Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

Gameplay has been a huge focus for the FIFA 07 team, tweaking every aspect of play from how the ball acts to the variety of player movement in the game. Here are some of the highlights:

 

IMPROVED GAMEPLAY: Passing and positioning have all been enhanced. Players jostle and collide realistically while trying to win balls. Carefully tweaked assisted passing also lends a more fluid feel to the game.

 

REALISTIC PLAYER MOVEMENT - FIFA 07 features over 1500 new animations over a third of which are for shooting. Out of the game's 4,500 animations almost half have been redone or tweaked. Goalies also have many new animations so their reactions are more realistic, particularly on second saves. Quick players have also been tweaked so they're better able to accelerate past defenders.

 

STAR PLAYERS: The finest players in football will have their special moves in FIFA 07. Use the trick stick to have Ronaldo, Robino, Ronaldinho, Blanco and others do their footwork magic or watch as Roberto Carlos or Lampard take their signature free kick.

 

ADVANCED GOALKEEPER AI: Goalkeeper intelligence is authentic, with true-to-life reactions and a greater variety of deflections and saves.

 

SET PLAYS: Use the left analog stick to apply topspin or backspin to the ball for more creative set plays and finesse shots. Ball physics have been redone from scratch this go round so the ball will spin, bounce and generally move how it should. Players can now curve, shank and slice the ball depending on the situation.

 

NEW SHOOTING MECHANICS: Experience a more sophisticated shooting mechanic that gives you greater control for pin-point accuracy. Shots on goal from regular play are more realistic - the game takes into account player speed, shot angle and speed and how much pressure the player is under. New ball physics accurately recreate bouncing, skidding and topspin.

 

SHOW OFF WHILE THE PRESSURE IS OFF: If things are really going well for your team some players will start showing off some stylish move, pulling off cheeky moves and sneaky shots now the pressure is off.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Ами не знам, дали всичко ще е така както обещават ??? Ще си проличи есента ;) За сега само можем да си гъдаем, защото съм се убедил, че от шотовете на ФИФА нищо не може да се очаква !!!

 

Edit: Взел съм информацията от официалния сайт на ФИФА 07, и подчертах всичко по-интересно от променения "новия" геймплей на играта ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Вече няма търпение дано излезе възможно най скоро. :D

Играта ще е добра и ще изглежда много по добре за Next-Gen Console-лите

но нека да излезе и тогава ще видим да не бързам с заключенията

 

Edit:

Ето някои снимки от ХБОХ 360 версията

1, 2, 3, 4, 5

Нямам думи като знам как изглежда световното за ХБ360 си представям и тази в цялата и красота

Link to comment
Share on other sites

Старата боза , с марка 2007. Графичния енджин отново няма да бъде сменен , за 3та поредна година (от 2004-та). Геймплея на фифата за времето си куци много здраво , така че невярвам изведнаж да го оправят ;) Аз лично преди бях един от най-запалените играчи на тази марка , но един ден се реших да пробвам пес и да ви кажа - друго си е :rolleyes: Мен лично в момента ме вълнува само дали ще излезе Call of Duty 3 за РС и дали в пес6 ще върнат локалното мулти , от колкото да треперям за една комерсиализирана , изоставена поредица ;)

Link to comment
Share on other sites

Старата боза , с марка 2007. Графичния енджин отново няма да бъде сменен , за 3та поредна година (от 2004-та). Геймплея на фифата за времето си куци много здраво , така че невярвам изведнаж да го оправят ;) Аз лично преди бях един от най-запалените играчи на тази марка , но един ден се реших да пробвам пес и да ви кажа - друго си е :rolleyes: Мен лично в момента ме вълнува само дали ще излезе Call of Duty 3 за РС и дали в пес6 ще върнат локалното мулти , от колкото да треперям за една комерсиализирана , изоставена поредица ;)

Изоставена? Бъъъъркааааааш се много ;)

Link to comment
Share on other sites

... за РС ;)

Още повече грешиш :P

Как ще е изоставена от PC-то? :lol:

 

Offtopic: Ай,канариии,днес ще ги бием буфагите :P

Link to comment
Share on other sites

писна ми от хейтъри на фифата :angry:

ами не я играйте бе.ко само я плюете.играйте си песа и си слагайте хилядите модове щото имената на клубовете са други и тем подобни

Link to comment
Share on other sites

Дали ще има български отбор? Аз съм един от големите фенове на FIFA ,но след 2005 май не сам вече ''голям'' фен дано 2007 да е по различна.Ама като гледам май ще бъде поредната вече от конвейра на EA със същата графика и гемплей,но вижте от добрата страна МОЖЕ ДА ИМА ПО ЗАСУКАНО МЕНЮ :laughing: !!!

Link to comment
Share on other sites

Изоставена? Бъъъъркааааааш се много ;)

според мен пък ти бъркаш ама ай... Нека да видим ква глупост пак са направили от ЕА и ша коментираме тогава, но ако гледаме периода 2001-2006 не виждам нищо кой знае колко подобряващо се в игрите им

Link to comment
Share on other sites

Дали ще има български отбор? Аз съм един от големите фенове на FIFA ,но след 2005 май не сам вече ''голям'' фен дано 2007 да е по различна.Ама като гледам май ще бъде поредната вече от конвейра на EA със същата графика и гемплей,но вижте от добрата страна МОЖЕ ДА ИМА ПО ЗАСУКАНО МЕНЮ :laughing: !!!

 

Ще има Левски. Нали все пак играем в Шампионска лига.

Link to comment
Share on other sites

Съмнително е според мен дали ще успеят да вкарат Левски в 2007 ,но мисля че за догодина е съвсем реалистично Литекс ,ЦСКА и Левски да ги има.

Link to comment
Share on other sites

Един от хората,които правят играта ми каза,че ако ще правят Шампионската лига по жребият,който е сега е възможно Левски да ги вкарат в тази версия на фифата,но иначе е малко вероятно,така че ни остава само да се надяваме :)

Link to comment
Share on other sites

началото на октомври

 

Прочетох тука на едно място сега, а й от други хора разбрах като дата 6септември ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...