Jump to content
BulForum.com

тъпите и грозни:)тризначки ,уффф


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Кво им е грозното на момичетата? Вие ги изкарахте.... Палома ми беше по-противна. Друг е въпроса,че тук са ги осакатили и изобщо не са еднакви.

 

едит: ах ама какви сте сладури всичките. ако ви потропат на вратата дали ще им откажете?

Link to comment
Share on other sites

ааргх,не така бе,направете един раздел 'ужасът и аз' и там ги пускайте тия снимки

 

отиде ми потентността за няколко седмици напред,ебати :sick

Link to comment
Share on other sites

w00x, само на корицата приличат на хора. На останалите са ужас. Да не говорим, че вече като съм ги гледал, макар и малко, и им знам IQ-то, скоростта на говор и т.н., подобни снимки не могат да пробудят нищо първично в мен.

Link to comment
Share on other sites

Кво им е грозното на момичетата? Вие ги изкарахте.... Палома ми беше по-противна. Друг е въпроса,че тук са ги осакатили и изобщо не са еднакви.

 

едит: ах ама какви сте сладури всичките. ако ви потропат на вратата дали ще им откажете?

Не само че ще им откажа, ами ще ги подпукам с шамарите!

Офф/скийте тая тема ; ) http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48934

Тоя Зган има ли акъл да я затвори?Баси шоуто дето е ставало! ;л )

Link to comment
Share on other sites

Не само че ще им откажа, ами ще ги подпукам с шамарите!

Офф/скийте тая тема ; ) http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=48934

Тоя Зган има ли акъл да я затвори?Баси шоуто дето е ставало! ;л )

@ZGAN Отвори отново топ темата на месеца , че иначе трябва тази да я превърнем в стабилен офтопик. Айде на подписката. :punk :lol: :bgrin:

Иначе тризначките стават за едното ебане :ghost ,ама трябва задължително да сте двама мъже за всяка една от тях. Единия като я (цензура) - другия да и запушва устата с (цензура), 'щото много приказват (при това с ужасен тон и скорост) да ги (цензура) в откачените македонки! :punk :laughing:

Link to comment
Share on other sites

S nishto ne vpechetlqvat tiq triznachki spored men.

 

Koito ima merak moje da probva s offtopicte da vidim do kade shte stigne...po tva vreme na godinata stavali chudesa :bgrin: :confused

Link to comment
Share on other sites

S nishto ne vpechetlqvat tiq triznachki spored men.

 

Koito ima merak moje da probva s offtopicte da vidim do kade shte stigne...po tva vreme na godinata stavali chudesa :bgrin: :confused

Нз, според мен сам гнусни и нямат добри пропорции и нямат капка акъл в главата.Освен това имат сериозни проблеми с говора.

/Офф Зган, трябваше да я остайш оная тема малко да се покефим, пък след НГ затваряй, трий, квото искаш прави ; ).Хахахах виж даже друг модер се кефи на темата, а ти я затваряш...нямаш чувство за хумор.Освен това открай време в тоя форум е прието, че раздела "Тя и той" е малко или много създаден за да се пишат простотии в него. ; )

Офф/

Link to comment
Share on other sites

OFF:Ми @ЗГАН няма да правим офтопици , ама тъй като ти си модератор и те гледам ,че следиш за реда в форума и даваш пример на обикновенните потребители искам да те попитам какъв пример даваш според теб , пишейки на шльокавица в БГ форум? ;)

 

ZGAN Posted Today, 18:07

S nishto ne vpechetlqvat tiq triznachki spored men.

 

Koito ima merak moje da probva s offtopicte da vidim do kade shte stigne...po tva vreme na godinata stavali chudesa

 

Обратно на топ темата на месеца:Все пак трябва някъде да има топик,където да се води нормален разговор.Все едно всички са се събрали на 1 маса и си пият и си приказват за к'вото и да е с възможности за смяна на темата и лавиране между тях.

Темите в "Музика" или "Филми" са си ясно конкретизирани... Но в "Тя и Той" и "Other" пуснете малко повечко свобода на изказа. Като затваряте някои интересни теми направо като влезна в форума и се чудя к'во да чета и да пиша ...

Форума не е строго за взаимопомощ,продажби,коментари и т.н. Той е и място където да разпусне човек и да запълни свободното си време с някой друг майтап.

И накрая в @фарел стил ще допълня ?

U' feel me ?

OFF/

 

ЕДИТ:На @фарел ще покажа : (finger) !

Бе някъде тук четох на подписа на някой от редовните потребители: Онли стюпид пийпъл толк инглиш ин булгериън форум.

Link to comment
Share on other sites

Ми @ЗГАН няма да правим офтопици , ама тъй като ти си модератор и те гледам ,че следиш за реда в форума и даваш пример на обикновенните потребители искам да те попитам какъв пример даваш според теб , пишейки на шльокавица в БГ форум? ;)

jesus christ-that was soooo stupid :wacko: :ph34r:

i stiga offove daite da gi viim tiq dropli :ghost

 

oli,oli,oli,ей ся ги видях,лелелелелеле,напрао онемях :pirate няма такива грозотии,а в момента се сещам колко настървено плямпаха как нямало да се снимат и дъра-бъра :wacko: ей тва е,човек тряаа си държи на думата ,а не да стресират така после :pirate

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте се изчаткали нещо. Колко по-грозни момичета съм виждал да се хвалят в тоя форум, че за тез тричките плюете. Ужас. И за пореден път повтарям, в това списание някой ги е ОБЕЗОБРАЗИЛ на фотошоп. Всичките им черти са заличени по най-просташки начин.

Link to comment
Share on other sites

зле са-имали тежък живот незнам си кво.дрън.за кво тогава разправяха еди коя си чалгатека в .......от кой град бяха бе :wacko: ....и само тва им беше интересно кат си говореха със софианците в къщата-клубове,заглеждаха и злобееха за парцалките на другите.абе дори и рейтинга на снимката е 0 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да ни си мия гъза 1 месец и после да си го гледам в огледалото и да лъскам отколкото на тия и кат гледам снимките деа мясат на травестити ... пеньо по-мяса за жена от тия и все пак за снимките да благодарим че има Photoshop иначе ... :wacko: :sick

Link to comment
Share on other sites

на тия тринките и фотошопските магьосници от плейбой не можаха да помогнат. баси нещастния случай дет са, а?! :bgrin:

както и да ги гледам - и на живо и фотошопизирани, пак не съществува достатъчно количество алкохол, което да ги направи привлекателни.

Link to comment
Share on other sites

Абе хорица вие направо се чудите с какво да си запалвате свободното време. Тея, че са от грозни, по-грозни е ясно... Като сте я направи ли тая тема, дайте още сега да измислим програма, с която да ги редактираме да не са толкова "нелицеприятни". Аз предлагам да почнем с Пейнта, после малко фотошоп за цвят. За симетрия АутоКад, и като финал, ще накараме някой от Бай/Сел да цъкне един ЕйчП да принтнем и разпространим тризначките в еврокомски вариант.... пък и така на всички ще им е заето свободното време, на всички ще им харесват... и всички ще са пълен айляк... без Ботев1912 щото той и ся си ги харесва.... айде помислете си ? Все пак тряяя има нещо ново през новата година...

Link to comment
Share on other sites

Зърната са им като телефонни шайби..пък някой както спомена по-горе ако ми дойдат на врата най-много да ги наритам...ужасТ

Link to comment
Share on other sites

Мдааа тука определено може да става дума само за 5- чантов секс: 3 за тях, 1 за нещастното копеле което ще се навие и 1 за кучето - да не се плаши.

Така като гледам....май само w00x им е навит... :bgrin: ....а по повод думите му:

ах ама какви сте сладури всичките. ако ви потропат на вратата дали ще им откажете?

...ако съм на 3...пардон...5-6 ракии, може и да клъвна в първия момент....ама в момента в който си отворят устите (имам предвид само да приказват :laughing: ), всичките мераци моментално ще ми се изпарят от главата... :woot

Link to comment
Share on other sites

Тва си е нормално кво сте се шашнали всички. Проблема идва от редакторите на Плейбои който от 12 броя годишно правят максимум 3 добри а останалите са пален боклук. Те нямат идей кои да сложат на корицата, а ся туриха и тея трите пикли дето не лъха никав сексапил от тях ами даже точно обратното.

Поради липса на лица аз гласувам на следващия брой да сложат Азис, тои ще се впише по добре от колкото тризначките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...