Jump to content
BulForum.com

тъпите и грозни:)тризначки ,уффф


Recommended Posts

Оле мани аз до сега ги гледах и умрях да се смея ве . Уникално прости са , дори и са снимали в Playboy то като ги видиш на корицата незнаеш кво да правиш да повръщаш ли или да идиш да се фърлиш от някой мост. Ай сикана .Уникално глупави ! :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Оле мани аз до сега ги гледах и умрях да се смея ве . Уникално прости са , дори и са снимали в Playboy то като ги видиш на корицата незнаеш кво да правиш да повръщаш ли или да идиш да се фърлиш от някой мост. Ай сикана .Уникално глупави ! :sick :sick

Пфф аз го засякох снощи-гледах го точно 2 минути.Въпроса беше следния:Коя от чатите на речта означава действие на дадено лице или предмет(нещо от сорта).И са изброени-Съществително име,прилагателно име,глагол и още нещо което го забравих.И шматките го мислеха и са чудеха и маеха на въпрос на който може да отговори брат ми който е първокласник :lol:

Link to comment
Share on other sites

Оле мани аз до сега ги гледах и умрях да се смея ве . Уникално прости са , дори и са снимали в Playboy то като ги видиш на корицата незнаеш кво да правиш да повръщаш ли или да идиш да се фърлиш от някой мост. Ай сикана .Уникално глупави ! :sick :sick

 

Kaкво общо има красотата с глупостта или Наоми Кембъл ти е спала пред вратата да те чака , че така говориш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

тризначките простяли мощно в стани богат :D

някой да има предаването случайно,търсих днеска ама нъцки

http://torrents.data.bg/details.php?id=74426&hit=1

Link to comment
Share on other sites

тризначките простяли мощно в стани богат :D

Не знаеха какво е прилагателно име и глагол ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

тоя тъпан,който е качил торента в дата ша го докладвам :angry1

има само последния въпрос на тризначките,а не цялата им регата на тъпотията

Link to comment
Share on other sites

е тези тъпачки ги лансираха,а кажете тия ли ще стават моделза подражание,боже боже колко мъка има по света

 

Що трябва пък да стават модел за подражение? Айде стига с тия моралистки глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
вместо да правя нова тема за поредната тъпотия ще пиша тука

след тризначките идва ред на Лиляна

http://store2.data.bg/mitmj/?NI=1

доста по на ниво от трите квачки според мен

абе гледам я и се чудя. пак я гледам. пак се чудя.

с толкоз мъненки дрешки, как по дяволите е успяла да си скрие сексапила, щото никъв се не вижда?! :confused

Link to comment
Share on other sites

абе гледам я и се чудя. пак я гледам. пак се чудя.

с толкоз мъненки дрешки, как по дяволите е успяла да си скрие сексапила, щото никъв се не вижда?! :confused

 

Явно не си от хората дето гледат жените в очите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да изкажа и своята гледна точка (момиче съм, ако някой не е разбрал).

От това, което знам за мъжете, разбира се, че всеки загорял би опънал и най-голямата грозотия. Но не мисля, че задоволен мъж, който знае, че примерно най-късно след 2 дни ще се размаже от секс, ще си легне с някоя, която не му е приятна.

 

Колкото и да е загорял един нормален мъж който не си го е намерил на улицата, няма да си легне с жена, която е просто отблъскваща.

 

Тая лиляна и тя е противна...

Link to comment
Share on other sites

На фона на Макоденките и КРАВА да снимат в ПлейБоя по-добре ще е и по-възбуждащо :)

Иначе тъз тука че и тя е зъбла тъй е ама барем по-мяза от онез добичета. Онез стават за щангистки :)

Link to comment
Share on other sites

тоя тъпан,който е качил торента в дата ша го докладвам :angry1

има само последния въпрос на тризначките,а не цялата им регата на тъпотията

ето тука ги има близначките в стани богат http://torrents.data.bg/details.php?id=75438&hit=1 това е от шоуто господари на ефира, но пак се добива представа за ква простотия става въпрос :bgrin: а лиляна не ме кефи как са я направи в лицето деа, трябва да си сменят гримьора :)

Link to comment
Share on other sites

не знам само кво не й харесахте на лиляна :blink: освен гърдите й,нещо не ми се нравят много,но пък си е супер :rolleyes: ,да не говорим за някво измислено сравнение с ония квачки :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да е загорял един нормален мъж който не си го е намерил на улицата, няма да си легне с жена, която е просто отблъскваща.

 

Тая лиляна и тя е противна...

бах мааму :wacko:

само с манекенки ли си лягате бе?то верно,че секи си има различен вкус и някоя дет един вика,че е зле на другия му прави душевна чекия да я гледа.тризначките ша им ударя по едно коляно винаги,а лиляно моме-за нея винаги и по всяко време.както са лигави и кокетничи ша я плю.я доволно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

бах мааму :wacko:

само с манекенки ли си лягате бе?то верно,че секи си има различен вкус и някоя дет един вика,че е зле на другия му прави душевна чекия да я гледа.тризначките ша им ударя по едно коляно винаги,а лиляно моме-за нея винаги и по всяко време.както са лигави и кокетничи ша я плю.я доволно :rolleyes:

 

Подкрепям те!!

На Лилянка само зърната не ме кефят..иначе :love :devil

Link to comment
Share on other sites

Нищо им няма на момичетата, само си приказвате тука. Едва ли ще се намери някой от умниците и моралистите тука да не им го сложи при първа възможност. Имат потенциал, след някоя друга година ще станат още по-добре. Тъпи били. Бащите ви все умни са ги таковали. Много повече ще ме отблъсне тая Лиляна дето ми хвърчи из облаците, щото иначе не е ебахти и курвата де, ще ме прощавате за думата.

Link to comment
Share on other sites

Много повече ще ме отблъсне тая Лиляна дето ми хвърчи из облаците.

А, те тризначките едни такива скромни момиченца... :D

 

Абе, фани единия, удри другия. Нека запазим двусмисленото значение на "удри" :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...