Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
дори и лайната са по-добри в конзолните си варианти

:laughing:

И от теб. Писна ми където и да видя твое мнение 90% да се състои от "КОНЗОЛИТЕ РУЛЗ МАДАФАКАС!! ПЕ-ЦЕ-тата в ГЪЗЪЪЪ". Get.A.Life.

Link to comment
Share on other sites

Пичове изгледайте това и после елате да си говорим пак за PC версията

ПС версията е :sick спрямо ..............

:blink: Next-Gen Console Fifa 07 :blink:

Едит:

Кофти работа много ми се искаше и ПС версията да изглежда така както ХБ360

но ще се чака явно да излезе DX 10 тогава би трябвало да е нещо подобно

изглежда доста впечатлявощо,а какво е това dx10?

Link to comment
Share on other sites

изглежда доста впечатлявощо,а какво е това dx10?

Става въпрос за DirectX 10 скоро ще излезнат такива видео карти които го подържат

но от към цена не ми се мисли

а и самата игра трябва да е правена за ДХ 10 за да е нещо ново и красиво

Link to comment
Share on other sites

Hardware-a в кутията е dx9, макар да има някакви възможности за емулация на dx10 ефекти. С 2 думи, това, което се вижда на кутията (а и на бъдещия ПС3) трябва да може да се види и на PC. В смисъл хардуера го позволява. Въпроса е, че от ЕА гонят максимално голям пазар и затова режат от към визия много яко футболния си симулатор. Просто това, което се вижда на х-в0ха ще иска х1900 поколение видеокарти... сам си направи сметка колко от хората всъщност имат такава видеокарта...

 

/* ОФФтопик

Иначе по принцип според мен игрите, които ще се правят за кутията ще имат възможност за по-голяма детайлност спрямо тези на PS3(по-добър графичен процесор), но ще са по-кратки нивата, защото конзолата е с малко памет. Но спокойно... още няма да са излезнали чиповете за PS3 когато ще излезе следващата кутия... sheduled за 2010 година :)

Като изключим тези малки неща... ефектите в игрите правени за конзоли е напълно възможно да бъдат пресъздадени и за ПС. Така например се очаква Crysis да изглежда по-добре за ПС, просто защото графичните процесори в ПС ще са едни гърди пред тези в конзолите, когато излиза играта.

*/

 

Когато, ако изобщо от ЕА направят толкова голям скок от към изисквания към ЦПУ, ГПУ и рам... може да очакваш игрите за ПС да изглеждат по-добре или поне равно на тези за конзолите.

Link to comment
Share on other sites

Демо-Торент
Link to comment
Share on other sites

Погледнах го това линкче.....700мб за някво демо от торент...мисля да изчакам пълната версия?

Ама защо the fuck отборите са Милан, Барса, Лион, Ман Ю и......Гуадалахара :confused Звучи ми като Мексико! Такива ли са наистина?

Link to comment
Share on other sites

моята информация е-29.09.06

значи още 10 дни остават .........

щом на GF4 и 5200 върви значи и на 5600 трябва да върви идеално нали ?

 

[оff]нали 5200 и 5600 са GF5 :)[/off]

Link to comment
Share on other sites

Много време играх на това демо и мога да кажа че наистина са направили нещо ново,интересно и достойно да съперничи с ПЕС...геймплея вече е мн по-интересен и разнообразен,и имаш пълна свобода да правиш каквото си искаш(стига да го можеш) доколкото разбрах след 6 дни излиза играта така че с нетърпение я чакам. :)

Link to comment
Share on other sites

V PC mania foruma pishat 4e fifata e izlqzla ve4e v Shveitsaria!!!!!Nqma li torenti!!!

не вярвам да е вярно-1 седмица преди официалната дата...ако все пак някой знае швейцарски торенти да свирка

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...