Jump to content
BulForum.com

Welcome to Rhodopa City!


Zingam

Recommended Posts

20 села искат да са град край Пловдив 09 ноември 2006 / Plovdiv24 20-те села на община Родопи ще образуват нов сателитен град край Пловдив, съобщава кметът на общината Йордан Шишков, цитиран от в. “24 часа - Пловдив”. Управата на Родопи възнамерява да се допита до населението къде да се помещава администрацията на новия град, която в момента е в Пловдив. За „столица" на град Родопи вероятно ще се конкурират Марково и Брани поле. Скоро селищата в планинската яка ще се слеят и ще станем селско градче само от къщички като в САЩ, каза Шишков.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, лудница.

Единия квартал на градченцето ще е г/д като излезнеш от Пловдив, другия на върха на балкана.

Суперско. :woot

Link to comment
Share on other sites

Абе, мечтата на всеки селяндур е да дойде в града да живее в панелен блок и да кара Golf :)

 

И изобщо няма да стане по-хубаво...

Link to comment
Share on other sites

За к'во Родопа reproachsj4.jpg :blink: Т'ва име е супер зле reproachsj4.jpg

 

Щом е около Пловдив името му е логично да бъде Тракия

Щот селата са в полите на Родопите, за тва.Ако бяха в полите на Тракия...тогава щеше да е Тракия.

П.С.Тва са пъълни глупости ;)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не са глупости. Това е тенденция, която се развива дори и сега. Може би до 5-6 години близките села по родопската яка ще оформят нещо като предградие. Другата посока на експанзия на града е към Ягодово. Трета посока според мен е към Радиново. Просто гледайте къде се строи в покрайнините и ще ви стане ясно.

И не селяните да отиват в града, а гражданите да ходят да живеят на село.

Link to comment
Share on other sites

Абе, мечтата на всеки селяндур е да дойде в града да живее в панелен блок и да кара Golf :)

 

И изобщо няма да стане по-хубаво...

 

Е не разби ме човек!!! :punk Много си прав просто!!

 

Та по темата само не ми е ясно що трябва "столицата" да е Марково на което от отдавна му мина модата както и на Бойково преди това?На всичкото отгоре и Марково е в един много странен географски регион за мен или казано по-друг начин точно в дупка!!!За Брани-Поле какво да говорим там на едно 40% да не кажа 50% е заселено с турци и столицата ли ще е турска! ;)

Link to comment
Share on other sites

Та по темата само не ми е ясно що трябва "столицата" да е Марково на което от отдавна му мина модата както и на Бойково преди това?! ;)

 

и сигурно ако имаш възможност да си построиш къща (палат) в Марково пак щеше така да говориш.....

изобщо не му е минала модата тва са си някви си твои изводи , никога не е имало мода просто по-заможните хора им е по скопойно да си построят къщички извън тъпия ни и ШУМЕН град и напълно ги разбирам при първа възможност и аз бих се изнесъл от града в някое селце близко до него ;)

Link to comment
Share on other sites

и сигурно ако имаш възможност да си построиш къща (палат) в Марково пак щеше така да говориш.....

изобщо не му е минала модата тва са си някви си твои изводи , никога не е имало мода просто по-заможните хора им е по скопойно да си построят къщички извън тъпия ни и ШУМЕН град и напълно ги разбирам при първа възможност и аз бих се изнесъл от града в някое селце близко до него ;)

 

ХАхАхахХахаХАхаах.За кво ми е да си стриоя палат в смотаното Маркаво като си имам вила в Белащица от която спокойно мога да си гледам вечер града когато си пия ракията и ям салата докато в Марково това е невъзможно!!!!На всичкото отгоре имаме и друг свободен парцел в Белащица така че хич не ми е потрябвало Марково а и просто не ни трябват повече къщи имаме си 3 броя!Пък и ти самия май не си ходил към вилната зона на Белащица да видиш там ли се строи повече или в Марково?А какво да говорим че дори и кмета на Пловдив ( Иван Чомаков ако не го знаеш) живее във вилната зона на Белащица тогава пък изобщо незнам за кво Марково говорим!!!

Link to comment
Share on other sites

споко бе , кво толкова подпали , същност ходил съм в белащица и .... кво ..... тва че имаш някви предубеждения към марково незначи че там е по-тъпо от белащица щото там имате къща и да случайно знам кой е кмета , пак съвсем случайно ми е комшия .....и все пак нещо не мога да се сета къв прецедент е това че кмета живее там..... това не го прави българското ориндж каунти нали се сещаш

Link to comment
Share on other sites

Йозо подпали като арабин в израелска бензиностанция :)

Не знам колко си бил в Марково, но не мога да разбера кое е невъзможното? Да пиеш ракия, да ядеш салата или да гледаш Пловдив? Може би в Марково някакво феноменално явление запушва хранопровода ти и те лишава от зрението? Говориш глупости, извади си главата от емблемата на рено и се опитай да разбереш защо ти го казвам :)

Link to comment
Share on other sites

ХАхАхахХахаХАхаах.За кво ми е да си стриоя палат в смотаното Маркаво като си имам вила в Белащица от която спокойно мога да си гледам вечер града когато си пия ракията и ям салата докато в Марково това е невъзможно!!!!На всичкото отгоре имаме и друг свободен парцел в Белащица така че хич не ми е потрябвало Марково а и просто не ни трябват повече къщи имаме си 3 броя!Пък и ти самия май не си ходил към вилната зона на Белащица да видиш там ли се строи повече или в Марково?А какво да говорим че дори и кмета на Пловдив ( Иван Чомаков ако не го знаеш) живее във вилната зона на Белащица тогава пък изобщо незнам за кво Марково говорим!!!

 

Айде по-полечко с хвалбите и прибързаните приказки!

 

Никога не съм бил фен на Марково, но съм бил в доста къщи там, от които града се вижда идеално.

 

Що не вземеш да ми кажеш колко камиона и гондоли с чакъл минават през село Белащица от кариерата горе а??? В какво превръщат настилката и атмосферата около себе си??

 

За мен лично Белащица и Гълъбово са по-зле от Марково от гледна точка на място за къща, въпреки че Марково си е един напекан баир и отдавна вече свестни места не останаха.

Link to comment
Share on other sites

Айде по-полечко с хвалбите и прибързаните приказки!

 

Никога не съм бил фен на Марково, но съм бил в доста къщи там, от които града се вижда идеално.

 

Що не вземеш да ми кажеш колко камиона и гондоли с чакъл минават през село Белащица от кариерата горе а??? В какво превръщат настилката и атмосферата около себе си??

 

За мен лично Белащица и Гълъбово са по-зле от Марково от гледна точка на място за къща, въпреки че Марково си е един напекан баир и отдавна вече свестни места не останаха.

 

Що пък да няма хвалби аз нищо не съм си измислял просто гледам как и насред къра взеха да строят или да се купуват съборетини и да се правят огради и да се строят едноетажни къщички.

 

Колко камиона ли?Николко просто за това толкова време имаше разни спорове и т.н. глупости за да направят този път който е от западна страна на селото за да може камионите да не минават през Белащица.Ако не ми вярваш и не си минавал скоро от там иди да провериш дали не нанесоха преди 1 месец последен слой гладък Хасфалт и от там да минават камионите!

 

За теб лично може да е така за мен не е!!!Явно и доста хора мислят като мен иначе нямаше да скачат цените на парцелите а щяха да падат и всички да си купуват някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Що пък да няма хвалби аз нищо не съм си измислял просто гледам как и насред къра взеха да строят или да се купуват съборетини и да се правят огради и да се строят едноетажни къщички.

 

Колко камиона ли?Николко просто за това толкова време имаше разни спорове и т.н. глупости за да направят този път който е от западна страна на селото за да може камионите да не минават през Белащица.Ако не ми вярваш и не си минавал скоро от там иди да провериш дали не нанесоха преди 1 месец последен слой гладък Хасфалт и от там да минават камионите!

 

За теб лично може да е така за мен не е!!!Явно и доста хора мислят като мен иначе нямаше да скачат цените на парцелите а щяха да падат и всички да си купуват някъде другаде.

Малко не съм съгласен . То по тая логика и цените на хранителни продукти поскъпват ама явно вкуса им е все същия ?! Усещам как ще стане като тъпите шопи от къде си от София да ама я кажи в кой квартал си ами в едно село на 20 км от София а уж беше в софия . Та дано и тука да не стане така .

Link to comment
Share on other sites

на jozo не му казвайте нищо против SE, че тогава да видите как пали :lol: а да не говорим някой да каже, че нокиа са хубави телефони - мале, мале :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

кво спорите ся, и белащица, и марково, пък ако ще и гълъбово и ягодово и квото друго се сетите... ми все са си села в покрайнините на пловдив. Фатални разлики няма, навсякъде си на малко повече от плюнка от пловдив, спокойствие около теб, ракийката на масата, салатата до нея... кво значение има къде си? И ся незнам що всеки си хвали мястото, където има вила... ами аз имам вила на храбрино и няма да тръгна да говоря "храбрино е най-яко, другите села съкс".

Link to comment
Share on other sites

Що пък да няма хвалби аз нищо не съм си измислял просто гледам как и насред къра взеха да строят или да се купуват съборетини и да се правят огради и да се строят едноетажни къщички.

 

Колко камиона ли?Николко просто за това толкова време имаше разни спорове и т.н. глупости за да направят този път който е от западна страна на селото за да може камионите да не минават през Белащица.Ако не ми вярваш и не си минавал скоро от там иди да провериш дали не нанесоха преди 1 месец последен слой гладък Хасфалт и от там да минават камионите!

 

За теб лично може да е така за мен не е!!!Явно и доста хора мислят като мен иначе нямаше да скачат цените на парцелите а щяха да падат и всички да си купуват някъде другаде.

 

Приятелю нахвърлиха се в Белащица не за друго, ами не останаха вече свестни места другаде - дай да си говорим истината. И ще растат цените още - сигурно е. Тенденцията я наблюдавам от 96-та насам. Като свършат свестните парцели и при вас вече не знам кое село не е налапано още :punk

 

И да - Нокия са са най-добрите телефони :devil

 

 

Глупости от сорта на поста на Узито няма да коментирам... ТОва че се изнасяш от мръсния, шумен, прашен град не те прави селянин. В цял свят богатите живеят в обособени квартали ИЗВЪН големите градове в тишина и спокойствие. За нас в България такива места се явяват околните села, коиото са и в полите на Балкана.

Link to comment
Share on other sites

Уау! Гледам и не вярвам на ушите си :)

 

Ще се избиете бе, Марково - Белащица...

 

ХАхАхахХахаХАхаах.За кво ми е да си стриоя палат в смотаното Маркаво като си имам вила в Белащица от която спокойно мога да си гледам вечер града когато си пия ракията и ям салата докато в Марково това е невъзможно!!!!

 

Баси майката... Последно като погледнах през прозореца Пловдив се виждаше - като се прибера тая вечер пак ще хвърля един поглед че знае ли човек...

 

Къде да бъде администрацията ще се решава не в зависимост от това кой от нас къде живее!

Link to comment
Share on other sites

Абе, мечтата на всеки селяндур е да дойде в града да живее в панелен блок и да кара Golf :)

 

И изобщо няма да стане по-хубаво...

То и ти май си един/на от тия т.нар. селяндури само като те "слушам" какви ги празнословиш. И отсега съм готов да се обзаложа, че има селяндури, които са много по-граждани/ки от теб. И айде да мислиш малко преди да говориш, ако изобщо ти се удава де, че се излагаш, ма то сигурно е от възрастта ти.

Link to comment
Share on other sites

Апцолютно! :) Само дето аз си имам други мечти... Живял съм в Тракия достатъчно дълго и слава Богу от 14 год. не съм вече там, гражданино! :) Та са ми ясни 1-во, 2-ро поколение Пловдивчани.

 

:devil

 

E, не съм се опитвал да обидя никой, но ти явно се чувстваш засегнат от твърдението ми.

Link to comment
Share on other sites

да има някъв чалъм да могат да приберат там и всички живущи в общежитията много ша ги обичам инициаторите :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...