор сичко ще спре да се почва наново

 

за бъгнатите коли....значи ся се разрових в папката с колите от играта...и видях точно тези скрити модели... че техт файла "DamageParts.txt" е непълен за тези скрити коли , и си помислих....ами просто се копира текста от някоя от работещите коли .. и се пейства в файла на скритите коли...и така си имат демидж :bgrin:

 

този списък от скрити коли току що нарастна !

 

Порше 997ГТ3

Порше 997

Кионигсег ЦЦХ (не знам как се пише точно)

Астън Мартин ДБ9

Астън Мартин ДБР9

!!!Ланча Делта!!!

Ламборджини Гаярдо

Лексъс ИС350

Сеат Леон Купра

МкларънФ1

Хонда НСХ !!

Хонда С2к

Мерцедес СЛ65

Понтиак Солстайс (Soltice) GXP

Бугати Вейрон

 

Ама тея мн. прецакана игра са направили...изглежда ще има нова версия или Пач с тези коли,иначе немога да си обесня толкова коли да сложат ... а да ги няма като кола за каране в играта

 

А,мн. странно нещо е че съм Виждал Солстайса на един рейс дей паркиран ... още едно странно нещо...че на един дрифт в списъка с участници имаше Honda NSX

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Не, че е голяма новина, но да се похваля, че и аз врътнах играта. Накрая поне да ми беше дало да си купувам 4ти левел ъпгрейди или нещо такова. А то нищо.

 

Значи, на рейс дейовете точно преди кинговете на грип и спийд просто няма минаване на кинг. Наистина като променяш нивото на помощ от компа се променя и трудността, което е адски тъпо. Как може да са толкова ограничени тея дето са правили играта. Не се ли се сетили, че може на някои хора да им е трудно на най-високата трудност, обаче да не искат играта да им се бърка. И мога да кажа, че тая помощ от компа ме прави по-бавен. Само на посочените два рейс дей-а не бях на кинг.

 

аджеба ако спреш да даваш мнения по вече приключен спор сичко ще спре да се почва наново

 

за бъгнатите коли....значи ся се разрових в папката с колите от играта...и видях точно тези скрити модели... че техт файла "DamageParts.txt" е непълен за тези скрити коли , и си помислих....ами просто се копира текста от някоя от работещите коли .. и се пейства в файла на скритите коли...и така си имат демидж :bgrin:

 

този списък от скрити коли току що нарастна !

 

Порше 997ГТ3

Порше 997

Кионигсег ЦЦХ (не знам как се пише точно)

Астън Мартин ДБ9

Астън Мартин ДБР9

!!!Ланча Делта!!!

Ламборджини Гаярдо

Лексъс ИС350

Сеат Леон Купра

МкларънФ1

Хонда НСХ !!

Хонда С2к

Мерцедес СЛ65

Понтиак Солстайс (Soltice) GXP

Бугати Вейрон

 

Ама тея мн. прецакана игра са направили...изглежда ще има нова версия или Пач с тези коли,иначе немога да си обесня толкова коли да сложат ... а да ги няма като кола за каране в играта

 

А,мн. странно нещо е че съм Виждал Солстайса на един рейс дей паркиран ... още едно странно нещо...че на един дрифт в списъка с участници имаше Honda NSX

Къде го прочете удълженият списък. А за демиджа на новите коли си свали Damage Mod for new Cars оттук.

 

Ти всъчшност успя ли да си искараш допълнителните коли и я сподели как ако си?

Link to comment
Share on other sites

Аз просто не мога да зацепя как да ги добавя тези коли... :wacko: иначе списъка...ами в папката Cars в директорията на играта,ги има тези като папки,и им липсват някой фаилове...аз си нямма обеснение кво правят там само за място предположение че ги няма в играта...сигурно ще изкарат пач както казах..

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако т'ва за колите е вярно значи ези от EA са големи идиоти бе. Как може да има паки на коли, които ги няма в играта>! :lol: :lol: :lol: Т'ва може само от EA да го направят! Idiots!!!

Link to comment
Share on other sites

:P Ами всеки който може да влезне в паката(не знам ако може да се ходи в инстл. директория на играта на Хбох и т.н) и да се увери за себе си че в папка "Cars" има папки от сорта : "SL65" и " Leon Cupra" абе простащина
Link to comment
Share on other sites

Може ли да ползвам една и съща кола с различен блупринт за 2 различни типа състезания.А именно искам да ползвам Нисан 240 СХ и за драг и за грип.Възможно е ли е?

Link to comment
Share on other sites

както си в гаража където избираш коли...блупринта ти е на първия ред,просто с стрелка на долу отиваш на втория,и там си избираш "mode" и почваш да си я правиш...но трябва да сменяш кой да е активен от гаража....просто казано...не можеш с една кола едно и също...то може ама не можеш да ги позваш един и същи рейсдей

Link to comment
Share on other sites

както си в гаража където избираш коли...блупринта ти е на първия ред,просто с стрелка на долу отиваш на втория,и там си избираш "mode" и почваш да си я правиш...но трябва да сменяш кой да е активен от гаража....просто казано...не можеш с една кола едно и също...то може ама не можеш да ги позваш един и същи рейсдей

Май не е така. Можеш да си правиш нови блупринтове ама само за избрания тип състезания. Или поне аз не успявам да го направя на друг тип.

Link to comment
Share on other sites

В nfs-planet са пуснали Демидж Мод за скритите коли,бтв...ПРочетох мн. интересен коментар към него : Който от вас иска да почупи Бугати Вейрон...вече можете :lol:

Link to comment
Share on other sites

ако е на Грип,знай че Ево 9 Съкс Бадли ! Има яко ускорение 9-ката ама от към завиване е зле,по бавен си на правите ама в завой Нисана с 140-150 може да го земе а Евото с 100 се мъчи ^^ + сигурен ли си че си на Кинг ? ;)

Link to comment
Share on other sites

сигурен ли си че си на Кинг ? ;)

Псилютно сигурен :)

 

Засега съм с Нисана за грип, Субару за драг, RX 8 за дрифт (мнооооо нерви) и Лансер за спийд (няма пари за друго :) ) и досега да ми се е налагало веднъж или два пъти да рестартирам състезание, за да го мина (не включвеам дрифтовете - винаги съм бил зле на тях и ги минавам с 300 зора, псувни и хленчене).

Link to comment
Share on other sites

за дрифт има 4 коли които върват Невероятно ! , Лотус Елис (по бавно набира на старта , но в завой се контролира перфектно) , Порше Кейман С (ускорява бързо,но има мн. силен камшичен удар (в смисъл като влезнеш в завой,и като по намалее скороста и се завърта в обратна посока неконтролируемо !))

,Додж Вайпър (ускорява яко,и има мн. скорост с която да дрифтираш,но завива малко по трудно), Шеви Камаро СС (старото де)(не е от най бързите,но пък дрифитра добре,малко прави камшични ударчета но е супер)

 

на спийд съм с Мурсиелаго и Ево 10 , Ево-то мах дига 360,но реагира мн. бързо (полезно ако почнеш да се засилваш към някой стълб ! :P

 

Grip - Пак Ево 10,малко бавно ускорява но бива,а на полесните съм с Паганито

 

Drag - Wheelie-тата ги минавам с Корвет Ц6 или Форд ГТ а нормалните Драгове с Паганито (6.90 на 1/4 миля) (засякох я веднъж за колко дига 100 - по мой си часовник де - 2.5-2.9 сек. е тва ако не е бързо... ^^

Link to comment
Share on other sites

Въпрос (може би глупав): ако караш дълго време с максимална скорост (на спийд или грип направа писта), двигателят сдава ли багажа? Забелязвам, че както карам с 330 и хоп - пада на 250. Или Поршето ми е недъгаво, или има нещо гнило в Дания :)

Link to comment
Share on other sites

Много здраво заседнах. На последвия рейс дей на Супер Промоция-та съм :D , от долната страна. Не мога да мина рейс дей-а. Скъсвам се с Евото , 3ти левел стабилити съм и все се тоталвам ( 12 маркера заминаха). Предложения ?

ПС: Herbye - ти ли беше дето играеше играта със слаб комп. Ако е така то Welcome to the club. Играя про стреета със 1.2 гхз (клокнат) , 512 рам и 128 видео със 4-8 фпс. Цепи ама се свиква.

Link to comment
Share on other sites

In Da Club ! :P на мен повече от 2 фпс не ми дига и ми е по слиен...ама супер...иначе и аз тоя рейс дей се изядох,ами почни някой друг,м/д ако доминатнеш някой по лесен ден...направо го мини пак..ако ти трябва само Рейс Уон

 

btw:пич не ща да те плаша ама на Рио битката е в Невада на Спийд/Драг :P та ще трябва да се научиш !

Link to comment
Share on other sites

towa w zawoj li stawa ?

Не, случва се на идеално прав път :devil Просто един вид изпушва. И впоследствие мен ме изпушват. Явно здраво се прецаках с това Порше..

Link to comment
Share on other sites

странно , и на мен така ми прави 911 Gt2 -то в Токио, иначе може да се е прецакала от някви настройки пробвай да ги дефаултнеш ако си барал,ако ли не,гепи няква друга кола :P

Link to comment
Share on other sites

Абе чудя се аз, коя е най-добрата версия от Нийд Фор Спийд? Ама примерно от по-новите, да речем след Хот Пърсуйт. Коя най-много ви допада?

Причината да попитам това е, че си мисля да пробвам някоя от тях, ама не съм ги играл изобщо тия - Мост Уантед 1 и 2, Карбона, Про стрийт, кой знае дали не изпускам някоя версия.

Ако нямате предвид колко 'реална' е играта, то тогава коя ви е любимата?

Лично аз съм на мнение, че то като е игра не ми трябва реализъм до дупка. Затова нещо по-забавно искам да поцъкам.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш реална Порше, ако не Ъндърграунд 1 кеф ти тунинг кеф ти завой с 280 каквото се сетиш иначе за разлика от Ъндърграунд 2 има по-добра атмосфера и е по-трудно да създадеш няква цигания.

Link to comment
Share on other sites

нека да питам : ИГРА какво ти говори...25-30 годишни хора да го играят или по "млади" е ми естесвено за по млади...които най вероятно нямат книжка...еми нали за тва го прават по-реалистично....поне да видиш горе/долу що е каране на автомобил с висока скорост....и трябва да спомена че Про Стрийт доста ще нали катастрофите по пътищата понеже "по младите" "рацери" ще се сетат за каски и т.н - ако старите игри насърчаваха такива за нелегални състезания...то тази не ги подтиква да прават такива глупости и в реалността

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...