Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
Не е въпроса колко пари има, а колко е готов да даде.

А според тебе с тея пари ???

Колкото и да е стиснат ще даде предостатъчно за отбор като ЦСКА. :)

Link to comment
Share on other sites

А според тебе с тея пари ???

Колкото и да е стиснат ще даде предостатъчно за отбор като ЦСКА. :)

Днеска в спорт1.бг бяха писали че С.Г Ериксон можело да стане треньор на ЦСКА (естествено кьорфишек). Ама само за момент си представих как гледа тъпо и си намества очилцата седейки на резервната скамейка на стадиона на Вихрен Сандански или Спартак Варна :D

Link to comment
Share on other sites

Днеска в спорт1.бг бяха писали че С.Г Ериксон можело да стане треньор на ЦСКА (естествено кьорфишек). Ама само за момент си представих как гледа тъпо и си намества очилцата седейки на резервната скамейка на стадиона на Вихрен Сандански или Спартак Варна :D

Еми единствената причина,която пречи е че ще падне много ниско ако стане треньор на ЦСКА... :bgrin:

Иначе тоя би му дал каквато заплата поиска. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета, футболните клубове са перални за пари по целия свят.Колко са големи зависи от тва колко пари се перат.Човека прай бизнес в България и има за пране, ама тука мащабите са други.+ тва тоя дето е по-богат от Роман не е тоя Прамод, а негов братовчед, който всъщност е шефчето.Тоя е на по-ниско ниво ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета, футболните клубове са перални за пари по целия свят.Колко са големи зависи от тва колко пари се перат.Човека прай бизнес в България и има за пране, ама тука мащабите са други.+ тва тоя дето е по-богат от Роман не е тоя Прамод, а негов братовчед, който всъщност е шефчето.Тоя е на по-ниско ниво ;)

Да няма 25,а 15-16млрд :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Цска (доколкото разбрах от 98' името вече не е съкращение, та да е с главни букви) се оакаха очаквано, въпреки новосформираното перфектно ръководство (политик, шоумен и актьор в борда на директорите :D ), а с оглед на двете недадени дузпи за ЦСКА ми идва да ги поздравя с песничка на тоя линк :D

 

http://rapidshare.com/files/19372778/Episo...redits.ogg.html

 

No mafia heeeeere,

we're mafia frrreeee

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА трагедия! Защо не използвах подаръка за коеф за 1, а вместо тва използвах "подаръка" за Х с хендикап в полза на Локо :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

левски падна,а цска би и разликата вече е само 3 точки :unsure:

сашето веднага почна с интригите-пращали му смс-и "аз казах ли ти,цска шампион" :lol:

 

P.S.не ме интересува кой е шампион,по важното е,че цска ми донесоха малко парички в комбинация с хокея от нхл :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

аз очаквах Левски да легнат сега за купата, а после да легнат Локото за шампионата, но уви Левски ще бие и в двата мача ;)

Link to comment
Share on other sites

локомотив Пд >>>> Курви на левски...

 

Доказаха го и в днешния мач :)

 

локо 0-3 левски

не знам защо трябва да лягат. Просто толкова си могат. На такъв етап се играе на живот и смърт. Това не е мач от шампионата без никакъв смисъл за да не играят

Link to comment
Share on other sites

не знам защо трябва да лягат. Просто толкова си могат. На такъв етап се играе на живот и смърт. Това не е мач от шампионата без никакъв смисъл за да не играят

левски искат дубъл и локото протягат ръка на другарчето :)

Няма го Жоро Илиев да купува титли... и по-големия "брат" надделява :)

Link to comment
Share on other sites

левски искат дубъл и локото протягат ръка на другарчето :)

Няма го Жоро Илиев да купува титли... и по-големия "брат" надделява :)

 

ти нямаш акъл.само това ще ти кажа.то бива бива злоба, ама ти си някъв откачен вече.беше ли на мача?поне гледа ли го по телевизията или просто си лаеш???ей, по - злобни от жълтите нема.

 

жалко за тази загуба, но малшанс.греди, мреди ,не знам си кво...кофти ден :cry

Link to comment
Share on other sites

ти нямаш акъл.само това ще ти кажа.то бива бива злоба, ама ти си някъв откачен вече.беше ли на мача?поне гледа ли го по телевизията или просто си лаеш???ей, по - злобни от жълтите нема.

 

жалко за тази загуба, но малшанс.греди, мреди ,не знам си кво...кофти ден :cry

мисля че Kenwood беше от ЦСКА. Така че "по - злобни от жълтите нема" :lol:

 

А между другото

Мениджърът на Интер напусна разочарован Локо (Пд) – Левски

Италианският мениджър Сабатино Дуранте напусна разочарован двубоя между Локо (Пд) и Левски четвърт час преди неговия край. Дуренте си тръгна от стадион „Локомотив” като не пожела да коментира индивидуалните качества на играчите. „Единственото, което мога да кажа след този двубой е, че Локомотив бе с класи по-слаб от Левски”, коментира мениджърът, който работи за Интер специално за Sportal.bg. Дуранте дойде в България за да наблюдава изявите на Ричард и Валери Домовчийски.

Link to comment
Share on other sites

Ми то се вижда ЦСКА кво правят. Аз ли съм виновен, че са слаби и едвам взимат някоя друга точка в Пловдив?! Нека се занимават с разтърваването на футболистите си и да оставят футбола на отборите, които са го заслужили.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че Локото легнаха, просто толкова си могат, пък и са доста млади и неопитни, но играха с хъс. Левски наистина бяха няколко класи над тях

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...