Jump to content
BulForum.com

тъпите и грозни:)тризначки ,уффф


Recommended Posts

Дей*а удовлетворения народ, дей*а! Къде се намерихте всички толкоз улегнали не знам!

 

А ако и четяхте какво пиша, щяхте направо златни да сте!

 

То май само ти си разбираш, какво си написал...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Да изкажа и своята гледна точка (момиче съм, ако някой не е разбрал).

От това, което знам за мъжете, разбира се, че всеки загорял би опънал и най-голямата грозотия. Но не мисля, че задоволен мъж, който знае, че примерно най-късно след 2 дни ще се размаже от секс, ще си легне с някоя, която не му е приятна.

 

Сигурна ли си. Щото тези трите не се вписват в графата най-голямата грозотия. Единственото ми условие е да ....мълчат :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурна ли си. Щото тези трите не се вписват в графата най-голямата грозотия. Единственото ми условие е да ....мълчат :)

Да ти кажа може и това условие да е прекалено :P

Аз казах, че не би си легнал с момиче, което не му е приятно ( а това е до вкус) , ако... виж поста ми :)

Link to comment
Share on other sites

Za da si legna s koqto i da e ot tezi trqbva da mi dadat mnoogo solidno kolichestvo EVRO. Ako si mislite, che nqkoi zagorql shtql da si legne i s nai-golqmata grozotiq.. qvno ne poznavate mujete taka kakto vi se iska i ne ste vlizali v uglypeople.com A tezi sa otvratitelni i grozni selqnki. Pfu!

Link to comment
Share on other sites

Дей*а удовлетворения народ, дей*а! Къде се намерихте всички толкоз улегнали не знам!

 

А ако и четяхте какво пиша, щяхте направо златни да сте!

Тва, че ти би споделил своя "курунир" с благоевградските квачки си е лично твой проблем. Ама наживо нема да са ти "Photoshop Edition" ...

Link to comment
Share on other sites

е що говорите така за тези прелестни създания ,те са толкоз търсени толкоз уважавани, умни при това ,толкоз умни че едната прееба сестра си,тия за два лева и два месеца са готови свирки да въртят на скобелева майка,ама не знам и това как ще стане като през цялото време ще тарталясват, апък който си ги харесва да си ги вземе у тях халал да му са, :woot

Link to comment
Share on other sites

Curunir, не знам какво трябва и какво не трябва да ти разбирам, но аз съм си го казъл, чисто и ясно по-горе дали бих и не бих спал с тях?!

Защо не разбираш, че не ми харесват?

И няма да си легна с тях само и само защото нямало примерно с кой друг в дадения момент?

Ти би ли си легнал с някой, който ти е отвратителен?

Link to comment
Share on other sites

Curunir, не знам какво трябва и какво не трябва да ти разбирам, но аз съм си го казъл, чисто и ясно по-горе дали бих и не бих спал с тях?!

Защо не разбираш, че не ми харесват?

И няма да си легна с тях само и само защото нямало примерно с кой друг в дадения момент?

Ти би ли си легнал с някой, който ти е отвратителен?

едните явно са мноооого загорели,другите са мнооооого задоволени,ся кой еб^л ,кой не,не знам,но самоуважаващият се мъж е на принципа-"не съм си го намерил на улицата,за да си го муша където дойде" ;) ,а пък ся вече останалото е въпрос на вкус,така че стига сте разправяли как никой нямало да ги върне,ако можел да ги боцне :wacko:

 

EDIT-twa ot dolu 6a sa napraa 4e ne sum go widqla/4ula i 6a podmina,4e me izbiwa na karucarskata ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък предлагам авторката на темата да ни покаже своята външност,за да преценим дали може да съди другите като "тъпи и грозни" :excl:

 

EDIT-twa ot dolu 6a sa napraa 4e ne sum go widqla/4ula i 6a podmina,4e me izbiwa na karucarskata ;)

Смех смех смех :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Но авторката на темата не е по цици на лъскавите корици на Плейбой доколкото знам.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте една снимка от въпросния брой да видим за какво става въпрос

 

Иначе не ги намирам за грозни, даже си имат някакъв чар, ама за сметка на това са чудовищно тъпи

Link to comment
Share on other sites

От това, което знам за мъжете, разбира се, че всеки загорял би опънал и най-голямата грозотия. Но не мисля, че задоволен мъж, който знае, че примерно най-късно след 2 дни ще се размаже от секс, ще си легне с някоя, която не му е приятна.

 

Така като гледам, май май малко са ти били мъжете и не си ги разбрала особено ясно. Или просто на такива мъже си попадала.

 

Аз пък предлагам авторката на темата да ни покаже своята външност,за да преценим дали може да съди другите като "тъпи и грозни" :excl:

Смех смех смех :lol: :lol: :lol:

 

Авторката може да ги съди, вервай. Но не трябва да го прави така публично. Bad Farrel. Sit!

 

... ама за сметка на това са чудовищно тъпи

 

Спор няма. Ама поне са научени да вършат къщна работа.

 

Стига сте се нахвърляли върху Curunir де. Прав си е човека.

 

Като чета тук, веднага в главата ми излиза примера с едни снимки на една потребителка на форума, на които снимки беше отделена цяла тема. Всички казаха колко е симпатична, чаровна, сексапилна, страхотна и бла бла бла. Bull crap общо взето. Та въпросното момиче тогава беше доста по-зле от тези тринките (които за пореден, но не и последен, път повтарям, че са супер орезелени тук на това списание. Факта, че са еднояйчни и са почти като три капки вода в действителност, а тук са като три различни жени, трябва сам по себе си да ви говори за уменията на ретуширащия!). Лицемерие или просто вкусовете ви за 1 година и нещо са се изменили коренно?

 

Оная невзрачна Палома, беше много по-зле от тези. Безлична по-скоро. Тези трите поне си имат някакви добри черти. Глупави са, но са симпатично глупави.

 

Всеки има право да си харесва каквото си иска. Ако искате ходете да правите секс със зелки. Щом ви доставя удоволствие. Просто не са толкова грозни колкото ги изкарвате. Можете да видите, че на снимките които не са от списанието (на Live предаванията), са много по-хубави отколкото на списанието. Пък и са три все пак. Ако ви паднат и трите, пратете ги при мен като не ги искате. Пък после като остареете, ще се биете по главата, че сте изпуснали тризначки. :D

 

Peace. I'm out.

Link to comment
Share on other sites

Чета тук и направо не проумявам...

Грозни били...

Че са глупави, да...

Обаче не ми се струва уместно да злобеете заради качествата им и да изливате всичкия този негативизъм върху външността им. Те са симпатични момичета. Ако нямахте представа какви са, когато проговорят, нямаше да имате такова мнение, сигурна съм. Ако ще ръсите обиди по техен адрес, нека да е за това какви кокошки са, колоко са тъпи и т.н., но някак не ви прави чест да се пените за външността им.

Сигурна съм, че всеки един от вас е имал нещо с "по-грозновати" жени от тях...

 

Не харесвам поведението им, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че са грозни, защото са глупави... Симпатични са. Дори бих се загледала в тях, ако не ги знаех какви са. :P

Link to comment
Share on other sites

Имат диви селкси комбайнерски мутри. Къде видя симпатичност в това?:) С Фотошоп обработка са дори пще по-зле. Пък и тез боцки прекрасни дето ги имат... :)

Link to comment
Share on other sites

Може и някой да намери, някакъв чар при тях (обикновенно след няколко бири или водки) ама .....говорят като квачки и ходят като пингвини. Нито са грозни, нито са хубави - просто 3 изрусени прости македонки. И самочуествие до небето. Излишно изразходван генетичен мат'рял.

 

:sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Чета тук и направо не проумявам...

Грозни били...

Че са глупави, да...

Обаче не ми се струва уместно да злобеете заради качествата им и да изливате всичкия този негативизъм върху външността им. Те са симпатични момичета. Ако нямахте представа какви са, когато проговорят, нямаше да имате такова мнение, сигурна съм. Ако ще ръсите обиди по техен адрес, нека да е за това какви кокошки са, колоко са тъпи и т.н., но някак не ви прави чест да се пените за външността им.

Сигурна съм, че всеки един от вас е имал нещо с "по-грозновати" жени от тях...

 

Не харесвам поведението им, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че са грозни, защото са глупави... Симпатични са. Дори бих се загледала в тях, ако не ги знаех какви са. :P

 

Красотата не се изразява само с вънщността мила 20.gif

Link to comment
Share on other sites

juji и woox,

и на двамата ви се извинявам, ама не сте прави!

 

жу, съдим за външността, защото по снимки не се съди нито за говор, нито за интелект, нали?!

 

воох, всеки има право на мнение и дори, това го проверих специално, пак всеки може да го изказва свободно! представяте ли си - още го пише в конституцията! и дори не противоречи на правилата на форума! за красотата им - все още не съм се самонамразил достатъчно, че да се прежаля да ги уважа, само за да мога да се фукам после в мъжка компания, че съм ръчкал тризначки. ми мноо важно! кат са тризначки все едно не им миришат гъзовете.

Link to comment
Share on other sites

mobo, сладур, че кой е говорил за безправност :)

 

Имах съвсем друго предвид, ама както и да е...

 

Аз бих ги ритикувала за онова тяхно участие като "спасилки" ли, като "гонителки" ли...

Или защо изобщо са се навили да се снимат за "Плейбой", а не за това как изглеждат...

Весло посрещане на Новата година на всички :beerchug

 

едит:

Мобо, тоя едит ся защо го направи :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно кой ли ги плющи тия прости сливи ? :tongue

Верно е че ние българите сме свикнали да оплюваме повече отколкото да гледаме положителните страни на хората, но тия трите си бяха пълен резил и рейтинга на това предаване силно падна, макар че аз го гледах няколко пъти само.

Link to comment
Share on other sites

@mobo Е аз това казах де:

 

Всеки има право да си харесва каквото си иска. Ако искате ходете да правите секс със зелки. Щом ви доставя удоволствие. Просто не са толкова грозни колкото ги изкарвате. Можете да видите, че на снимките които не са от списанието (на Live предаванията), са много по-хубави отколкото на списанието. Пък и са три все пак. Ако ви паднат и трите, пратете ги при мен като не ги искате. Пък после като остареете, ще се биете по главата, че сте изпуснали тризначки. :D

 

Peace. I'm out.

Link to comment
Share on other sites

Да изкажа и своята гледна точка (момиче съм, ако някой не е разбрал).

От това, което знам за мъжете, разбира се, че всеки загорял би опънал и най-голямата грозотия. Но не мисля, че задоволен мъж, който знае, че примерно най-късно след 2 дни ще се размаже от секс, ще си легне с някоя, която не му е приятна.

Salida, ако знам, че като се прибера вкъщи ме чака обичана от мен жена - нито тризначки, нито осмозначки, нито мис вселена, нито никоя би ме затрогнала... Така че изказването ти прехвъркля темата в друг контекст.
Аз пък предлагам авторката на темата да ни покаже своята външност,за да преценим дали може да съди другите като "тъпи и грозни"
Като външност по моя пичкограф ги слагам горе-долу на кантар, в лека полза на falafel. Предимството, което имат тризначките в случая е, че са три :)
Link to comment
Share on other sites

Salida, ако знам, че като се прибера вкъщи ме чака обичана от мен жена - нито тризначки, нито осмозначки, нито мис вселена, нито никоя би ме затрогнала... Така че изказването ти прехвъркля темата в друг контекст.

The`ScorpioN, поздравявам те за изказването! Дано да има повече мъже като теб, иначе света е загубен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
The`ScorpioN, поздравявам те за изказването! Дано да има повече мъже като теб, иначе света е загубен.

 

Salida, трудно е да поддържаме фронта :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...